GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE THE WALKİNG DEAD 7. SEZON FİNAL BÖLÜMÜ İLE SEYİRCİYE VEDA ETTİ. PEKİ THE WALKİNG DEAD 8. SEZON ONAYINI ALDI MI? THE WALKİNG DEAD 8. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

gallery-1479479557-rick-and-negan-twd

The Walking Dead hayranlarına AMC kanalından müjdeli haber geldi. The Walking Dead 8. sezon onayını aldı.

En istikrarlı ve en fazla izlenen Zombi dizisi olan The Walking Dead 7. sezonu geçtiğimiz günlerde çok heyecanlı bir bölümle final yaptı. Pek çok olayın sonuçlanmadığı final bölümünden sonra akıllara 8. sezonun ne zaman başlayacağı sorusu geldi.

fft99_mf7387581

Yapılan açıklamaya göre The Walking Dead 8. sezon çekimlerine henüz başlanmadı. Sezon arasında da 1 aylık ara veren dizinin 8. sezon çekimlerinin yakın zamanda başlaması bekleniyor. Peki The Walking Dead 8. sezon ne zaman başlayacak?

AMC kanalı tarafından The Walking Dead 8. sezonun ne zaman başlayacağı henüz resmi olarak açıklanmadı fakat dizinin her yıl olduğu gibi Eylül veya Ekim 2017'de başlaması bekleniyor.

twd_2

THE WALKİNG DEAD NASIL BİR DİZİ? THE WALKİNG DEAD KONUSU

Dünyada yaşanan bir salgın sonucu insanlar zombiye dönüşmektedirler, bu virüs kan yoluyla bulaşmaktadır ve dönüşen insanların besin kaynağı normal insan eti olduğu için hızla yayılmıştır ancak hayatta kalmayı başaran insanlar vardır. Normal hayatında bir polis memuru olan Rick Grimes (Andrew Lincoln) başrollerini üstlendiği dizide hayatta kalmak için zombiler ile savaşmaları gerekmektedir ancak tek problem yaşayan ölüler değildir, hiçbir yasanın kuralın olmadığı bu yeni dünyada hayatta kalmak yemek ve içecek bulmak için diğer kötü insanlardan kendinizi korumanız gerekmektedir.