MURAT ÜNAL CİNAYETİNDE KİMLER TUTUKLANDI? MURAT ÜNAL'I KİMLER ÖLDÜRDÜ?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Murat Ünal'ı kimin öldürdüğü aranıyor. Kaybolduktan sonra 47 gün sonra öldürülmüş olarak bulunan Murat Ünal'ın büyük bir işkence edilerek öldürüldüğü anlaşıldı. 28 Kasım 2016'da kaybolan Murat Ünal'ın ablası kardeşinin katillerinin bulunması için Müge Anlı'ya başvurdu.

Murat Ünal kaybolduğu akşam arkadaşı Harun ile arabaya bidinip gidiyor. Olayın içyüzünde Murat Ünal'ın ablasının anlattığına göre, Harun, Murat Ünal'ı alıp götürüyor. Gittikleri yerde birileri Murat Ünal'ı bekliyor. Murat Ünal'ı alanlar işkence ederek öldürüyor.

MURAT ÜNAL CİNAYETİNDE 7 KİŞİ TUTUKLANDI

Murat Ünal cinayetinde dün 8 kişi gözaltına alındı. Tutuklanmak için 8 kişi de adliyeye sevk edildi ve 7 tanesi tutuklandı. Şuan bugün de dahil gözaltılar devam ediyor. Gözaltılar ve tutuklamalar sadece Murat Ünal cinayetinden değil, aynı zamanda başka cinayetler ve tarihi eser kaçakçılığından dolayı yapılıyor.

Yasa dışı işlerin planlamalarının Avukat Hicran'ın ofisinde yapıldığı, bu konular üzerindeki davaları çözen kişinin de Avukat Hicran C. olduğu iddia edilmişti.

İşte tutuklanan 7 isim;

Harun V., Harunun ablası Derya V., Avukat Hicran C. ve tutuklandı.