29 KASIM HANGİ BURÇ OLUYOR? 29 KASIM SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI, YAY BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? YAY BURCUNUN DİĞER BURÇLARLA UYUMU NASILDIR? GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER...

29 Kasım 'da dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 29 Kasım Salı günlük burç yorumları... Yay burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Yay burcunun uğurlu günü hangisi? Yay burcunun ortak özellikleri nelerdir? Yay burcundan olan ünlüler hangileri? Yay burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Yay burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 29 Kasım burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik...

57036ce218c7731754a0edf9

ASTROLOG DR. ŞENAY YANGEL'İN 2017 BURÇ YORUMLARI İÇİN FOTOĞRAFI TIKLAYINIZ...

29 Kasım gününde dünyaya gelenler Yay burcu oluyorlar. 22 Kasım ile 21 Aralık tarihleri arasında doğan herkes Yay burcundandır. Bu burç 22 Kasım ile 21 Aralık günlerini de kapsamaktadır.

29 KASIM KOÇ BURCU YORUMU

Para alanındaki tavrınız, enerjik tutumunuzla iddiacı, kararlı yapınız parmak ısırtıyor. Özgüveninizi bedenle ruh sağlığınızın yerinde olmasından alıyorsunuz. Sezgisel zekânızı işe aktaracak, deyim yerindeyse tuttuğunuzu koparacaksınız. Bu sırada burcunuzda gerçekleşen Uranüs-Merkür kavuşumu zekânızın ışıltılı yansımasının olumlu sonuçlarını getirecek. Fikrilerinizle, yenilikçi tutumunuzla öne çıkacaksınız. Yöneticilerinizi geri bırakabilirsiniz. Bu onların gizli kıskançlıklarına neden olabilir, kendinizi koruyun. Sezgilerinizle güvenliğinizi sağlamalısınız. Yöneticiniz Mars iş yoğunluğunuzun ve detaycı yaklaşımınızın sağlığınızı zedelemesine neden olabilir. Dinlenmeye de zaman ayırmalısınız.

29 KASIM BOĞA BURCU YORUMU

Burcunuzda yolculuk yapan Güneş nihayet canlanmanızı sağladı. Aşk yaşamınızdaki durağanlıktan bir süre önce kurtulmuştunuz; bundan böyle eğlenceli yönünüzle partnerinizin hayranlığını kazanmaya başlayabilirsiniz. Çekiciliğiniz artıyor. Yakın arkadaşlarınızla birlikte ve dernek/topluluk çalışmalarıyla dolu bir hafta geçirebilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak için dostlarınızdan destek talep edin. Seyahatler ve medya çalışmaları size başarı getirirken aile bireylerinizin yolculuklarda risk almaması gerekiyor. Aksi halde onların sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Ani bir kararla yola çıkma kararı veren yakınlarınız varsa, uyarabilirsiniz.

29 KASIM İKİZLER BURCU YORUMU

Evinizi yenilemek veya ailenizi yeniden toparlamak için canla başla uğraşmaya başladınız. Hafta boyunca ev düzenleme, dekorasyon, eşya yenileme gibi konularda enerjik olacak ve yorgunluğa aldırmadan hedeflerinize ulaşacaksınız. Sezgilerinizin yükselmesi, karalarınızda sabit ve güvenilir olmanızı da sağlayacak. Değişken yapınızla baş edebileceksiniz. Arkadaşlarınızın ani önerileri çekici ve dâhice gelebilir ama ne yazık ki parasal kayıplara yol açabilir. Ameliyat riskine girmemelisiniz. Evinizle kariyeriniz arasındaki denge bozulabilir. Kendi başınıza hareket ederken hayallere kapılıp gitmemeli, özellikle kariyerinizle ilgili konularda gerçekçiliğinizi korumalısınız.

29 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMU

Partneriniz hâlâ yaptığınız işi onaylamıyor veya çalışmanızı istemiyor olabilir ya da sizi daha iyi yerlere layık görüyordur. Her koşulda iş ve evlilikte ya da iş ve yakınlarla ilişkilerinizde henüz dengeyi sağlayamadınız. Hafta boyunca ani, şok edici sürprizlerle karşılaşabilirsiniz; kendinizi kaptırmayın. Öte yandan yakın çevrenizdekiler barış ve dostluk bayrakları açmaya başladılar. Onların hırslı ve fevri tavırları sizi ürkütmesin. En kötü gününüzde yanınızda olacak, güven veren arkadaşlar kazandınız. Yakında çevreniz beklenmedik şekilde genişleyecek; bu çevre sizi yurtdışında veya şehir dışında kuracağınız bir yaşama götürebilir. Hafta boyunca seyahatlerinizde son derece dikkatli olmalısınız. Sadece kaza değil hayal kırıklığı riski de taşıyorsunuz.

