16 Şubat'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 16 Şubat Perşembe günlük burç yorumları... Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri nelerdir? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 16 Şubat burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik.

16 Şubat gününde dünyaya gelenler Kova burcu olurlar. 21 Ocak ile 18 Şubat tarihleri arasında doğan herkes Kova burcundandır. Bu burç 21 Ocak ile 18 Şubat günlerini de kapsamaktadır.

Şubat 2017 Günlük Burç yorumları

16 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMU

Olaylara şu ana kadar herhangi bir şüphe duymadan ve yeni arayışlar içinde olarak baktınız. Gelecek günlerde hayatınızda önemli değişiklikler yaşayacaksınız. Yeni olaylara açık ve içten bir şekilde yaklaşmanız gerekiyor. Hayatın sizin için hazırladığı sürprizlere hazır olun.

16 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMU

Hiç beklemediğiniz bir olayla karşılaşacaksınız. Bu yeni olaylara karşı açık ve içten olduğunuzu ve gerekiyorsa kendinizi geliştirmeye hazır olduğunuzu gösterin. Acemi ve tecrübesiz olduğunuzu gizlemeyin. İçten ve samimi bir davranın, bu şekilde davranmanız sizi istediğiniz sonuca ulaştıracaktır.

16 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMU

Bu gün uzun zamandır aksattığınız bazı işleriniz gündeme gelebilir.Savunduğunuz şeyleri inançlı ve kararlı bir şekilde arkasında durun. Bazı konulardaki tutumlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. İkna gücünüzü ustaca kullanıp insanları kendinize çekebilirsiniz.

16 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMU

Uzun zamandır size sıkıntı veren bir olaydan kurtulmak üzeresiniz. Manevi gücünüzün farkına varın ve duygularınıza güvenin. Onlara inanın, böylece yolunuzdan sapmadan zorlukları aşabileceğinizi görecek ve kendinizi kabul ettireceksiniz.

16 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMU

İnandırıcı ve ayrıntılı stratejiler geliştirmelisiniz. Bilgilerinizden ve karar verme gücünüzden yararlanın. Etki altında kalmadan kendi fikirlerinizi belirleyin ve açıklamaktan çekinmeyin. Bu sayede alacağınız her görevi çok kısa zamanda ve kolayca yaptığınızı göreceksiniz.

16 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMU

Bu gün dalgınlığınız üstünüzde, yapılacak işlerinizi bir günlük de olsa ertelemeyi deneyin. Modunuzun düşük olduğu bir gündesiniz fakat bunu değiştirmek sizin elinizde dışarı çıkıp arkadaşlarınızla ailenizle vakit geçirmeye keyif almaya bakın.

16 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMU

Sakin olun, telaşa gerek yok. Hiç bir şeyi zorla elde etmek mümkün olmayacak. Siz zaten sabrı bilen ve tanıyan birisisiniz. Olayların oluşması için onlara zaman verin. Bu arada bir kulağınız da içinizden gelen ses olsun.

16 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMU

Hep verici oldunuz, yardıma koştunuz ve merhametli davrandınız. Yalnız bazen fazla sabır göstermek yüzünden, harekete geçmekte zorlanıyorsunuz. Sizin bu iyimserliğinizi kullanmaya çalışan insanlar var. Dikkatli ve gözü açık olun.

16 ŞUBAT YAY BURCU YORUMU

Sabırlı ve temkinli davranmak sizin özelliğiniz ama acele karar vermeniz gereken bir durumla karşı karşıya kalacaksınız. Fikirlerinizi ortaya koyun, düşünceleriniz ve yaratıcılığınız sayesinde neler yapabileceğinizi diğer insanlara gösterin. Önyargısız ve doğal yaklaşımınız için takdir göreceksiniz.

16 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacak. Yenilikçi ve yaratıcı gücünüzü ortaya çıkartın. Aynı zamanda başkalarının yenilikçi yaklaşımlarına da sıcak bakın. Bu sayede kafanızda yeni fikirler oluşabilir. Size sunulan imkanları iyi değerlendirmeyi bilin.

