Günlük burç yorumları. 21 Mart'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 21 Mart Salı günlük burç yorumları... Koç burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri nelerdir? Koç burcunun uğurlu günü hangisi? Balık burcunun ortak özellikleri nelerdir? Balık burcundan olan ünlüler hangileri? Koç burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 21 Mart günlük burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik.

21 Mart gününde dünyaya gelenler Koç burcu olurlar. 21 Mart ile 19 Nisan tarihleri arasında doğan herkes Koç burcundandır. Bu burç 19 Şubat ile 21 Mart günlerini de kapsamaktadır.

21 MART 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 MART 2017 KOÇ BURCU YORUMU

Koç burcu için bugün sorunsuz bitecek.

İş hayatınızda oldukça aktif bir gününüzdesiniz. Gerçekleştirdiğiniz atılımlarınız olumlu gelişmeler gösterecek. Aşk hayatınızda alışılagelmişin dışında birtakım düşünceleriniz var. Oysa karşı tarafın sizden beklentisi çok basit: ona gereken önemi vermeniz ve onu kırmamanız. Bazen “gereken”in ne olduğuna karar vermekte sorunlar yaşıyorsunuz. ‘Kime göre gereken?’ diye sorduğunuzda kafanız karışıyor. Bu süreci ilişkinize zarar vermeden atlatmalısınız.

21 MART 2017 BOĞA BURCU YORUMU

Boğa burcu her ihtimale karşı sakin kalabilmeli.

Bir süredir beklediğiniz ödemelerle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklentinizi çok yüksek tutmamakla birlikte maddi konulardaki planlarınızı yeniden gözden geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hayatınızda kendisine ciddi anlamda değer verdiğiniz biri var. Zor zamanlarınızda probleminizi onunla paylaşmadan içiniz rahat etmiyor. Yaşayacağınız bir problemde yine onunla konuşmaya ihtiyaç duyacaksınız. Ancak sadece sorunlarınız olduğunda değil her zaman onunla olmaktan keyif aldığınızı ona belli etmeniz gerekiyor.

21 MART 2017 İKİZLER BURCU YORUMU

İkizler burcu sakarlıklara dikkat.

Uzun süredir durgunluğundan şikayet ettiğiniz yaşantınızda nihayet kıpırdanmalar olmaya başlıyor. Etrafınızda olumlu şeyler gerçekleşmeye başlayacak. Yüksek enerjinizi asla düşürmeyin. Aşk hayatınıza gelince, huysuzluğunuz üzerinizde. Tartışmak için adeta fırsat kolluyorsunuz. Bu huyunuz, karşı tarafı ve kendinizi yok yere yıpratmaktan başka işe yaramıyor. Anlayışlı olmak için çaba sarf etmelisiniz. Enerjik gününüzde olduğunuz için yerinizde duramıyorsunuz. Aman, sakarlıklara dikkat!

21 MART 2017 YENGEÇ BURCU YORUMU

Yengeç burcu ani parlamalardan kaçınmalı.

Hayatınızdaki iş, kariyer, aşk gibi birçok önemli konuda tercihinizi uzun vadeli olandan kullanmaktan yanasınız. Bunun için de yapmanız gereken şey, olayları dikkatlice değerlendirmek ve acele etmeden karar vermek. Aşk hayatınızda ve diğer ikili ilişkilerinizde kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Sizi sıkıştıransa geçmişiniz. Yaşadıklarınız sizi hala üzüyor. Şu anınıza yoğunlaşmayı başarmalısınız.

21 MART 2017 ASLAN BURCU YORUMU

Aslan burcu enerjisinin düşmemesi için çaba sarf etmek zorunda kalabilir.

İş hayatınızda bireyselleşmeye, içinize kapanmaya başladınız. Aklınızı kurcalayan ve odaklanmanıza mani olan konuları görmezden gelin ve yapmanız gereken işlere yoğunlaşın. Yoğun olmak, kuruntu yapmaktan aldığı için size ilaç gibi geliyor. Aşk hayatınızda kararsız kaldığınız önemli noktalar var. Bir karar vermeniz gerektiğine dair bile emin değilsiniz. Farklı bir durumla karşı karşıyaysanız bu sefer içinizden geldiği gibi davranmayın. Mantıklı karar vermek için uygun bir zaman olabilir.