29 KASIM ASLAN BURCU YORUMU

İş seyahatlerinizde, hatta işinize gidip gelirken bile dikkatli olun. Ani gelişen olaylar ne yazık ki gücünüzü kaybedecek sonuçlar doğurabilir. Yöneticilerinizle ilişkilerinizi yeniden canlandırmalısınız. Özgüveniniz yükseldi ve artık hareketlendiniz. Para kazanma hırsınızın önünde hiçbir engel duramaz. Yardım alacağınız kaynakları hatırlayın yeter. Yöneticilerinizin tazminat, kredi, ikramiye veya ödül taleplerinizi reddetmeyeceği kesin. Zamanlamanız iyi olsun yeter. Hafta boyunca işinizle ilgili konularla ilgilenip gereksiz seyahatlere çıkmamaya çalışın.

29 KASIM BAŞAK BURCU YORUMU

Burcunuzda yol alan Mars öfke krizlerine neden olabildiği gibi hırslı ve enerjik davranışlarınızı da tetikliyor. Yurtdışı ve medya ilişkilerinizi daha iyi yönetebileceğiniz bir dönem başladı. Şöhretinizi arttıracak bir aydınlık yaşamınıza doğmak üzere. Seyahatlere çıkmanızda sakınca yok. Hatta bu yolculuklardan bir kısmı evlilik ihtimali getirebilir. Hayallerinizdeki yakınlığı bulabilirsiniz. Bir başka yere yerleşme fikrinizi de hayata geçirebilirsiniz. Aşk alanında partneriniz son derece gizli bir şekilde sizi destekleyecek, güvende olmanızı sağlayacak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek. Aynı yardımı varsa çocuklarınızdan da alabilirsiniz. Başkalarının parasal kaynaklarını kullanmakla bu hafta ilgilenmeyin, zarara uğrayabilirsiniz. Bunun anlamı kredi çekmeyin veya miras işlerinizin sonuçlanmasını beklemeyin demek.

29 KASIM TERAZİ BURCU YORUMU

Ailenizin güçlü kollarında güven duyacak ve geçmişinizin gizli hazinelerini keşfedeceksiniz. Bu arada iş yaşamınızla ilgili içten içe kendinize kızgınlığınız kadar, başkalarının olumsuz kalıplarının da farkındasınız. Düşünceleri okuyan yanınız güçlendikçe kendinize daha çok güveniyor daha az eleştiriyor olacaksınız. Mutlu bir frekansta başkalarıyla buluşmalısınız. Partnerinizle veya iş ortağınızla ilgili sorunlar aile bireylerinizin hiç hoşuna gitmiyor. Birbirlerine karşı yıkıcı tavırlar içinde olabilirler, arabuluculuk yapmalısınız.

29 KASIM AKREP BURCU YORUMU

Yakın çevrenizde işle ilgili yolculuk yapma olasılığınız varsa uyarılara dikkat etmelisiniz. Ayrıca sürpriz bir biçimde ortaya çıkan akrabalarınızdan biriyle iş yapma olasılığına asla sıcak bakmayın. Ancak evlilik fikir cazip olabilir. Evliyseniz; eşiniz, yakınlarınız ve varsa ortağınız dileklerinize ulaşmanızı destekliyor. Ellerinden geleni sizin için yapacaklar. Bu dönemde özel bir yardım aldığınızı fark edecek, mutlu olacaksınız. Karşılık vermekte aceleci olmayın. Arkadaşlarınızla sevgilinizi bir araya getirmekten kaçınmanız yerinde bir davranış olabilir. Seçtiğiniz kişi hayal kırıklığına uğratan tepkileriyle arkadaşlarınız tarafından beğenilmeyebilir.

