İSİMSİZLER DİZİSİ VİRANKAYA NEREDEDİR?

İsimsizler dizisi Virankaya nerededir? Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler, Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümüyle büyük dikkat çeken dizide Virankaya’da görev yapan kaymakam şehit düşüyor ve Fatih gönüllü olarak Virankaya ilçesine tayin oluyor. Dizide ismi geçen Virankaya'nın neresi olduğu izleyenler tarafından merak konusu oldu. Virankaya neresidir? İsimsizler dizisi Virankaya nerededir?

Büyük bir merakla beklenen ve ilk bölümü ile Pazartesi akşamı Kanal D'de ekranlara gelen yeni dizi İsimsizler'in 1. bölümü büyük ilgi gördü. Ekranlara gelen ilk bölümde Virankaya ilçesininin adı geçiyor. Diziyi izleyenler tarafından Virankaya ilçesinin nerede olduğunu merak konusu oldu.

58d523054967830a58a7be80

Diziyi izleyenler Virankaya ilçesininin ismini ilk kez duydu. Aslında ülkemizde Virankaya diye bir yer bulunmamaktadır. Dizi de ismi geçen Virankaya tamamen hayal ürünüdür. Geçtiğimiz yıl 10 Kasım 2016 günü Mardin Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk PKK'lı teröristler tarafından şehit edilmişti. Senaryonun O’nun için yazılmış olduğu ve dizide bahsedilen Virankaya ilçesinin de Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesi olduğunu düşünülüyor.