DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. BÖLÜM FRAGMAN ÇIKTI MI?

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragman çıktı mı? Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragman henüz yayınlanmadı. Geçtiğimiz yıl 'Yılın en iyi dizisi' seçilen Diriliş Ertuğrul 77. bölüm izleyenleri adeta büyüledi. Dizi başladığı günden itibaren yayınlandığı her bölüm reyting sıralamasında zirvenin sahibi oldu. Reyting sıralamasında rakiplerine açık ara fark atan Diriliş Ertuğrul dizisi bir bölümü ile daha sevenlerinin karşısına çıktı.

Engin Altan Düzyatan'ın muhteşem oyunculuğu ile sevilen Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragman çıktı mı?

Diriliş Ertuğrul 77. bölümde neler oldu?

Lazkaris, Çavdar obasına sığındı. Bu sığınmanın arkasında yatan gerçek ise, Vasilius'un emriyle Tekfur'u öldürmesinde yatıyor. Lazkaris için zor günler bitmiyor çünkü onu obaya girerken Ertuğrul'un alpleri görüyor. Ertuğrul ise Sadettin Köpek ve Aslıhan’ın nikah günü Çavdar obasına gelir. Ertuğrul, Aliyar’dan adaletin tesis edilmesi için destek istiyor.

Ertuğrul bu isteği çok doğrudur çünkü Aliyar, babasına, Aslıhan’a ve birçok engele rağmen adaletten yana olmuş birisi. Ural’ın yargılanması sonucu kadılar idam hükmüne varmışlardır. Sadettin Köpek ve Vasilius bu duruma engel olmak istemiş fakat ellerinden bir şey gelmemiştir. Bu durum neticesinde Candar Bey fenalaşmıştır. Şimdi Çavdar Obasının iki beyi ölümle yüz yüzedir. Peki Ural kurtulacak mıdır, yoksa infazı yapılacak mıdır? Candar Bey’in durumu ne olacaktır? Aliyar, kadıların bu kararıyla herkesin öfkesini üzerine almıştır. Aliyar şimdi ne yapacaktır?

Yaşanan bu olayların peşine Aslıhan ve Saadettin Köpek nikahı yarım kaldı. Aslıhan bunca sıkıntı arasında nikaha tekrar razı olacak mıdır? Saadettin Köpek’in hamlesi ne olacaktır? Gittikçe Helena’ya daha çok bağlanan Bamsı’nın derdine kim deva olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. BÖLÜM FRAGMAN ÇIKTI MI?

Diriliş Ertuğrul hayranları Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragman çıktı mı? sorusuna olumlu bir cevap bulamadı. Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragman henüz yayınlanmadı.