21 MART 2017 BAŞAK BURCU YORUMU

Başak burcu ani tepki vermekten vazgeçmeli.

Uzun süredir hayalini kurduğunuz yolculuk planlarınız yeniden gündeme gelebilir. Bir bakmışsınız, büyük bir bavul hazırlamanız gerek. İş hayatınızda da planladığınız işleri yaşama geçirme fırsatı yakalayacaksınız. Aşk hayatınızda durgunluktan yakınıyorsunuz ama bu yalnız halleriniz çekiciliğinize çekicilik katıyor. İletişimde yaşadığınız önemli hatalar var. Ani parlama huyunuzdan bir türlü vazgeçemiyorsunuz. Eğer bu huyunuza şimdilik bir çözüm bulamıyorsanız eleştirileceğinizi tahmin ettiğiniz ortamlardan uzak durmalısınız.

21 MART 2017 TERAZİ BURCU YORUMU

Terazi burcu yeniliğe gitmek isteyebilir.

İş hayatınızda değiştirilmesi pek mümkün olmayan kararlar almanız gerekebilir. Kendinizi sıkmadan sakince düşünmelisiniz. Canınızı sıkmanıza gerek yok, vereceğiniz kararlar geleceğe dönük güzel şeylere sebep olacak. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiyi renklendirmek istiyorsunuz. Sağa sola sormanıza gerek yok, odaklanıp kendi yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli olacaktır.

21 MART 2017 AKREP BURCU YORUMU

Akrep burcu enerjik bir gün geçirecek.

İşinizle ilgili güzel gelişmeler söz konusu. Telaş etmeden ne istediğinize karar vermeli ve hayallerinizi hayata geçirmelisiniz. Aşk hayatınızda bu zamana kadarki ilişkilerinizi genelde uçlarda yaşadınız. Bu yüzden bazen çok basit ayrıntılara hasret kalmış gibi hissediyorsunuz. Ancak belki de bu gün, sağlam adımlar atmak için iyi bir başlangıç olabilir. Ne istediğinizi bilin ve ona göre davranın. Karar sizin.

21 MART 2017 YAY BURCU YORUMU

Yay burcu bir şekilde yine ortamların sevilen yüzü olmayı başarıyor.

İş hayatınızda, arkadaş ortamınızda ve ailenizde umulmadık anda pozitif hallerinizle bulunduğunuz yere neşe katıyorsunuz. Herkesin kendi derdinden yakındığı bu dönemde, güzel enerjiye sahip ender kişilerden birisiniz. Özellikle bu yüzden oldukça seviliyorsunuz. Aşk hayatınızda hiç kendinizi karşınızdaki kişiye adamaktan korkmadınız. Bekliyorsunuz ki o kişi de bu şekilde kendini adasın. Bu beklenti sizi üzmekten başka işe yaramayacaktır. Herkesten kendiniz gibi olmasını bekleyemezsiniz.

21 MART 2017 OĞLAK BURCU YORUMU

Oğlak burcu bir seçim yapmak zorunda kalabilir.

Aklınızda birtakım güzel planlar var ancak bir türlü atılım yapmıyorsunuz. Beklettiğiniz fikirler çoktan hazır, daha fazla zaman kaybetmeyin. Üstelik çevrenizden aldığınız destekle kendinizi yalnız hissetmenize de hiç gerek yok. Aşk hayatınızda bu aralar kendinizle çelişiyorsunuz. Mantık ve duygu arasında bir seçim yapmanız gerekiyor. Bu seçimi yapmadıkça yaşadığınız her çelişki kendinize olan saygınızı yitirmenize sebep olabilir. Dikkatli olmalısınız.

21 MART 2017 KOVA BURCU YORUMU

Kova burcu kendini daha iyi hissedecek.

Yalnız olduğunuz konusunda inat ediyorsunuz. Ancak yakın çevrenizden alacağınız destekle bunun doğru bir tespit olmadığının farkına varacak ve kendinize olan güveninizi geri kazanacaksınız. Aşk hayatınızda oldukça cesaretlisiniz. Ani duygu değişimlerinden hiç korkmuyor ve sürprizlere karşı kendinizi daima hazır hissediyorsunuz. Yaklaşan günlerden bu konuda sınanabilirsiniz.