29 KASIM YAY BURCU YORUMU

Yaratıcı projelerinizden kimisi cezai şart içeriyorsa para kaybetme riskiniz var demektir. Aniden değişen koşullar çok inandığınız işlerin zarara dönüşmesine sebep olabilir, özgüveninizi kaybedebilirsiniz. Öte yandan kariyerinizde ilerlemek adına çabalarınız yeniden hızlandı. Kendinizi hiç olmadığınız kadar enerjik hissedeceksiniz çünkü Güneş sizin için parlıyor. İş yaşamınızı canlandıran fikirler sizden çıkacak. Kendi başınıza çalışıyorsanız kayıplarınız oluşabilir, başkaları adına çalışıyorsanız yöneticilerinizin de desteği ile kazanabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde sapla samanı birbirine karıştırmamaya dikkat edin aksi halde çok büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

29 KASIM OĞLAK BURCU YORUMU

Burcunuzda konuk olan Plüton hafta boyunca birkaç gezegenle birden iş birliği yapacak ve aşk, seyahat, medya konularında başarılı bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Aşk aklınızı başınızdan almış olabilir. Ya da çocuklarınızla gurur duyacağınız bir başarının kutlamasını yapabilirsiniz. Her koşulda bulunduğunuz yerden biraz uzaklaşarak geçirdiğiniz günlerin stresini atmalısınız. Yakın çevrenizle aranızı iyi tutmak isterken bir biçimde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinin kararlarında ve düşüncelerinde ortaya çıkan ani değişimi kabullenmeniz zor olabilir. Hatta karşı çıkarak onların yaşamında yıkıcı bir etki de yapabilirsiniz. Gezegenler yıkıcı tavırlarınızı desteklemiyor. Kontrolcü yanınızla sizde zarar görebilirsiniz, özgürlüğe izin verin.

29 KASIM KOVA BURCU YORUMU

Ailenize yeterince ilgi göstermeye, zaman ayırmaya başlıyorsunuz. Güneş’in konumu evinizde olmaktan mutluluk duyacağınızı, kendinizi güvende hissedeceğinizi hatırlatıyor. Miras ve nafaka anlaşmazlıklarınız çözüme ulaşabilir. Sezgilerinizin ve iyileştirme gücünüzün farkındasınız. İçsel gücünüzü bu hafta daha fazla kullanmalısınız. Parasal konularda büyük bir hayal kırıklığı yaşamamak için ödemelerinizle yakından ilgilenin. Keseniz boşa yapılan masraflarla zarar görüyor olabilir. Yakın çevrenizden birileri sizinle ilgili çılgın fikirlere kapılmış olabilir. Onun yaşamında gizli bir yıkım yaratabilirsiniz. Düşüncelerinizi olumsuza değil olumluya odaklayın; her koşulda düşündüklerinizi gerçekleştirme yeteneğiniz var.

29 KASIM BALIK BURCU YORUMU

Yakın çevrenizle dayanışma içindesiniz veya yeni tanışmalar güven duygunuzu perçinliyor. Bu sırada evlenebileceğiniz biriyle tanıştırılma ihtimaliniz artıyor. Yakın çevrenizden birinin yoğun ilgisini fark edecek veya haber alacaksınız. Evliyseniz eşinizi, değilseniz yakın akrabalarınızı hayal kırıklığına uğratacak tutumlar sergileyebilirsiniz. Parasal konularda arkadaşlarınızın önerilerini dikkate almayın ve özgüveninizi sarsacak söylemler yapmalarına izin vermeyin. Onlar bu hafta kayıplarınızın sebebi olacak. Kendi fikirlerinize güvenerek daha çok şey başarabilirsiniz.

.

YAY BURCUNUN DİĞER BURÇLARLA UYUMU

YAY - KOÇ UYUMU

İki ateş elementinin beraberliğinden parlak kıvılcımlar çıkacaktır. Bu, çok iyi bir ilişkinin başlangıcı olabilir. İkinizde ateş burcu olduğunuz için aynı temel özelliklere sahipsiniz ve birbirinizi nasıl mutlu edeceğinizi biliyorsunuz. İkinizinde en büyük korkusu ciddi bir ilişki yada evlilikte özgürlüğünüzü ve bireyselliğinizi kaybetmektir. Evlilik konusunda yavaş davranırsınız. Birbirinize düşünmek ve evlilik fikrine alışmak için zaman tanırsınız. Bu harika bir ilişkidir. Koç burcu sizi iyi anlar.

YAY - BOĞA UYUMU

Bu zor bir beraberlik olacaktır. Bu ilişkiyi devam ettirebilmek için karşınıza çıkacak çıldırtıcı engellere hazır olun. Boğa pratik toprak elementidir. Sizin gibi ateş elementi yani iyimser, neşeli ve canlı değildir. Ailesine ve topluma derin bağlarla bağlıdır. Boğa burcunun sağlamlığı ve dengeli oluşu en başta sizi çekmiş olabilir ama bu özellik sonradan sizi ayıracaktır. Sevgilinizin tedbirli, sorumluluk sahibi, ne yapacağı belli olan birisi olduğunu yani sizin için sıkıcı ve ağır olduğunu fark edeceksiniz.

