SHERLOCK 4.SEZON 3.BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Merakla beklenen Sherlock 4.sezon 3.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sherlock 4.sezon 2.bölümü nereden izlenir, son bölümde neler oldu? Sherlock yeni bölüm saat kaçta hangi gün hangi kanalda verilecek? Sherlock Holmes dizisinin konusu ne? İşte Sherlock 4.sezon 3.bölüm ve 2.bölüm le ilgili bütün detaylar...

SHERLOCK 4.SEZON 3.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

SHERLOCK 4.SEZON 3.BÖLÜM (YENİ BÖLÜM) NE ZAMAN VE NEREDEN İZLENECEK?

Benedict Cumberbatch'ın muhteşem oyunculuğu ile günümüze uyarlanmış Sherlock Holmes'u izlediğimiz dizi ilk olarak 2010'da izleyici ile buluşmuştu. Alışılmış dizilerin aksine her sezonu sadece 3 bölümden oluşan dizinin en son bölümü 12 ocak 2014'de yayınlanmıştı. 3 yıl kadar bir süre verdiği araya kaldığı yerden devam eden dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümünün büyük beğeni kazanması ile beraber Sherlock Holmes 4.sezon 2.bölümü de 8 Ocak'ta beğenlerinin karşısına çıktı. Bütün dünyada ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölümü ise 15 Ocak Pazar günü izleyenleri ile buluşacak!

SHERLOCK 4.SEZON 2.BÖLÜM FULL İZLE

Sherlock Holmes 4. sezon 2. bölümü TLC kanalının internet sitesinden yasal olarak izleyebilirsiniz. İzlemek için aşşağıdaki yazının üzerine tıklayınız.

TLC Sherlock sayfasına gitmek için tıklayınız

SHERLOCK DİZİSİNİN KONUSU NE?

Sherlock Holmes, günümüzde yaşayan bir karakterdir.Olaylar genellikle 21. Yüzyılda geçmektedir. Günlük hayat içerisinde bir tesadüf ederi olarak Sherlock Holmes ile eskiden doktor ve asker olan John tanışırlar. Sherlock Holmes ile John, Sherlock’un Baker Sokağı’ndaki evinde birlikte yaşamaya ve ev arkadaşı olmaya başlarlar. Bu tanışmadan sonra, şehirde birtakım cinayetler olmaya başlar. Polis, bu cinayetlerin peşine düşer. Cinayeti işleyenleri bulmak için şehirde sıkı bir çalışma başlar. Polis, cinayeti işleyenlerin ortaya çıkması için sürdürülen araştırmalar esnasında Sherlock Holmes’ten yardım ister. Sherlock Holmes, polis teşkilatının kendisine yönelttiği bu yardım talebini geri çevirmez. Sherlock Holmes, çok ilginç özelliklere sahiptir. Onun kıvrak zekası, olaylar ve kişiler üzerindeki ayrıntıları normalden çok fazla daha kısa bir süre içerisinde fark edip anlayabilmesini sağlamaktadır. Sherlock Holmes’in muhteşem çalışan beyni ve ev arkadaşı John’un yardımlarıyla birlikte, şehirdeki cinayetlerin sırları bir bir ortaya çıkmaya başlar. Cinayetlerdeki detayların Sherlock tarafından kısa bir sürede çözümlenmesi ve katillerin hızlı bir şekilde bulunması sahnelerin etkileyiciliğini de arttırıyor.

SHERLOCK 4.SEZON 2.BÖLÜM FRAGMANI İZLE