19 EKİM HANGİ BURÇ OLUYOR? 19 EKİM ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI, TERAZİ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? TERAZİ BURCUNUN DİĞER BURÇLARLA UYUMU NASILDIR? GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER...

19 Ekim'de dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 19 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları... Terazi burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Terazi burcunun uğurlu günü hangisi? Terazi burcunun ortak özellikleri nelerdir? Terazi burcundan olan ünlüler hangileri? Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Terazi burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 19 Ekim burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik...

19 Ekim gününde dünyaya gelenler Terazi burcu oluyorlar. 23 Eylül ile 22 Ekim tarihleri arasında doğan herkes Terazi burcundandır. Bu burç 23 Eylül ile 22 Ekim günlerini de kapsamaktadır.

19 EKİM KOÇ BURCU YORUMU

Bugün, sabrınızın sınanacağı bir gün olacak. uzun süredir sizi sıkan olaylar etkilerini sürdürmeye devam edecekler. bu gibi sorunları bir anda çözmek için kendinizi zorlamayın. en iyisi,bakış açınızı değiştirmek ve olaylara farklı bir yönden bakmaya çalışmak. belki de bu olayı halledebilmek için bazı şeyleri feda etmeniz gerekecek.

19 EKİM BOĞA BURCU YORUMU

Bugün, bazı şeyler sona erecek. belki bu ''işten'' nihayet kurtulduğunuz için sevineceksiniz, belki de sizin için oldukça önemli olan bir ''şeyden'' ayrılmak zorunda kalacağınız için üzüleceksiniz. her iki durumda da, artık geçerliliği kalmamış olan şeyleri yaşatmak için boşuna çabalamayın. hayatınızdan çıkan olaylar, sizi büyük bir yükten kurtaracak ve içinizi ferahlatacak.

19 EKİM İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün şanslı bir gününüzdesiniz.beklenmedik bir yaratıcılıkta bulunabilir, çözümü çok zor olan bir problemin çözümünü keşfedebilir ya da çok başarılı bir eser ortaya koyabilirsiniz. ciddi ilişkilere girmek, sert duvarları yıkmak ve gerginlikleri çözmek için, bugün tam biçilmiş bir kaftan.

19 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün kendinizin karanlık ve gizli kalmış bazı yönlerinizle karşılaşabilirsiniz. belki de inançlarınıza ve kişiliğinize ters bazı adımlar atmak niyetine kapılabilirsiniz. içinizde kin, nefret, kıskançlık, ihtiras gibi özelliklerin farkına varmak, sizi sinirlendirmesin, suçu başkalarında da aramayın. bu olumsuzlukların nedenini, yine kendi içinizde bulmaya çalışın.

19 EKİM ASLAN BURCU YORUMU

bugün sizin içinde pek sıkıcı olmayacak. kesinlikle inandığınız bir şeyin gerçekleşmeyeciğine ve bu konudaki hayalinizin yıkılacağına hazır olun. bugün planladıklarınız olmayacak ve sizi üzüp, kızdıracak sürprizlerle karşılaşacaksınız. ama bu olayların sizin bazı sabit fikirleri aşmanıza ve içinizdeki engelleri yıkmanıza yaradığını fark edince, üzüntünüz belki de sevince dönüşecek.

19 EKİM BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün sevinçli bir gününüz. yıldızlarınız size iyi şeyler söylüyorlar. başlayacağınız herşey, sonuçta sizi mutlu edecek bir şekilde neticelenecek.eğer yeni bir gelişimde bulunmayacaksanız, durumunuza daha yüksek bir perspektiften bir göz atın. çok ilginç bağlantıların farkına varmak, size yeni ufuklar açacak.

19 EKİM TERAZİ BURCU YORUMU

belki de gece gördüğünüz kötü bir rüyanın etkisinden hala çıkamadınız. içinizde garip duygular var. ama kendinizi ne içten gelen, ne de dıştan verilmek istenen korkutucu ya da engelleyici duygulara kaptırmayın. karşılaştığınız olaylar sizde bir korku ve endişe yaratsa da, bilin ki, onları aştığınızda, elde ettiğiniz tecrübeler, size çok daha güzel bir dünyayı müjdeleyecek.