16 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMU

Gerçekçi kendine güvenen sağlam adımlarla yürüyen bir kişilik sergiliyorsunuz. Ayrıca önyargısız bir biçimde yaklaşıyorsunuz. bu tavrınızı hiç bozmayın. Sizin gerçekçi yaklaşımınız önünüze çıkacak risklerin farkında olmanızı sağlıyor. Bu şekilde davranmayı sürdürdüğünüz sürece asla kaybetmezsiniz.

16 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMU

Bugün karşılaşacağınız yeni bir olay karşısında şaşkınlığınızı göstermekten çekinmeyin, merakınızı eksik etmeyin. Böyle olaylarla karşılaştığınızda önyargısız olun ve etki altında kalmaktan korkmayın. Sıkılmadan kendi düşüncelerinizi söyleyin.Ayrıca hislerinize güvenin, hisleriniz sizi doğru yola yönlendirecektir

KOVA BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? OĞLAK BURCU KADINI VE ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Yönetici Gezegeni: Uranüs

Element: Hava

Nitelik: Sabit

Uğurlu Sayıları: 1, 7

Gün: Çarşamba

Renk: Mavi

Hayvan: Büyük kuşlar

Bitki: Meyve ağaçları ve orkide

Kıymetli Taş: Cam, kalkedon

KOVA BURCU KADININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Neşeli ve keyifli bir kişiliği vardır. özgürlüğüne düşkün, becerikli, kararlı ve değişken yapısıyla dikkati çeker. Çevresinde aranan ve fikrine önem verilen bir dosttur. Dostluğa çok önem verir ve kendi gibi düşünen insanlarla arkadaşlık etmekten çok keyif alır. Çalışkandır ve giriştiği her işte başarılı olur.Maddi konularda savurgandır ve düşüncesizce para harcamayı sever.

Kova burcu kadını kişilik olarak zordur. Kendisini kısıtlayan beraberliklerden uzak durmayı tercih eder. İyi niyetli, kafaca uyuştuğu ve kendisini anlayan bir erkekle mutlu olabilir. Sevdiği zaman mükemmel bir aşık olacak ve ilişkisini keyifli hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Dürüsttür ve güvenilirdir. Çevresindeki insanlara karşı gayet açık ve nettir.

Duygusal anlamda hassastır ve derin hislere sahiptir.Değişikliği ve farklılığı sever ve ilişkisinin de böyle olması için çaba harcar. Hayata dair her şeyi paylaşmayı sever ve iyi bir partner olur.Evine düşkündür. Eğlenceli bir eş ve düşünceli bir anne olacaktır.

KOVA BURCU ERKEĞİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

Her anlamda mükemmeliyetçidir ve azla yetinmeyi sevmez. Yeni insanlarla tanışmak ve onlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. Hal ve tavırlarıyla beğenilen bir insandır.

Kova burcu erkeği ikili ilişkilerinde iyi bir arkadaş ve tutkulu bir aşıktır. Akıllı ve kişilikli kadınlardan hoşlanır. Duygusal ve düşünsel yoğunluğunu paylaşabilecek birini ister. Sevdiği zaman düşünceli ve eğlenceli bir partner olur. Evliliğe yatkındır ve onun gösterdiği farklılığa ayak uydurabilecek biriyle mutlu bir evliliği olur.

KOVA BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Ajda Pekkan, Aysel Gürel, Engin Günaydın, Nazan Öncel, İbrahim Çelikkol, Candan Erçetin, Harika Avcı, Esen Yenenler, Mehmet Ali Erbil, Emre Aydın, Cristiano Ronaldo, Shakira, Amy Winehouse,Elijah Wood, Justin Timberlake, Galileo Galilei, Charles Darwin, Charles Dickens, Thomas Edison, Bertolt Brecht, Wolfgang Amadeus Mozart, Jules Verne, Desmond Morris, James Joyce, James Dean, Abraham Lincoln, Franklin Roosevelt, Paul Newman, Franz Schubert, Clark Gable, Eva Braun, Mia Farrow, Norman Maier, Ronald Reagan, John Travolta, Nastassia Kinski...