Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman hangi kanalda başlıyor? İzleyicilerinin merakla beklediği Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yeni sezon fragmanlarını yayınladı. Yeni sezona yenilenmiş bir kadroyla ve sürpriz oyuncularla başlayacak olan efsane dizi sezona damga vuracak gibi gözüküyor. Yapımcılığını Tims Productions’un üstlendiği dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Farah Zeynep Abdullah, Caner Cindoruk, Ece Çeşmioğlu, Aslı Tandoğan, Ushan Çakır ve Şemsi İnkaya gibi oyuncular yer alacak. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Muhteşem Yüzyıl Kösem, dev kadrosuyla sevenlerini ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Yeni sezonunda IV. Murad dönemi işlenecek olan dizi merakla bekleniyor. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman hangi kanalda başlıyor?

muhtesem-yuz-232016DC

Hayranlarının büyük bir merakla beklediği dönem dizisinde yeni sezonda büyük değişiklikler yaşanacak. Bu değişikliklerden en çok ses getireni ise Kösem Sultan karakterini Nurgül Yeşilçay’ın oynaması. Dizinin ilk bölümlerinde Kösem Sultan’ın gençliğini Yunan oyuncu Anastasia Tsilimpiou oynamış daha sonra yerini Beren Saat’e bırakmıştı. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni sezon fragmanlarıda yayınlandı. Dizi yeni sezonunda Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatih’i IV. Murad ismiyle FOX TV ekranlarında, Ekim ayında yeni sezona başlayacak.

cropped_content_muhtesem-yuzyil-kosem-ne-zaman-hangi-kanalda-basliyor_8gt0c55793SD5HV

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 1. FRAGMAN

Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 1. tanıtım İZLE

Nurgül Yeşilçay Kösem Sultan rolüyle dizide tüm zorlukları aşarak ve düşmanlarını dize getirerek elde etttiği kadın saltanatının dışında, Osmanlı’ya dolayısıyla dünyaya hükmeden bir sultan olarak izleyicisiyle buluşacak.

fft99_mf7742137

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 2. sezonunda Sultan IV. Murat'ın dönemi konu edilecek. IV. Murad rolünü ise Medcezir dizisiyle tanınan genç oyuncu Metin Akdülger canlandıracak.

cropped_content_muhtesem-yuzyil-4-murat-ne-zaman-hangi-kanalda-basliyor_fy0g74aWQas65aU

Dizide Kurt Seyit ve Şura dizisinde yer alan Farah Zeynep Abdullah, Bağdat Fatih’i IV. Murad’ın güzeller güzeli aşkı Farya rolünü canlandıracak.

c8026e57a304ac485304e8354431e5bf

Osmanlı tarihinin en güçlü kadını Valide Kösem Sultan ve Bağdat Fatihi Sultan IV. Murad Han’ın savaşının konu alınacağı dizi gündeme damga vuracağa benziyor. FOX TV’ye transfer olan dizi Ekim ayında izleyicisiyle buluşacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 2. FRAGMAN

Muhteşem Yüzyıl Kösem 2.sezon 2. tanıtım İZLE

fft99_mf7703322_1