19 EKİM AKREP BURCU YORUMU

Sizin için güneşli bir gün, onun tadını doyasıya çıkarın. bir zafer kazanmanız mümkündür, çünkü bugün koruma altındasınız. yeni bir girişimde bulunabilir, başka insanları dilekleriniz yönünde motive edebilirsiniz. çatışma ve huzursuzlukları sükunetle halledin, herşey yolunda gidecek.

19 EKİM YAY BURCU YORUMU

bugün sorunlarınız her ne ise, onlara bir çözüm bulabilme şansınız olacak. bu nedenle dikkatli ve uyanık olun, fırsatları kaçırmamaya özen gösterin. sadece hazırlıklı ve dikkatli olmanız bile, işleri halletmeniz için yeterli olacaktır. belki bazı durumlarda küçük bir içsel katılım, sorunun çözümünü daha mükemmel bir hale getirecek.

19 EKİM OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün kendinizi çok canlı ve dünya ile bir olmuş hissedeceksiniz. herşey sizin isteklerinize uygun olarak gelişecek. bu güzel günün tadını çıkarmaya bakın. eğer ruhsal ve manevi bir arayış içindeyseniz, bugün bu doğrultuda önemli bir adım atabilirsiniz.

19 EKİM KOVA BURCU YORUMU

Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin

19 EKİM BALIK BURCU YORUMU

bugün mutluluk çok yakınınızda. ya önünüze çok önemli fırsatlar çıkacak ya da şans oyunlarında önemli bir meblağ kazanacaksınız. karşınıza gelecek fırsatları sadece kısa dönemli olarak düşünmeyin. uzun dönemli plan ve projelerin temelini de bugün atabilirsiniz, çünkü yıldızlar sizden yana.

.

.

TERAZİ BURCUNUN DİĞER BURÇLARLA UYUMU

TERAZİ - KOÇ UYUMU

Koç burcu ile hayat hiçbir zaman sıkıcı olmayacaktır. Sizin geniş çevreniz onun ilerlemesine yardımcı olacaktır. Koç insanının zaman zaman ortaya çıkan aksiliği ile mizah duygunuzla başa çıkmaya çalışın. Onun yaşam tarzında sizi en çok korkutan şey düşünmeden risk almasıdır, bu aynı zamanda sizi çekmektedir..

TERAZİ - BOĞA UYUMU

Bu ilişkide Boğa burcunun inatçılığı sorun olabilir. Siz Terazi esnek ve uzlaşmaya yatkınsınız dır, fakat Boğa kesinlikle sabit fikirlidir. Ona bir şey kabul ettirmek isterseniz erken davranmalısınız, bir kere karar verdikten sonra asla fikrini değiştirmez. Bu sizin için çıldırtıcı bir şeydir, bu kadar sabit fikirli olmasını anlayamazsınız.

TERAZİ -İKİZLER UYUMU

İkizler burcunun keskin zekasına ve hazır cevaplığına hayransınızdır. O da, sizin insanlarla olan ilişkilerinizi beğenir. Birlikte arkadaş çevreniz iki üç katına çıkacaktır. İkizler sizin 9. evinizin yani uzak seyahatler evinizin yöneticisidir. Birlikte egzotik ülkelere harika seyahatler yapabilirsiniz. İkinizde monotonluktan hoşlanmadığınız için aradığınız değişiklikleri birlikte yaratabilirsiniz.

TERAZİ - YENGEÇ UYUMU

Yengeç burcu evinde oturmayı sever, siz ise mümkün olduğu kadar çok dışarı çıkmak istersiniz. Siz yeni insanlarla tanışmak, yeni deneyimler edinmek isterken o bütün bunların vakit kaybı olduğunu düşünmektedir. Yengeç insanının evcimenliği sizi çıldırtabilir. Bir çok Yengeç ev hayatının eski zamanlardaki gibi olması gerektiğine inanır. İlişkinizin başında bunu fark etmeyebilirsiniz. İkinizde sıcak bir yuva istersiniz ama siz evde arkadaşlarınızı ağırlamak istersiniz, Yengeç burcu ise akrabalarını.

TERAZİ - ASLAN UYUMU

İkinizde şık giyinmeyi ve gezmeyi seversiniz. En hoş davetler, partiler sizler tarafından düzenlenir. İlginç kültürel olaylar, yeni restoranlar ikinize de iyi gelir. İyi yaşamayı seversiniz. Pahalı yaşantınızdan dolayı bankada birikmiş paranız olmasa da birlikte çok eğlenirsiniz. Ateş elementi Aslan hava elementi Teraziye tutku getirecektir. Siz Terazi'nin aklı kalbini yönetir. Aslan ise bunu değiştirmeye çalışacaktır.

