ANADOLU YAKASI

Anadolu Yakası'ndaki Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla ve Ümraniye ilçelerinin bazı mahallelerinde 30 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre

Ataşehir'de 09.00-16.00'da, Barbaros Mahallesi̇ Menekşem Sokağı, 09.00-17.00'de, Ferhatpaşa Mahallesi̇ Karadeni̇z, 54, 99, 50, 101, 52, 132, 141 ve 135. Samandıra sokakları, Beykoz'da 09.00-17.00'de, Görele Mahallesi̇ Polenez, Bahri̇ Yaşaryılmaz, Fati̇h Sultan Mehmet sokakları, Çekmeköy'de 09.00-17.00'de, Mehmet Aki̇f Mahallesi̇ sokakları elektrik alamayacak.

Kadıköy'de 09.00-13.00'te, Osmanağa Mahallesi̇ General Asım Gündüz, Süleyman Paşa sokakları,11.00-15.00'te, Osmanağa Mahallesi̇ Dere Gazi̇nosu, Mi̇sk-i̇ Amber, Gezi̇nme, Kuşdi̇li̇, Pazar Yolu sokakları, Zühtüpaşa Mahallesi̇ Şefi̇kbey Sokağı, 14.00-18.00'de, Merdi̇venköy Mahallesi̇ Nesri̇n, Küme, Yalvaç, Karaman, Merdi̇venköy, Hızırbey, Dr. Erki̇n sokakları, Kartal'da 01.00-06.00'da, Atalar Mahallesi̇, Cevi̇zli̇ Mahallesi̇, Çavuşoğlu Mahallesi̇, Esentepe Mahallesi̇, Kordonboyu Mahallesi̇, Orhantepe Mahallesi̇, Petroli̇ş Mahallesi̇, Yukarı Mahallesi̇ sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Maltepe'de 01.00-06.00'da, Feyzullah Mahallesi̇, Altayçeşme Mahallesi̇, Cevi̇zli̇ Mahallesi̇, Bağlarbaşı Mahallesi̇, Yalı Mahallesi̇ sokakları, Sultanbeyli'de 09.00-17.00'de, Battalgazi̇ Mahallesi̇ Oruç, Bosna, Hacegan, Güzelbahçe sokakları, Şile'de 09.00-18.00'de, Hacı Kasım Mahallesi̇ Üsküdar Sokağı, Bali̇bey Mahallesi̇ Sanatçılar, Kıran, Salkım, Ceyda, Balkan, Mayıs, Nazlı, Oğuz, Destan, Gedi̇z, Mi̇ne, Gülbahçe, Onar, Mozai̇k, Sultan, Adnan Saygun, Afi̇fe Jale, Belkıs Aran, Armağan, Güldeste, Neco Teki̇n, Mustafa İktu, Mercan Köşk, Çi̇men, Acar, Adi̇l, Portakal, Önder, Pembe, Teki̇n, Üzüm ve Şafak sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.

Tuzla'da 09.00-13.00'te, Aydınlı Mahallesi̇ Aydınlı Yolu, Patlayıcı Maddeler Yolu, Mayıs sokakları, 09.00-15.00'te, Orhanlı Mahallesi̇ Seçki̇n, Ünver, Ayazpınar, Barınak, Adnan Menderes, Fettah Başaran, Gölbaşı, Çayırlar, Demokrasi̇, İrfan, Gurbet, Duru, Okyanus sokakları, 13.00-17.00'de, Çamçeşme Mahallesi̇ Fabri̇ka Sokağı, Postane Mahallesi̇ Atatürk Sokağı, Aydınlı Mahallesi̇ Budak, Nergi̇s, Atatürk, Nefer, Seda, Başkomutan, Aslı, Mektep, Aynalı Kuyu, Yankı, Sevgi̇, Kasım, Dere, Ulucan, Di̇yar, Nazlı, Gülen, Si̇m, Nazi̇k, Işıltı, Buğday, Akan Çıkmazı, Cevval, Pervane, Aydınlı Yolu, Eylül, Berk, Ceyhan, Akbuğday sokakları, Şi̇fa Mahalle Aynalı Sokağı, Ümraniye'de 09.00-18.00'de, Yukarı Dudullu Mahallesi̇ Neci̇p Fazıl Sokağı, Esenşehi̇r Mahallesi̇ Çeli̇k, Eryılmaz, Kürkçüler, Sarıgazi Yolu'nda elektrik kesintisi uygulanacak.

AVRUPA YAKASI

İstanbul'un Avrupa yakasındaSarıyer, Şişli, Küçükçekmece, Güngören, Bayrampaşa, Fatih, Silivri ve Bahçelievler'de bazı semtler 30 Kasım'da elektrik alamayacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre

Sarıyer'de 00.01-08.00 saatlerinde Maslak, Ayazağa, Poligon, İstinye, Emirgan, Baltalimanı, Pınar ve Reşitpaşa mahalleleri.

Şişli'de 09.00-13.00 saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi, Düzoğlu, Feriköy Fırın ve Gökkuşağı sokaklar, Kazım Orbay ve Silahşör caddeleri, 12.00-14.00 saatlerinde Merkez Mahallesi, Feriköy Fırın, Hanımefendi, Harzemşah ve İskete sokaklar, Kazım Orbay Caddesi, Perihan ve Sağdıç sokaklar, Sıra Cevizler Caddesi, 13.00-15.00 saatlerinde Merkez Mahallesi, Esen, Feriköy Fırın ve İyiniyet sokaklar, Meşrutiyet Mahallesi, Akkirman Sokak.

Küçükçekmece'de 09.00-13.00 saatlerinde Atakent Mahallesi, Atatürk Caddesi, 1. ve 5. caddeler.

Güngören'de 09.00-17.00 saatlerinde Sanayi Mahallesi, Sancaklı Caddesi.

Bayrampaşa'da 09.00-12.00 saatlerinde Muratpaşa Mahallesi, Cemiyet Caddesi, Aygün, Bağ, Cami, Çeşme, Akyol, Merkez, Karakol, Öz ve İpek sokaklar, Sofular Caddesi, Çayır ve İnan sokaklar, 13.00-16.00 saatlerinde Muratpaşa Mahallesi, Fabrikalar ve Dökümcüler caddeleri.

Fatih'te 09.00-13.00 saatlerinde Mevlanakapı Mahallesi, Güherciler, Aynalı Bakkal, Barutçu, Nişastahane, Bala Tekkesi, Karabaş Akarcası, Tiryakçı ve Çorlulu Alipaşa sokaklar, 12.00-16.00 saatlerinde Seyyid Ömer Mahallesi, Keresteci Veli Sokak, Yayla Caddesi, Çarıkhane Sokak, Mevlanakapı Mahallesi, Aynalı Bakkal, Karabaş Akarcası, Peyk Dede ve Gaye sokaklar.

Silivri'de 09.00-15.00 saatlerinde Çeltik Mahallesi.

Bahçelievler'de 10.00-20.00 saatlerinde Siyavuşpaşa Mahallesi, Vişne Sokak.