YAY -İKİZLER UYUMU

Bu ilişki yüksek zeka üzerine kuruludur. Çocuğunuz olursa IQ' su çok yüksek olacaktır. Beraberliğinizde ufuklarınızı genişletmek ve sürekli yeni şeylerler keşfetmek ön planda olacaktır. Kısacası İkizler burcu sizin için en doğru seçimdir. İkinizinde fazla akılcı oluşu problem yaratabilir. O kadar çok düşünürsünüz ki hissetmeye zamanınız kalmaz. Analiz ve mantık yürütmelerinizle birbirinizin başını ağrıtabilirsiniz. Bu konuya dikkat ederseniz başka bir probleminiz olmayacak ve fazla çabaya gerek kalmadan rahatlıkla yürüyen bir ilişki olacaktır.

YAY - YENGEÇ UYUMU

Bu oldukça zor bir ilişki olacaktır. Yürümesi için çok çaba göstermelisiniz. Temelde çok farklısınız. Sevgiliniz Yengeç su elementidir, duygusal ve karamsardır. Günlerce somurtuk ve depresif halde dolaştığı için sinirlerinizi bozacaktır. Siz ise ateş elementisiniz, duygusal değilsiniz, neşeli ve iyimsersiniz. Ateş ve su burçları birbiri ile uyumlu değildir. Değişken burç olduğunuz için Yengeç'ten daha esneksiniz. Yengeç burcunun değişikliklere direnmesi sizi en iyi ihtimalle şaşırtacak, en kötü ihtimalle de sinir edecektir.

YAY - ASLAN UYUMU

İki ateş elementinin beraberliğinden çakan kıvılcımları görebilirsiniz. Bu harika ve tutkulu bir ilişki olacaktır. On üzerinden on veriyoruz! Aslan burcunun aydınlık bakış açısı ile sizin iyimserliğiniz birbirine çok uyar, bir arada olmak eğlenceli olacaktır. Aslan insanı sizin gibi esnek değildir, değişikliklere bir türlü adapte olamaz. Başta fark etmediğiniz bu özelliği sizi şaşırtacaktır. Onu ikna etmeye çalışın. Aslan hükmetmeyi sever, fakat yüksek zekanız sayesinde özellikle pohpohlayarak onu parmağınızda oynatabilirsiniz.

YAY - BAŞAK UYUMU

Toprak elementi Başak ile ateş elementi Yay'ın arasındaki çekim keskin zekaların çekimidir. En sonunda zekası ile sizi alt edebilen birini buldunuz. Aranızdaki en büyük sorun Başak insanının çalışırken sizin ise eğlenirken mutlu olmanızdır. Başak burcunun çok çalışmasından bunalarak, gidebilirsiniz. Çalışma temposu sizi sıkmadı ise titizliği bunaltabilir. Evin içinde peşinizden gelerek, dağıttıklarınızı toplamasına dayanamazsınız. Siz titiz olamazsınız çünkü fazla meşgulsünüzdür.

YAY - TERAZİ UYUMU

Terazi evlilik burcudur, Yay ise bekarlar burcu. Yay, özgürlüğünü ve bireyselliğini kaybetmemek için evliliği geciktirir. Evlenmeye karar verdiği zaman ise artık durulmuş demektir. Zaten bu karara varmadan çok düşünmüştür. Terazi burcu kibar ve naziktir, aynı şeyi sizden de beklemektedir. Konuşma ve davranışlarınızda düşünceli olmalısınız. Patavatsız sözleriniz onu rahatsız eder.

YAY - AKREP UYUMU

Fazla ileri gitmeden durun! iyi düşünmelisiniz. Akrep insanı gizemli havası ve seksiliği ile sizi çekmiş olabilir. Jüpiter tarafından yönetilen Yay mutlu bir burçtur. Akrep gibi karanlık ve yoğun bir burçla bir arada olmak onda klostrofobik etki yaratabilir. Bunun üzerine onunla olan tartışmalarınız ve arkasından günlerce sürebilen sessizlikler gelecektir. Neden suçlu olduğunuzu bile bilmeden ve suçluluk hissi ile hiç konuşmadan günler geçirebilirsiniz.

YAY- YAY UYUMU

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez.İlişkinizin en zevkli yanı bitmeyen sohbetleriniz olacaktır. Birbirinizle konuşmaktan hayat boyu zevk alacaksınız. Felsefe yapar, sosyal konulardan ve yaşamla ilgili her türlü konudan konuşmaktan, tartışmaktan zevk alırsınız. Kafanız sürekli dolu olacaktır.