TERAZİ - BAŞAK UYUMU

Birbirinizle paylaşacak çok hoş ortak özellikleriniz vardır. Başak insanının gerçekçi ve pratik oluşu Terazi'nin hoşuna gider. Terazi burcunun her şeyi analiz etme huyu da Başak burcunun hoşuna gider, kendisi de zaten böyledir. Sizler her şeyi fazlası ile analiz edersiniz. İkinizde kaliteli, abartısız giyimden hoşlanır, buna harcadığınız paraya acımazsınız.

TERAZİ - TERAZİ UYUMU

Terazi insanı ince görüntüsünün ardında güçlü bir burçtur ve zaman zaman fazla otoriter olabilir. Buna dikkat etmelisiniz, bu ilişkide iki patron birden olacaktır. İkinizde istediklerinizi tatlılıkla yaptırdığınız için bu fazla sorun olmayacaktır.

TERAZİ - AKREP UYUMU

Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin eksiklerini tamamlar. Terazi burcu son derece akılcı ve objektiftir ama duygu yönü zayıftır. Akrep burcu bunları tamamlar. Sizin popüler olmaya ve bir sürü arkadaşa ihtiyacınız vardır. Akrep burcunun böyle bir ihtiyacı yoktur. Siz dışarı çıkmak isterken o evde olmak, kapıyı kilitleyip perdeleri kapatmak isteyecektir.

TERAZİ - YAY UYUMU

Yay burcunun dobralığı sizi rahatsız edebilir. Onun bu kadar dürüst ve açık olması egonuzu incitecektir. Terazi "ortaklık" burcudur ve evlilikten yanadır. Yay ise "bekarlık" burcudur ve özgürlüğüne düşkündür. Bu farklılık problem yaratabilir. Siz evliliğe hazır olduğunuzu hissettiğinizde sevgilinizin bu konuda şüpheleri olduğunu göreceksiniz. Sakın üzerinize alınmayın, Yay bireyselliğini ve özgürlüğünü kaybetmekten korkmaktadır. Kendi kendini böyle olmayacağına inandırırsa ikna olur.

TERAZİ - OĞLAK UYUMU

İlişkinizdeki sorunlar Oğlak burcunun çok çalışmasından kaynaklanacaktır. Geç saatlere kadar çalışan Oğlak ile en sonunda baş başa kaldığınız zaman yorgunluktan bitap düşmüş olacaktır. Aranız bazen iyi olacak, bazen de birbirinize soğuk davranacaksınız. Bunun asıl sebebi burçlarınızın birbirine yaptığı tuhaf açıdır. Uğraşıp halletmeniz gereken bazı sorunlarınız olacaktır.

TERAZİ - KOVA UYUMU

Her ilişkinin olduğu gibi bu ilişkininde pürüzleri olacaktır. Kova burcu özgürlüğüne düşkün, yakın ilişkilerden kaçan bir kişidir. Siz ise evlilikten yanasınız. Siz ilişkinizin ciddileşmesini beklerken Kova'nın bu konudaki uzaklığı sizi çıldırtabilir. Sabırlı olmalısınız., temelde birbirinize çok uygunsunuz.

TERAZİ - BALIK UYUMU

aratıcı Balık burcunun hassas yapısı, sizin seviyeli yapınıza çok uygundur. İkinizde şiirden, müzikten, güzel sanatlardan zevk alırsınız. Balık hem sizinle birlikte dış dünyaya açılmak, hem de zaman zaman yalnız kalmak isteyecektir. Onun sizden uzaklaşmak için yalnız kalmak istediğini zannetmeyin, bu onun temel ihtiyaçlarından biridir. Arada bir yalnız kalıp, hassas sinir sistemini dinlendirmeye ve kendi kendini yenilemeye ihtiyacı vardır.

