Suami Ramirez kimdir? O Ses Türkiye Suami Ramirez kimdir? O Ses Türkiye Suami Ramirez nereli? TV8'de yayınlanan sevilen yarışma programı O Ses Türkiye'de sahne alan Suami Ramirez ilk turdaki performansında 'Besame Mucho' şarkısını seslendirdi. İlk tur performansında muhteşem bir performansla dört jüri üyesini birden döndürmeyi başaran Suami Ramirez, meraklı bekleyişin sonunda Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin takımına gitti. Suami Ramirez kimdir? O Ses Türkiye Suami Ramirez kimdir?

Ekranların büyük ilgiyle izlenen yarışma programı O Ses Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı, jüri üyeliklerini Hadise, Sibel Can, Murat Boz ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin yaptığı O Ses Türkiye'de sahne alan Suami Ramirez, müthiş bir ilk tur performansıyla dört jüri üyesini de döndürmeyi başarmış ve Gökhan-Hakan Özoğuz'un takımını seçmişti.

sss800_4630264465832b1d8d3a25

SUAMİ RAMİREZ NERELİ?

O Ses Türkiye'nin iddialı isimlerinden biri olan Suami Ramirez, 1990 yılında dünyaya gelmiş ve 27 yaşındadır. Suami Ramirez Kübalıdır ve beş yıldır Türkiye'de yaşamaktadır. Geçen yıl O Ses Türkiye'de Hadise'nin takımında yer alan Solanche ile aynı evde yaşayan Suami Ramirez, Türkiye'de müzik yapıyor. Türkçe'yi çok sevdiğini bu yüzden kolay öğrendiğini söyleyen yarışmacı, düzgün konuşması ile herkesi şaşırttı.

SUAMİ RAMİREZ'İN PERFORMANSLARI

1. Turda Söylediği Şarkı: Besame Mucho

2. Turdaki Rakibi: Beyza Çetinkaya

2. Turda Söylediği Şarkı: All I Ask

3. Turdaki Rakibi: Şeyda Erbaş Kasap

3. Turda Söylediği Şarkı: I Will Survive

seyda-erkasap1447413846589361f8d02ed