CRASHİNG NE ZAMAN BAŞLAYACAK? CRASHİNG NE ZAMAN BAŞLIYOR? CRASHİNG FRAGMANI YAYINLANDI

Crashing HBO'nun rekortmen dizilerinden biri olması bekleniyor. Neredeyse her dizisiyle izleyici büyüleyen HBO yine çok iddialı. Amerikalı Pete Holmes, komedyen ve yapımcı olarak Crashing'i oluşturacak isim olarak karşımıza çıkıyor. Crashing ne zaman başlayacak? Crashing ne zaman başlıyor?

Crashing tanıtım Fragmanı çıktı İZLE

CRASHİNG NE ZAMAN BAŞLAYACAK? CRASHİNG NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Başrolde karşımıza çıkacak olan Pete'in, (Pete Holmes) hikayseini izleyeceğimiz Crashing, 19 Şubat 2017'de başlayacak. Crashing 19 Şubat'ta ilk bölüm ile izleyicisiyle buluşacak. Crashing ne zaman başlıyor? Crashing ne zaman başlayacak?

İŞTE CRASHİNG KADROSU

Crashing'de Pete Holmes'ı başrolde izleyeceğiz.

Crashing'in kadrosunda; Amy Bettina, Lauren Lapkus, Jo Yang, Hugh Cha, Joey Auzenne, Ilana Becker, Josephine Huang, Scott Martin, Anna Suzuki, Artie Lange, ve George Basil gibi isimler de karşısıma çıkacak.

CRASHİNG'İN HİKAYESİ

Crashing hakkında ilk olarak şunu belirtmek isteriz ki; dizi 22 dakikalık bölümlerden oluşacak.

Pete Holmes'ın yazdığı pilot bölüm, ABD'li yönetmen Judd Apatow tarafından yönetildi. Holmes ve Apatow ile Dave Rath, Josh Church ve Igor Srubshchik yönetici - yapımcı olarak yer alacaklar.

Crashing'in kahramanı eşi Jess (Lauren Lapkus) tarafından terk edilecek. Karısı Pete Holmes'ı "Rocco" isimli İtalyan bir boksör için terkediyor. Başına gelen bu ayrılıktan sonra Holmes, New York'ta hayata yeni bir başlangıç yapmak isteyecek. Bunun için ilk deneme bir çizgi roman dergisi olacak. Crashing ne zaman başlayacak? Crashing ne zaman başlıyor?