YAY - OĞLAK UYUMU

Yay burcu ve Oğlak burcu arka arkaya gelen burçlardır ve bu yüzden birbirlerine zıtlardır. Zıt olmanıza rağmen bu beraberlik güzel olabilir. Oğlak burcu size işle ilgili akıllı fikirler verecek, gelecekle ilgili planlar yapmanıza yardımcı olacak ve size sağlam bir zemin hazırlayacaktır. Siz de ona enerjiniz, iyimserliğiniz ve zekanızla mutluluk vereceksiniz.

YAY- KOVA UYUMU

Beraber bir yere gittiğiniz zaman fark ediliyor musunuz? Büyük bir olasılıkla evet! Kova burcu ile aranızda öyle bir uyum vardır ki herkes birbiriniz için yaratıldığınızı düşünür. İkinizde ilişkinin başında (hatta belki de hiç bir zaman!) bağlanmak istemezsiniz. Kova'da sizin gibi özgürlüğüne düşkündür ve diğer insanlardan farklıdır. Toplum kuralları onu hiç bağlamaz. Birlikte istediğiniz gibi bir ilişki yaşayabilirsiniz.

YAY - BALIK UYUMU

Yay burcu ve Balık burcunun beraberliği kolay olmayacaktır. Aranızdaki en büyük fark, Balık burcunun aşırı hassas ve romantik oluşudur. İri ve ifade dolu gözlerinden tüm duygularını okuyabilirsiniz. Balık insanı duygularını gizlemek istese bile bunda başarılı olamayacaktır. Siz ise daha farklı olamazdınız. Bazen onun aşırı alıngan olduğunu düşünürsünüz. Balık burcu da sizin dürüstlüğünüzün zalimce olduğunu düşünür.

YAY BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? YAY BURCU KADINI VE ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Yönetici Gezegeni: jüpiter

Element:Ateş

Nitelik: Değişken

Uğurlu Sayıları: 5-7

Gün: Perşembe

Renk: Mor

Hayvan: At

Bitki: Nergis

Kıymetli Taş: Lal

YAY BURCU KADININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Yay burcu kadınının sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. Huzursuzluktan hoşlanmaz ve huzursuzluk olan ortamlarda fazla bulunmaz. Çevresinde enerjik ve neşeli yapısıyla aranan bir dosttur.Dostlarına çok önem verir ve fedakardır.

Yay burcu kadını eğlenceye ve gezmeye meraklıdır. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever. Maddi anlamda güçlü olmak ister. Para onun için araçtır.Cömert hatta biraz savurgandır.

Karşı cinsle olan ilişkisinde öncelikle arkadaşlığa ve dostluğa önem verir.Özgürlüğüne düşkün olan yay kadını kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz.Bu nedenle evlilik ona uzak bir kavram gibi gelmektedir. İlişkisinde kendini kısıtlanmış hissetmezse evlenebilir ve sadık bir partner olur. Çocuklara düşkündür ve çocuklarıyla dostluğa dayanan bir ilişki kuracaktır.

YAY BURCU ERKEĞİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Yay burcu erkeği entelektüel, duyarlı, meraklı, neşeli ve cana yakın yapısıyla dikkat çeker.İyi niyetli ve konuşkandır. Dostlarına düşkündür ve arkadaş canlısıdır. Hareketsizlik yay burcu erkeğini sıkar. O hep hareketli olmalı ve açık havada bulunmalıdır. Kapalı ortamlarda çok uzun süre kalmaktan hoşlanmaz.

Özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olan yay burcu erkeği yalnızlıktan keyif alır, ilişkilerinde kolay kolay bağlanamaz ve evlilikten korkar.Onlar için karşı cinste aradıkları en önemli özellik güzelliğin yanı sıra kafa yapısıdır. Bilgili ve kültürlü kadınlarla sohbet etmekten keyif alır.

Yay burcu erkeği gerçekten severse bağlanır ve evlenmekten korkmaz. Çocuklara düşkündür ve ömür boyu mutlu bir evliliği olacaktır.

YAY BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Azra Akın, Ediz Hun, Fatma Girik, Gülşen Bubikoğlu, Haluk Levent, Hülya Koçyiğit, İbrahim Kutluay, Mehmet Ali Birand, Merve İldeniz, Onno Tunç, Sertap Erener, Tülin Şahin, Zeki Müren.

Brad Pitt, Britney Spears, Christina Aguilera, Edith Piaf, Frank Sinatra, John F. Kennedy, Kirk Douglas, Ludwing Van Beethoven, Mark Rwain, Monica Seles, Noam Chomsky, Nostradamus, Tina Turner, Walt Disney, Winston Churchill, Woody Allen.