7 OCAK ELEKTRİK KESİNTİSİ NERELERDE OLACAK? NE KADAR SÜRECEK?

İstanbul elektrik kesintileri yaşamaya devam ediyor. İstanbul'da kimi ilçelerde dağıtım şebekelerinde meydana gelen arızalar ya da bakım yapılması gerektiğinden dolayı vatandaşlara planlı şekilde elektrik verilmiyor ve kurum tarafından müdahale edilerek sorun çözülüyor. Son dakika elektrik kesintilerini bir yana koyarsak, planlı elektrik kesintileri konusunda vatandaşlar önceden bilgilendiriliyor. Kurumun kesintiler tarafından yaptığı bilgilendirmelerde vatandaşların mağdur olmamaları amaçlanıyor. İstanbul'da elektrik kesintisi duyurularını takip edenlerin önlem almak için zamanları oluyor. Kış mevsimini yaşadığımız bugünlerde kesintiler her ne kadar planlı yapılsa da, soğuk havadan dolayı yurttaşlar sıkıntı yaşayabiliyor. Bu haberimizden 6, 7, 8 ve 9 Ocak tarihlerinde nerelerde elektrik kesintisi yaşanacağını öğrenebilirsiniz...

6 OCAK'TA İSTANBUL'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK BÖLGELER

BAYRAMPAŞA

Bugün Bayrampaşa ilçesine bağlı bir çok mahallede kesinti yaşanacak. Bakım programı çalışmaları kapsamında bugün saat 09.00 - 12.00 saatleri arasında Yenidoğan Mahallesi ve Abdi İpekçi Mahallesi'nde kesinti meydana gelecek.

Diğer taraftan Muratpaşa Mahallesi, Büyük Coşkun Sokak, Rami Kışla Caddesi'nde de elektrik kesintisi yapılacak. Yine bakım programı çalışması kapsamındaki kesintiler saat 13.00 - 16.00 arasında devam edecek.

SARIYER

Sarıyer ilçesine bağlı Rumelifeneri Mahallesi, Çiflik Caddesi, Kardelen Sokak ve civarında 09.00 - 11.40 saatleri arasında bakım programı çalışmaları kapsamında elektrik kesintisi yaşanacak.

Demirci Mahallesi, Nida Park Evleri, Demirciköy Caddesi ve civarında ise 14.30 - 16.30 saatleri arasında kesinti yapılacak. Bu bölgede de bakım programı çalışmaları gerçekleştirilecek.

Kumköy Mahallesi, Kilyos Caddesi ve civarında 11.30 - 14.30 saatleri arasında kesinti yapılacak. Bölgede bakım programı çalışmaları gerçekleştirilecek.

BEYLİKDÜZÜ

Adnan Kahveci Mahallesi, Cebeci Caddesi ve Kafkas Caddesi ve civarında bugün saat 08.00 ile 20.00 saatleri arasında bakım çalışmaları kapsamında elektrik kesintisi yapılacak.

ESENYURT

Esenyurt'ta elektrik kesintisi Akçaburgaz Mahallesi, 3027 Sokak, 3088 Sokak, 3032 Sokak ve civarında 08.00 - 16.00 saatleri arasında yaşanacak. Bakım programı çalışmalarının tamamlanması ile kesinti sona erecek.

7 OCAK'TA ELEKTRİK KESİNTİLERİ

Bayrampaşa

Altıntepsi Mahallesi, Uygur Caddesi ve civarında 09:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Yenidoğan Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Karakaş Sokak, Rami Kışla Caddesi, Caner Sokak ve civarında 13:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAHÇELİEVLER

Yenibosna Merkez Mahallesi, Değirmenbahçe Caddesi, Remzi Özkaya Sokak, Oruç Reis Sokak, Prof. Dr. M. Nevzat Pisak Caddesi, Arif Ağa Sokak, Çınar Caddesi, Kavak Sokak, Ihlamur 3 Sokak, Bloklar Sokak, Boyner Sokak, Günddüz Sokak, Okul 2 Sokak, Barış Sokak, Öksüz Sokak, Siteler Caddesi, Çavuş Sokak, Kahraman Sokak, Köyaltı Sokak, Karakol Sokak, Sanayi Caddesi, Erdal Sokak, Erciyer 1 Sokak, Ata 1 Sokak, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Atatürk Caddesi, Elif Sokak, Paktaş Sokak, Nigar Sokak, Kaya 1 Sokak, Kayalık Sokak, Huzur Sokak, Çobançeşme Mahallesi, Elmalı Sokak, Serik Sokak, Manavgat Sokaki Mithatpaşa Caddesi, Tepecik Sokak, Yaprak 1 Sokak, Kımız Sokak, Dumlupınar Caddesi, Okul Sokak, Genç Osman 1 Sokak, Altay Sokak, Selvi Sokak, Aşiyan 1 Sokak ve civarında 08:00-19:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE

Kartaltepe Mahallesi, Çobançeşme Fidanlık Sokak ve civarında 08:00-19:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ESENYURT VE AVCILAR