TERAZİ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? TERAZİ BURCU KADINI VE ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Yönetici Gezegeni: Venüs

Element: Hava

Nitelik: Öncü

Uğurlu Sayıları: 6, 9

Gün: Çarşamba

Renk: Mavi, Lila

Hayvan: Yılan, kertenkele

Bitki: Badem, gül

Kıymetli Taş: Koyu zafir

Kıymetli Maden: Bakır

Uğurlu Taşı: Opal, Zümrüt

HARİKA BİR ARABULUCUDUR

İnsanları birbirleri ile tanıştırarak neşeli sosyal ortamlar yaratır. Sürekli başkalarıyla bir arada olmak isteyen Terazi insanı tek başına kalınca ne yapacağını bilemez. Ekip çalışmalarında ve ortaklıklarda harikalar yaratır.

OTORİTERDİR

Aslında göründüğü kadar yumuşak değildir: otoriter bir yapısı olmasına rağmen bunu tatlılıkla gizler. Öncü grubun hükmedici özelliği Terazi burcunun sevimli karakteri ile hoş bir şekilde birleştiği için herkesi parmağında oynatabilir. Kendi dediğini tatlılıkla ama mutlaka yaptırır.

İNANILMAZ DERECEDE DÜRÜSTTÜR & SANATA DÜŞKÜNDÜR

Ancak düşündüğünü her zaman söylemez. Nazik bir diplomattır. Venüs tarafından yönetilen Terazi için uyum ve güzellik çok önemlidir. Huzurlu olması için bunlar gereklidir. Sanatların çoğunu, tüm kültürel olayları sever. Sanatla uğraşmasa bile sanata düşkündür. Güzel sanatlarla ilgili alanlarda başarılı olabilir. Yine güzellik ve güzelleşmekle ilgili her türlü alan ona uygundur.

GÜÇLÜ BİR ADALET DUYGUSUNA SAHİPTİR

Burcun simgesi terazi adaleti temsil eder ve Terazi'nin en temel özelliklerini yansıtır. Eşitlik temel ilkelerinden biridir. Herkese iyi davranmak ister ve kendine davranılmasını istediği gibi davranmaya çalışır. Verdiği kadar almak ister, ilişkileri bu açıdan dengeli olursa çok mutlu olur. Yargı sisteminde pek çok avukat, hâkim ya da savcı Terazi burcudur. Sanat ve adalette hak edilen orta noktayı bulmak ve dengeyi sağlamak oldukça zordur. Terazi bunu başarabilir. Olayların farklı yönlerini, geçmiş ile geleceği, bilinenler ile bilinmeyenleri karşılaştırmaya ve bunlar arasında tam bir denge oluşturmaya çalışır. Bu yüzden zor ve geç karar verir. Diğerleri onun sürekli her şeyi enine boyuna tartmak istemesini, tereddütlerini ve kararsızlığını anlamayabilirler. Başak insanının ayrıntılarda mükemmeli araması gibi, Terazi de olayları tartarak dengeyi bulmaya çalışır.

HAYATIN HAKSILIKLARLA DOLU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜR

Terazi insanı yaşamın haksızlıklarla dolu olduğunu düşünür ve zaman zaman haksızlıklardan şikâyet eder. Kavga ve sertlikten hoşlanmaz ve başkalarını memnun etmek için uğraşır. Genellikle nazik, çekici ve neşeli bir insan olarak tanınır.

EĞLENCEYİ SEVER

Nerede eğlenceli sosyal olaylar varsa Terazi de oradadır. Yalnızlığı hiç sevmeyen Terazi'nin geniş bir arkadaş çevresi vardır. Toplum tarafından en beğenilen tipler Terazi burcundan çıkar. Konuk ağırlamasını iyi bilir ve herkes tarafından aranılan bir konuktur. Sosyal, dışa dönük, özgürlüğüne çok bağlı ve gezmeyi seven bir burçtur ama aynı zamanda evlilik burcudur; partneriyle birlikte olmaktan ve paylaşmaktan büyük zevk alır.

TERAZİ BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Ayşegül Aldinç, Cem Özer, Ebru Gündeş, Hülya Avşar, Levent Yüksel, Mehmet Aslantuğ, Neşe Erberk, Nurseli İdiz, Rahmi Koç, Tarık Akan, Tarkan, Turgut Özal, Yıldız Kenter

Benjamin Netanyahu, Brigitte Bardot, C. Zeta Jones, Christopher Reeves, J. Claude Van Damme, Jimmy Carter, John Lennon, Julio Iglesias, Margaret Thatcher, Merly Steep, Michael Douglas, Oscar Wilde, Pacarotti, Roger Moore, Serena Williams, Sylvia Kristel