21 MART 2017 BALIK BURCU YORUMU

Balık burcu kuruntularından vazgeçmeli.

İş hayatınız başta olmak üzere yaşamınızda yenilikler söz konusu olabilir. Şimdiye kadar aklınızın ucundan bile geçmeyen fikirler artık size çok makul gelebilir. Değişiklik size iyi gelecek. Aşk hayatınızda duygusal yönünüz size yenilikler sunacak. Sıkıldığınız durgunluktan kurtulma vakti, her an bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Öte yandan huzursuz olmanız için hiçbir sebep yok. Sakin ve emin adımlarla ilerlemelisiniz. Verdiğiniz ani tepkiler tadınızı kaçırabilir.

KOÇ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR? KOÇ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ VE KOÇ BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Yönetici Gezegeni: Mars

Element: Ateş

Nitelik: Öncü

Uğurlu Sayıları: 1 ve 9

Gün: Salı

Renk: Kırmızı

Hayvan: Koyun

Bitki: Itır, pars zambağı, hanımeli

Kıymetli Taş: Yakut

Anlaştığı burçlar: Yengeç, Akrep

Koç burcunun anlaştığı burçlar

Koç burcuna mensup kişiler, ateş grubunda oldukları için, aktif ve çalışkan kişilerdir. Bu durumda kendisi gibi enerjik, sosyal, aktif ve çalışkan kişilerle anlaşmakta hiç zorlanmazlar. Aslan burcu, kova burcu, ikizler burcu, yay burcu.

Koç burcunun anlaşamadığı burçlar

En temel özelliği inatçı bir karakter olan koç burcu, kendisi gibi özelliklere sahip olan boğa burcuyla hiçbir zaman anlaşamaz. Akrep burcunun kinci olması, çabuk sinirlenen ama çabuk affeden koç burcuyla çatışmasına sebep olur. Dediğim dedik olan ve değişime kapalı oğlak burcu da değişimlere açık koç burcuyla pek anlaşamaz. Planlı ve disiplinli başak burcu insanı, çabuk kararlar alan ve önce uygulayıp sonra düşünen koç burcuyla çoğu zaman çatışma yaşayacaktır.

KOÇ BURCU KADINININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Koç burcu kadını hareketli, konuşkan ve girişimci bir yapıya sahiptir. Oldukça da esprilidir. Atletik yapılı, alımlı ve narindir. Hoşlanmadığı şeyleri dile getirmekten ve eleştirmekten asla çekinmez. Cazibe ve farklılığıyla bulunduğu ortamda dikkat çeker. Sürekli hareketli olmayı seven Koç burcu kadını boş zamanlarında da sosyal aktivitelerde bulunmak, spor yapmak ve dostlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır.

Koç burcu kadını iş hayatında oldukça hırslı ve hayalleri olan bir karakterdedir. Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler. Zaman yönetiminde oldukça başarılı ve çalışkandır. Koç kadını özellikle içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan eğlenceli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla tenkit eder ve hep bir yarış içerisindeymiş gibi kendiyle çok uğraşır. Dostlarına ve sevdiklerine önem verir ve fazlasıyla fedakardır. Hassas bir yapıya sahip olduğu için olumsuz eleştiriler onu fazlasıyla kırabilir. Evine ve ailesine çok düşkündür.

KOÇ BURCU ERKEĞİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Koç burcu erkeği kendine güvenen, enerjik yapısıyla toplum içinde fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan da keyif alır. İnatçıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez. Bazen inanılmaz derecede bencil olabilir.

Koç burcu erkeği özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları ve arkadaşları için göze almayacağı şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi ve onların sorunlarını paylaşmayı sever. Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmak ister. Kendi işini kurmak ve yürütmek fikri onlara her zaman daha cazip gelir çünkü başkalarından emir almaktan hoşlanmaz.

Koç burcu erkeği incindiği zaman oldukça kırıcı olur ve sözünü sakınmaz. Hoşuna gitmediği bir şeyi sert bir dille eleştirebilir. Ev hayatına ve ailesine oldukça düşkündür fakat dışarıdaki hayatını da fazlasıyla sever. Bu onun yerinde duramayan hareketli yapısından kaynaklanmaktadır.