Yunus Emre Mahallesi, 393 Sokak, 392 Sokak, 381 Sokak, 440 Sokak, 448 Sokak, Mandıra Caddesi ve civarında ve Avcılar ilçesinde Yeşilkent Mahallesi, G-19 Sokak, G-20 Sokak, G-21 Sokak, G-22 Sokak, G-23 Sokak ve civarında 08:00-20:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SARIYER

Zekeriyaköy Mahallesi, Kilyos Caddesi ve civarında 09:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

İstinye Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Tarabya Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Ferahevler Mahallesi ve civarında 00:01-09:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü OSB Mahallesi, 2 Cadde, 4 Cadde, Ali Cebi Caddesi ve civarında 13:00-19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Adnan Kahveci Mahallesi, Kafkas Caddesi, Paşabahçe Caddesi ve civarında 09:00-14:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ZEYTİNBURNU

Kazlıçeşme Mahallesi, Kennedy Caddesi ve civarında 11:00-15:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.)

8 OCAK ELEKTRİK KESİNTİLERİ

ARNAVUTKÖY

Hastane Mahallesi, Ayasofya Caddesi, Hadımköy-İstanbul Caddesi ve civarında 08:00-20:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Mavigöl Mahallesi, Koca Yusuf Caddesi, Peker Sokak, Yeşil Yalı Sokak, Asalet Sokak ve civarında 09:00-14:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Hadımköy Mahallesi, Mustafa İnan Caddesi, Ömerli Mahallesi, Hakkı İleri Caddesi ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

AVCILAR

Üniversite Mahallesi, Aşık Mahzuni Sokak, Selvi Sokak, Çınar Sokak, Çavuş 1 Sokak, Bahar Sokak ve civarında 10:00-20:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAYRAMPAŞA

Kartaltepe Mahallesi, 50. Yıl Caddesi, Okul Caddesi, Gazi Osman Paşa Caddesşi İstanbul Caddesi, Atatürk Caddesşi Ankara Caddesi, Ordu Caddesi, Gazi Kemal Caddesi ve civarında 13:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

EYÜP

Topçular Mahallesi, Demirkapı Caddesi, Rami Kışla Caddesi ve civarında 09:00-12:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

FATİH

Cibali Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Cemalettin Efendi Sokak, Salihpaşa Caddesi, Fukarababası Sokak, Yeşil Tulumba Sokak, Yeni Tulumva Çıkmazı Sokak,, Elvanzade Camii Sokak, Tepedelen Sokak, Pekmezci Sokak, Ali Tekin Sokak, Mürşit Sokak, Kadir Has Caddesi, Üsküplü Caddesi ve civarında 07:00-19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Rüstempaşa Mahallesi, Ragıp Gümüşpala Caddesi, Sarıdemir Mahallesi ve civarında 08:00-20:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Ayvansaray Mahallesi, Çınçınlı Çeşme Aralığı Sokak, Çınçınlı Çeşme Sokak, Püsküllü Caddesi, Mahkemealtı Caddesi, Sinanağa Çeşmesi Sokak, Kırkambar Sokak, Esnaf Loncası Sokak, Dökmeci İbrahim Sokak ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAĞCILAR

Bağlar Mahallesi, Çavdar Sokak, Çilek Sokak, Nil Sokak, Nur Sokak, Ozan Sokak, Sevilay Sokak, Sevim Sokak, Şafak Sokak, Ünverdi Sokak, Yıldız Sokak, Yılmaz Sokak, Zeynep Sokak ve civarında 08:00-19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ESENYURT

Orhan Gazi Mahallesi, Atatürk Bulvarı ve civarında 08:00-19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

9 OCAK'TA YAŞANACAK KESİNTİLER

ÇATALCA

Kaleiçi Mahallesi, Hanice Caddesi, Desi Sokak, Kıbrıs Şehidi Abdülkadir Tanguç Sokak, Köprü Sokak, Mehtap Sokak, Onat Kutlar Sokak, İnceğiz Mahallesi, Hanice Caddesi, Desi Sokak, İnceğiz Caddesi, Mazi Sokak, Meddah Sokak ve civarında 08:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

GÜNGÖREN

Güven Mahallesi, Hanzer Sokak, Gelincik Sokak, Kahraman Sokak, Yücel Sokak, Zeytinlik Sokak, Sarmaşık Sokak, Cevizlik Sokak, Posta Caddesi, Taşlık Sokak ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Gençosman Mahallesi, Atalay Sokak, Aktaran Sokak ve civarında 10:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAYRAMPAŞA

Altıntepsi Mahallesi, Merkez Sokak, Gar Sokak, Yaşar Kemal Sokak, Çiftlik Caddesi, Kemer Sokak ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

GAZİOSMANPAŞA

Karadeniz Mahallesi, 1155 Sokak, 1167/2. Sokak, General Aldoğan Caddesi, Mehmet Akif Caddesi, 1166 Sokak, Cebeci Caddesi, 1167 Sokak, 1158 Sokak ve civarında 08:00-19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.