Günlük burç yorumları. 16 Mart'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 16 Mart Perşembe günlük burç yorumları... Balık burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri nelerdir? Balık burcunun uğurlu günü hangisi? Balık burcunun ortak özellikleri nelerdir? Balık burcundan olan ünlüler hangileri? Balık burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 16 Mart burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik.

16 Mart gününde dünyaya gelenler Balık burcu olurlar. 19 Şubat ile 20 Mart tarihleri arasında doğan herkes Balık burcundandır. Bu burç 19 Şubat ile 20 Mart günlerini de kapsamaktadır.

16 Mart 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 MART KOÇ BURCU YORUMU

Hafta boyunca etkili olacak enerjilere göre, özellikle gereksiz detaylarla uğraşmamak, bütüne bakmakta yarar var. İlişkilerde bir yandan özgür düşünmeye çalışacağız diğer taraftan çıkarımız gereği iyi geçinmenin yollarını arayacağız. Bu bizi biraz zorlayabilir. Arkadaşlıklara, ilişkilerde dengesiz durumlara, aynı hedefe yol almadığımız kişilere karşı dikkatli olalım. Birileri yüzünden kendimizi zor duruma sokmayalım.

16 MART BOĞA BURCU YORUMU

Hafta başında ilişkilerde belli bir zorlanma oluşabilir. Partnerinizin inatçı yaklaşımları, iletişimde kendini haklı gören sözleri, alakasız meseleler yüzünden sizi rahatsız edişi bir hayli sıkıntı yaratabilir. Düşüncesiz ve davranışlarındaki inatlaşma canınızı sıkabilir. Haftanın ikinci günü olumludur. Eğer karşı taraf da gerekli esnekliği gösterirse, problemler çözümlenebilir. Hafta sonunda Başak burcunda oluşacak Dolunay, aşk evinizde etkili olup titizlikle ilişkinizi gözden geçirmenizi sağlıyor. Duygularınız hayli seçici ve mükemmeli arzulamaktasınız

16 MART İKİZLER BURCU YORUMU

Haftaya genel olarak baktığımızda iletişimin gereksiz meseleler yüzünden sekteye uğraması mümkün. Hala bazı konularda karar vermiş değiliz. Arzumuz özgürce paylaşımda bulunmak, canlanmak, arkadaşlık etmek ve farklı bir ilişki yaşamak. Ancak tam anlamıyla karşımızdaki kişinin niyetini anlamakta zorlanacağız. Bir yerde takılmış gibiyiz sanki. Sürdürüyoruz fakat dengesizlikler canımızı sıkmakta.

16 Mart YENGEÇ BURCU YORUMU

Yepyeni bir durumla karşılaşacaksınız. Bu durum karşısında şaşkınlığınızı gizlemeyin ve merakınızı eksik etmeyin. Önyargısız olun ve etki altında kalmaktan korkmayın. Sıkılmadan kendi düşüncelerinizi söyleyin ve niyetinizi belli edin. Ayrıca hislerinize güvenin çünkü bu yeni durum sizi çok doğru bir yola götürecek.

16 Mart ASLAN BURCU YORUMU

İpleri kendi elinize almaktan çekinmeyin. Kendinize güveniniz var ve ne istediğinizi iyi biliyorsunuz. Bugün kendinizi ve yeteneklerinizi başkalarına göstermenin ve ispat etmenin tam zamanı. Görüşmelerinizde ve ticari ilişkilerinizde kararlı ve kendinizden emin olun.

16 Mart BAŞAK BURCU YORUMU

Verdiğiniz güven ve aktif davranış biçiminiz diğer insanları etkiliyor. Olağanüstü bir çekiciliğiniz var. Bu sayede karşınızdakilere kendinden emin ve tecrübeli olduğunuzu gösteriyorsunuz. Bu arada başkaları için de bir tehdit faktörüsünüz. Dikkatli olun…

16 Mart TERAZİ BURCU YORUMU

İnandırıcı ve ayrıntılı stratejiler geliştirmeniz gereken bir gün olacak. Bilgilerinizden ve karar verme gücünüzden yararlanın. Etki altında kalmadan kendi fikirlerinizi belirleyin. Bu sayede alacağınzı her görevi çok kısa zamanda ve kolayca yaptığınızı göreceksiniz.

16 Mart AKREP BURCU YORUMU

Yaşamınızın kutuplaşmalardan ve dalgalanmalardan ibaret olduğunu anlayacaksınız. Aklınızı bir ayna gibi kullanarak hareket etmelisiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgiye ve bilgeliğe, içinizde sahipsiniz. İçsesinizin rehberliğinden vazgeçmeyin. Sabrınızın ve güveninizin denendiği bir devredesiniz.

