SURVİVOR 2017'DE ACİL DURUM KONSEYİ TOPLANDI. ADAYA VEDA EDEN İSİM KİM OLDU?

Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve milyonlarca kişinin televizyona kitlenmesini sağlayan program Survivor 2017'de önemli bir gelişme yaşandı. Survivor'ın son dakika gelişmesi olarak duyurulan ve Survivor Acil Durum Konseyi'nin toplanmasına neden olan konu ise bir yarışmacının adaya veda etmesi. Peki Survivor'da kim elenecek? Survivor'a veda eden isim Çılgın Sedat mı?Survivor'dan ayrılan isim Serhat Akın mı? Survivor'dan giden isim Eser West mi olacak? Yoksa geçtiğimiz günlerde hastalanan İlhan Mansız mı adaya veda edecek? Survivor'da adaya kim veda edecek? Detaylar Survivor'dan ayrılan yarışmacı haberimizde...

Her yıl beğeniyle izlenen ve takip edilen Survivor'da bu yıl da kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Bir taraftan ödül oyunların ter döken yarışmacılar, dokunulmazlık oyunlarında da adaya veda etmemek için kıyasıya yarışıyorlar.

Öteyandan Survivor'ın 17 Şubat Cuma günü (bugün) yayınlanacak bölümünde ise olağanüstü bir konsey toplantısı yapıldı. Konseyin olağanüstü toplanmasına neden olan konu ise bir yarışmacının özel bir nedenden dolayı adaya veda etmesi. Peki Survivorda kim olmayacak? Tahminler ardı ardına gelmeye başladı. Survivor'dan ayrılan isim Serhat Akın mı? Yoksa survivordan giden isim Eser West mi olacak? Yoksa geçtiğimiz günlerde hastalanan İlhan Mansız mı adaya veda edecek? Ya da başka bir yarışmacı mı? Detaylar Survivor'dan ayrılan yarışmacı haberimizde...

ACUN ILICALI AÇIKLADI

Survivor 2017'de Acun Ilıcalı, acil durum konseyini topladı. Bir yarışmacının Survivor hayallerine veda edeceğini belirten Ilıcalı, "Bir acil durum konseyiyle birlikteyiz. Çok önemli bir şey olduğu zaman sizi toplayıp bir açıklama yapmamız gerekiyor. Şu anda aranızda bir yarışmacı eksik. Finalin önemli adaylarından biriydi. Ve o artık Survivor'da olmayacak" diye konuştu.

SURVİVOR ACİL DURUM KONSEYİNDE VEDA EDEN İSİM ÇILGIN SEDAT MI?

Survivor Panorama'da bu akşam gösterilen dokunulmazlık oyununun ilk etabında Çılgın Sedat'ın ayağının sarılı olduğu görülüyor. İlk oyunu ünlüler kazanıyor ve Adem ve Furkan bençe geldiğinde kutlamak için herkes ayağa kalkarken Sedat'ın oturduğu yerden kalkamaması dikkat çekiyor. Daha önce bağırsak enfeksiyonu da geçiren Çılgın Sedat, Serhat Akın'a rağmen bu akşam veda edebilecek isimler arasında 1. sırada görülüyor.

ADA'DAN AYRILAN İSİM SERHAT AKIN MI?

Acun Ilıcalı'nın açıklamasının ardından akla gelen ilk isim Serhat Akın oldu. Bilindiği üzere Fenerbahçeli eski oyuncu bir oyunda sakatlanmış ve uzun bir süre oyunlarda yer almamıştı. Akın, adaya döndükten sonra da oyunlara yarışmamış, arkadaşlarına destek olmakla yetinmişti. Bu nedenle kulislerde konuşulan adadan ayrılan yarışmacının Serhat Akın olduğu yönünde.

İLHAN MANSIZ MI ADAYA VEDA EDECEK?

Olağanüstü konseyde açıklana adaya veda edebilecek bir başka isim ise İlhan Mansız olabilir. Hatırlanacağı üzere İlhan Mansız bir ödül oyunu öncesi kendini iyi hissetmemiş ve hastanede tedavi görmüştü. Mansız tedavisinin ardında adaya dönerek oyunlarda yer almaya başlamıştı. Bir ihtimale göre hastalığı nükseden Mansız'ın ayrılma ihtimalinin yüksek olduğu yönünde

ADADAN ESER WEST Mİ AYRILACAK?

Ada'dan ayrılma ihtimali olan bir başka isim ise Gönüller Takımı'nda mücadele eden Eser West. Konuşma tarzı ve hareketleriyle dikkat çeken West, geçtiğimiz günlerde baygınlık geçirmişti. West ayrıca, adadaki yaşantıyla ilgili zorlukları da sıklıkla dile getiriyor. Bu nedenle adaya veda eden ismin Eser West olacağı da konuşulan ihtimaller arasında.