Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlıyor? Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda? Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezonu merakala bekleniyor. Sevenlerinin sabırsızlıkla beklediği dizinin yeni sezonunda yeni katılan oyuncularıyla yine reyting rekorları kırması bekeniyor. Başrollerinde Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Ertan Saban gibi usta isimleri bulunduran dizi, Arka Sokaklar'dan Uğur Pektaş'ı da kadrosuna kattı. Peki Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlıyor? Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda?

574e8761cbbf3419c44e6030

15 Ocak 2003 yılında Show TV'de ekranlarında yayınlanmaya başlayan, 13 yıldır farklı kanallarda ekrana gelmesine rağmen izlenme rekorları kıran efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu, geçtiğimiz sezonu Kanal D ekranlarında tamamlamıştı. Dizinin yeni sezonu için yapım şirketi henüz bir kanalla anlaşma sağlayamadı. Yapım şirketine yakın kaynaklar dizinin Kanal D ile anlaşma aşamasında olduğunu söylemişti.

57221856ac1fe32adc96eeaa

KURTLAR VADİSİ EKİBİNDEN AÇIKLAMA

15 Temmuz FETÖ'nün darbe girişiminden kısa süre önce "Kurtlar Vadisi Darbe" markası için patent başvuruşu yapan Pana Film hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ünlü oyuncu Necati Saşmaz'ın ifade vermek üzere İstanbul Adliyesi'ne geldiği yönündeki haberlere Pana Film'den yalanlama geldi.

Yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Bazı yayın organlarınca şirketimiz Pana Film yetkililerinin Terör savclığına ifade verdiği hakkında yapılan haber ve yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır. Sayın Savcılık makamınca şirket yetkililerinin konu hakkında bilgisine başvurulmuştur, Şüpheli sıfatıyla ifadeleri alınmamıştır. Aksine yapılan haberler maksatlı ve kötü niyetlidir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur"

--2213804

Kurtlar Vadisi Pusu'nun Kasım ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Dizinin başlama tarihine ilişkin resmi bir açıklama yapılmazken yeni sezon fragmanlarının yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

Fenomen dizi, Arka Sokaklar'ın Murat Komiseri Uğur Pektaş'ı da kadrosuna kattı. Uğur Pektaş'ın boşluğu bir türlü dolmayan Memati ya da Abdülhey'in tahtına oturması bekleniyor. Pektaş'ın diziye nasıl bir hava katacağı merak ediliyor.

fft16_mf7661355

Kurtlar Vadisi Pusu, Türkiye'nin gündemindeki önemli konulara değinerek izleyicisinin dikkati çekiyor ve binlerce izleyici kazanıyor. Bu sebeple dizide 15 Temmuz Darbe Girişimi konusunun ne şekilde işleneceği merak ediliyor. Dizinin, yıllardır olduğu gibi Perşembe akşamları ekranlarda yerini alması bekleniyor.

kurtlar-vadisi-pusu3

Senaryo Danışmanı: Öktem Başol

Senaryo: Murat Koca, Cahit Kayaoğlu, Selma Hacıosmanoğlu, Ayşegül Hacıosmanoğlu

Yönetmen: Doğan Ümit Karaca İkinci Yönetmen: Selahattin Sancaklı

Yapımcı: Pana Film Konsept: Necati Şaşmaz