İŞTE BENİM STİLİM SELİN BAYGÜNEŞLİ KİMDİR?

İşte Benim Stilim Selin Baygüneşli Kimdir? Selin Baygüneşli Kimdir? Sevilen Moda yarışması İşte Benim Stilim'de haftanın finalinde elenen yarışmacı sürpriz bir şekilde Niran Yalaz oldu. Elenen yarışmacının ardından İşte Benim Stilim' e katılacak yeni isimde belli oldu. Yarışmaya dahil olacak isim Selin Baygüneşli oldu. Selin Baygüneşli Kimdir? İşte Benim Stilim Selin Baygüneşli Kimdir?

Öykü Serter'in sunumuyla Tv8' de ekranlara gelen, jüri üyeliklerini Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu'nun yaptığı beğeniyle izlenen moda programı İşte Benim Stilim'de haftanın finalinde yarışmaya veda eden isim Niran Yalaz oldu. Niran Yalaz'ın yerine 20 Mart Pazartesi günü yarışmaya dahil olacak isim ise İnstagram fenomeni olarak tanınan ve 16 binden fazla takipçisi bulunan Selin Baygüneşli dahil oldu. Selin Baygüneşli yarışmaya çok iddialı bir şekilde katılıyor. Yarışmacının İşte Benim Stilim'de adından çok söz ettirmesi bekleniyor. Selin Baygüneşli İnstagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesapları bulunuyor.

iAte-benim-stilim-selin-kimdir3_1_1

İŞTE BENİM STİLİM SELİN BAYGÜNEŞLİ KAÇ YAŞINDADIR?

Selin Baygüneşli 16 Eylül 1992 yılında doğmuştur ve 24 yaşındadır.

İŞTE BENİM STİLİM SELİN BAYGÜNEŞLİ NERELİDİR?

Selin Baygüneşli İstanbul'da dünyaya geldi. Baygüneşli aslen İzmir, Konaklıdır. İstanbul’da yaşıyor. Eğitimine sürdüren yarışmacı şu anda Er – Ah Flight School’da uçuş eğitimi alıyor.

SELİN BAYGÜNEŞLİ BOYU - 1,70

SELİN BAYGÜNEŞLİ KİLOSU - 53

SURVAVOR-1_1