16 Mart YAY BURCU YORUMU

Hiç beklemediğiniz bir konuda takdir alacaksınız. Yeteneklisiniz ve verilen öğütleri dinliyorsunuz. Aslında kendinizin en iyi arkadaşınız. Kendinize ve çevrenize karşı bu olumlu tutumunuz sizi sevilen ve takdir edilen bir kişi durumuna getiriyor. Uzun zamandır ektiğiniz tohumların yeşermeye başladığını göreceksiniz. Artık sizin zamanınız başlıyor.

16 Mart OĞLAK BURCU YORUMU

Uzun zamandır kafanızı meşgul eden bir konuda karşınızdaki kişi veya kişilerle yüzleşmek istiyorsunuz. Fakat bunun için doğru bir zamanda değilsiniz. Evet sizi rahatsız eden ters durumlar olabilir. Fakat bu anlamda beklediğiniz karşılaşma olmayacaktır. Bu konuyu biraz ertelemenizde fayda var.

16 Mart KOVA BURCU YORUMU

Hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız. Ulaşmak istediğiniz hedefe ait yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir fırsat yakalayacaksınız. Ayrıca motivasyonunuz yükseleceği için yakaladığınız bu fırsata dört elle sarılacaksınız. Moralinizin çok yüksek olacağı bir dönemdesiniz. Duygusal anlamdaki ilişkinizde ise bir canlılık ve yoğunluk söz konusu.

16 Mart BALIK BURCU YORUMU

Olayların üzerinize gelmesini bekleyin. Sakin olun ve olacakları gözlemleyin. İçinizin sesi sizi uyarmadıkça da hiçbir şeye karışmayın. Sonuçta bugünün ne kadar yoğun ve doyurucu bir biçimde biteceğine siz de şaşıracaksınız. Eğer bugünlerde gördüğünüz ilginç bir rüya varsa onu da mutlaka ciddiye alın.

BALIK BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? BALIK BURCU KADINI VE ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Yönetici Gezegeni: Neptün

Element: Su

Nitelik: Merhamet

Uğurlu Sayıları: 7

Gün: Perşembe

Renk: Deniz mavisi, yeşilimsi mavi, gümüş

Hayvan: Büyük kuşlar

Bitki: İnci çiçeği, beyaz gül, zambak

Kıymetli Taş: Akvamarin

Anlaştığı burçlar: Yengeç, Akrep

Anlaşamadığı burçlar: İkizler, Başak, Yay

BALIK BURCU KADININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Balık kadınının duyguları hızla değişir. Çok mutlu göründüğü bir an küçücük bir sebeple mahzunlaşabilir. Nedenini de elinden geldiğince belli etmemeye çalışır. Zamanla hükmedemediği duygularına uyum sağlamayı öğrenebilir. Bu, duygularını kontrol altına alma anlamına gelmez. Olayları kendi akışına bırakıp ahenk içinde yaşayanlar büyük başarı sahibidirler.

Balık burcu kadını, sevgi dolu ve düşüncelidirler bu sebeple herkesi anlamaya ve ellerinden geldiği kadar yardım etmeye çalışırlar. Çok bir şey beklemeseler de karşılığını bulamadıklarında oldukça fazla üzülebilirler. İş hayatında görevine aşk ile bağlıdır ve çalıştığı ortamı neşelendirmeye meyillidir. Birçok kişiye ilham kaynağı olabilir. Aklınızda oluşturulan “sürekli ağlayan” balık kadınını unutun. Balık kadını aslında her türlü acıyı ve kederi güler yüzle karşılamayı bilir.

BALIK BURCU ERKEĞİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Balık burcu erkeği geniş bir hayal dünyasına sahiptir. Bu yüzden de hayalleri oldukça büyüktür, bir şeyi kolay kolay beğenmez. Utangaç, kırılgan yapısıyla, duyguları çabuk değişebilir. Bu sebeple de istediği tarzda bir kadını bulabilmesi için fazla çaba harcaması gerekir. Bazen tuhaf davranışlar sergileyebilir. Genelde partnerine karşı ilgilidir ama nedensizce ilgisizleşebilir. Böyle durumlarda üstüne gidilmemelidir. Balık erkeklerinin çapkın olduğu söylenebilir. Dönem dönem daha iyiyi bulmak için kadından kadına koşabilir. Her kadında farklı bir nokta keşfedip sadece o şeye aşık olabilir. Aşkı arar ve bulduğunu anladığı anda da asla bırakmaz.

BALIK BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Albert Einstein, Salvador Dali, Rosa Luxemburg, Victor Hugo, Hamingway, Jhon Steinberg, Vivaldi, Michelangelo, Frederic Chopin, Gabriel Garcia Marquez, Mihail Gorbaçov, Paolo Pasolini, Marlon Brando, Ursula Andress, Elizabeth Taylor, Georg Friedrich Handel, Ornella Mutti, Juri Gagarin, Ferhan Şensoy, Naşide Göktürk, Füsun Önal, Recep Tayyip Erdoğan, Aydan Şener, Suna Yıldızoğlu, Sibel Turnagöl, Seray Sever, Ercan Saatçi.