BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

ATV'nin sevilen dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölümü ile sevenlerinin beklentisini boşa çıkartmadı. Dizinin sevenleri kısa sürede hayranlıklarını katladı ve son bölüm bittikten hemen sonra yeni bölümü beklemee ve araştırmaya başlıyor. Yeni dizinin hayranları şimdiden Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunu araştırıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölümde neler oldu?

Şahin ve Ali arasında çıkan kavgaya tanık olan Ali, bu kavganın ikisinin arasındaki eski bir husumete dayandığını öğrenir. Ali buna rağmen yine de gitmeye kararlıdır fakat yediği dayağın hıncını almak üzere mahalleye adamlarını gönderen Tekin, Ali'nin kararını değiştirmesine sebep olur. Baba oğul sırt sırta dövüşürken bu kez mahallelinin de desteğini alırlar. Mafyaya borcunu ödeyemeyen Yiğit, köşeye sıkışır. Derin, Ali'yle yüz yüze konuşmak ister.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölümde Ali buluşma yerine gider ancak kendisini büyük bir tehlike beklemektedir. Ali, Derin'i kurtarmak için harekete geçer. Kızı ortadan kaybolan Tekin ise Ali'yle birlikte kaçtıklarından şüphelenmektedir. Şahin'in kapısına dayanır. Derin ve Ali'yi bulmak için herkes seferber olur. Büyük tehlike altında olsalar da Ali ve Derin günlerden sonra ilk kez baş başa kalırlar.