Kurtlar Vadisi ne zaman hangi kanalda başlıyor? Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda yeni oyuncu kadrosu ile reyting rekorlarını kırmayı hedefliyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu'nun artık çekilmeyeceğine dair bir iddia ortaya atıldı. PANA film ise sert tepki gösterdi ve basın açıklaması yayınladı. Peki dizi yeni sezona başlayacak mı? Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman hangi kanalda başlıyor?

kurtlar-vadisi-pusu-300-bolum-1-fragmani-sezon-finali-16-haziran-persembe_9365564-7425_1280x720

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezonunu tamamlayan efsane dizinin yeni sezonuna başka bir kanalda devam edeceğini açıklayan yapım şirketi şu ana kadar herhangi bir kanalla anlaşma sağlayamadı. Yapım şirketine yakın kaynaklar ise dizinin Kanal D ile anlaşma aşamasında olunduğunu söylemişti.

56166d69a781b626b41ca9b7

Sevilen dizi hakkında hayranlarını çok üzecek bir iddia ortaya atıldı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının moderatörü Ömür Varol Kurtlar Vadisi'nin artık çekilmeyeceği iddiasını ortaya attı. PANA film ise Söylemezsem Olmaz adlı programa sert tepki gösterdi ve basın açıklaması yayınladı.

Pana Film'den yapılan açıklamada, alınan domain ile ilgili medyada yanıltıcı haberler çıktığı öne sürülerek, bunun kabul edilemeyeceği ifade edildi.

Dizinin, farklı televizyon kanallarında 13 yıl boyunca yayınlandığına vurgu yapılan açıklamada, "15 Temmuz hain darbe girişimi öncesinde kamuoyunca da yakından takip edilen ve büyük ilgi duyulan 7 Şubat MİT krizi ve 17-25 Aralık'ta gerçekleştirilen hain saldırılar, hükumetimizin en üst makamlarınca ve devlet adamlarınca da 'darbe' olarak tanımlanmıştır." ifadelerine yer verildi.

Yanıltıcı yayın yapan medya organlarıyla hukuki yollarla mücadele edileceği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Toplumsal olaylardan esinlenerek hazırlanan Kurtlar Vadisi adlı dizi için, 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesinde de FETÖ adlı hain yapılanmanın kalkıştığı 15 Temmuz darbe girişimine gelinen süreçte gerçekleşen diğer darbe girişimlerini konu alan bir konsepti içeren projemiz hazırlanmıştır. Bu kapsamda, içinde 'Kurtlar Vadisi Suriye' ve 'Kurtlar Vadisi Terör' adlı domainlerin de bulunduğu 208 farklı domainimiz gibi 'Kurtlar Vadisi Darbe' domaini de alınmıştır. Ülkemizin meşru hükumetine ve devlet büyüklerimize karşı gerçekleştirilen hain kalkışmaların 15 Temmuz öncesinde de 'darbe' olduğu izahtan varestedir."

56aa2ab686857632b00ac4bc

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezon ilk bölümünün, yayından kaldırıldı iddialarına rağmen Ekim ayı içerisinde ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağına dair resmi bir açıklama yapılmazken yeni bölüm fragmanında önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Kurtlar Vadisi Pusu kadrosuna kattığı yeni isimler ile de adından söz ettireceğe benziyor. Dizi Arka Sokaklar'da rol alan Uğur Pektaş'ı dizinin kadrosuna kattı. Pektaş’ın Gürkan Uygun'un diziden ayrılmasıyla boşluğu bir türlü doldurulamayan 'Memati'nin tahtına oturması bekleniyor. Polat Alemdar'ın baş adamlarından biri olacağı beklenen Pektaş'ın, diziye nasıl bir renk katacağı merak konusu.

ugur

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Yoga aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü’nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.

2005 yılında Kanal D’de yayınlanan Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.

arka-sokaklar-izle1

Arka Sokaklar dizisinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh,Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat ile oynadı. Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuştur. 26 Aralık 2011 tarihinde boşanmıştır.

kurtlar-vadisi-pusu-yeni-bAlAm-Azeti-fragmanA

Kurtlar Vadisi Pusu uzun yıllardır olduğu gibi Perşembe akşamları ekranlarda olması bekleniyor. Sezon finalinde konsey üyelerinin tümünün hayatına son veren Polat Alemdar yeni sezonada bu hızla başlayacağı bekleniyor, ayrıca konseyin gizli bölmesi olan yeri imha ettiren Polat Alemdar düşmanlarını ortadan kaldırmaya devam edecektir.

kurtlar-vadisi-pusu-300-bolum-fragmani-yayinlandi-2213808

Kurtlar Vadisi Pusu Türkiye'nin gündemindeki önemli konuları işleyerek izleyicisinin dikkatini çekiyor ve her yıl binlerce izleyici kazanıyor ve yeni bölümde çok daha güncel konuları bize izletecek gibi gözüküyor.

576109e3402011aae8110082