21 NİSAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 21 NİSAN CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI, KOÇ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER..

21 Nisan'da dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 21 Nisan Cuma günlük burç yorumları... Koç burcunun özellikleri neler? Koç burcundan olan ünlüler hangileri? Koç burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 21 Nisan 2017 Cuma Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu, Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu burç yorumları. 21 Nisan burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik...

21 NİSAN KOÇ BURCU YORUMU

İş ve özel hayatınızla ilgili zorlamalarda bulunmamanız ve sahip olduğunuzu iyi değerlendirmenizin önemine dikkat çekmekte. Ancak böylelikle her şey yoluna girecek siz zihninizde ki belirsizliklerden kurtulacaksınız. Yapıcı bir tutum içinde olmalı sizi seven değer veren insanların uyarılarını dikkate almalısınız. Özel yaşamınızda ise aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor. Yeter ki gizliliğe önem verin ve sorunlarınızı eş ya da sevgiliniz dışında kimse ile paylaşmadan çözüme kavuşturun. Emin olun imkânsız diye düşündüğünüz pek çok konuda mucizevi gelişmeler sizleri bekliyor siz yeter ki kendinize ve sevginize inanın.

21 NİSAN BOĞA BURCU YORUMU

Size karşı samimi olmayan herkesi sevgi ile uğurluyorsunuz hayatınızdan. Ya sizi üzmelerine izin verecek ya çatışmalarla kendinizi yoracak ya da ruhu kötü kişileri hayatınızdan tekrar müdahil etmemek üzere uzaklaştıracaksınız seçim sizin.İş hayatınızda ise kazanımları yüksek fırsatlar sizleri karşılıyor hafta boyunca değerlendirmelerinizi yapın kararlarınızı kısa süre içinde verin sessiz, sakin ve hoşgörülü yaklaşımlarınızla başarınızı yükseklere taşımaya başlayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize verdiğiniz emeğin sevginin karşılığını aşkla alacak mutluluğunuzu güvenle sadakatle besleyerek birbirinize olan bağınızı kuvvetlendireceksiniz.

21 NİSAN İKİZLER BURCU YORUMU

Kendinize baskı kurup yaşanan güzelliklerden korkarak kaygı ile hareket etmeyin. Hayatınızda karanlık dönem kapanıyor ve sizler ışığın gücünü yaşamın her zerresinde deneyimlemeye başlıyorsunuz. Geçmişi bir anda düşünün ve arkanızda bırakın tüm yaşanmışlıkları iş ve aşk hayatınızda şans sizden yana. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi daha samimi bir hale getirmek sizin elinizde. Özel yaşamınızda AŞK dolu dizgin hükmünü sürmeye başlıyor. Huzurlu şanslı bir gelecek için karşınıza çıkacak.

21 NİSAN YENGEÇ BURCU YORUMU

Ailevi konular ve özel yaşamınızda başkalarının düşünceleri ile hareket ederseniz huzursuzlukları yaratan da yönetende siz ve davranışlarınız olacaktır. Sizlere önerim bir an evvel kendi doğrularınızı hayata geçirip acil düzeltici önlemler alarak bencilce yaklaşımlardan uzak durmanız. Özel hayatınızda ise devam eden beraberliğinizde tartışmaları büyütmemeye çalışmalı fikir ayrılığı yaşadığınız konularda uzlaşmacı tutumunuzla olayları yumuşatmalısınız.

21 NİSAN ASLAN BURCU YORUMU

Sağ duyu ve sakinlikle davranmalı hiçbir şey için gereğinden fazla tepki vermeden hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili her detay sizi başarıya ulaştıracak güçte. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliyle ortaklaşa kararlar alabilir ilişkinizde var olan problemleri sevgiyle aşabilirsiniz. Özel hayatınızda ise yanlış anlaşılmalara ve kıskançlıklara karşı dikkatli davranın geçmişte yaşanan olumsuzluklara değil yalnızca doğru ve güzel olana odaklanarak eş ya da sevgilinizle huzurlu olmak için çaba gösterin.

21 NİSAN BAŞAK BURCU YORUM

Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkiye adım attıysanız duygularınızı ifade etmek konusunda acele etmeyin ve karşınızda ki kişiyi tanıyamaya çalışın. Biraz cesaretli olun ve keyifli günlerin tadını çıkarın. İşinizle ilgili finansal konularda kazançlarınızı arttırmanıza yardımcı olacak kişilerle yollarınız kesişebilir ve güçlü desteklerle pek çok ilki gerçekleştirebilirsiniz.

21 NİSAN TERAZİ BURCU YORUMU

Pratik zekanızı finansal konularda kullanmalı ve alacaklarınızın peşinde ısrarcı olmalısınız. Özel yaşamınızda ise eşinizle arkadaşlarınız yüzünden yaşadığınız sorunları aşabilir fedakârca yaklaşımlarınızın karşılığını aşk ve minnet görerek alabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak sağlığınız başta olmak üzere fiziksel bakımınıza da zaman ayırabilirsiniz. Emin olun kısa bir süre için geri planda kalmayı tercih etmeniz size zarar verme çabası içinde olan kişileri amaçlarına ulaştırmayacaktır.

21 NİSAN AKREP BURCU YORUMU

Gizliliğe fazlasıyla önem vermeli ve birlikte çalıştığınız insanlardan da bu konuda sizin gösterdiğiniz duyarlılığı göstermelerini beklemelisiniz. Bunun getirdiği yorgunlukla yakınlarınızla ilişkilerinizde sizden kaynaklanan problemler yaşamamaya özen gösterin. Onların desteği sizin için bu kadar önemliyken özellikle dikkatli olmanız faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sizinle zaman geçirip size yakın olma çabası içindeyken ona karşı itici davranışlarda bulunarak her kaprisinize katlanmasını bekleyerek hareket etmek sonunda onun sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Mutlu olmak için mutlu etmeniz gerektiğini hatırlayın ve ilişkinizi güçleştirmeden güzelleştirme çabası içinde olun.

21 NİSAN YAY BURCU YORUMU

İş hayatınızda bitişler daha güçlü başlangıçları getirecek sizlere. Kendinize güvenin öğrenmeye açık olun ve geri planda kalmayı tercih etmeyin. Özel yaşamınızda ise sizin fedakarlığınızdan sürekli kârlı çıkan eş ya da sevgilinize tepkiniz onun için bitiş sizin için başlangıç olacak. Birden fazla kişinin duygusal ilgisi karşısında tavrınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Bu durumda doğruyu bulmanızı sağlayacak şey güçlü sezgileriniz.

21 NİSAN OĞLAK BURCU YORUMU

Yeni bir siz doğuyor adeta acıyla olgunlaşmış yeniye açık doğru ve bilinçli adımları ile hayatının mimarı olan. İşinizle ilgili ise verilen sözlerin yerine getirilmesi için takipçi davranın ve otoriter tavrınızı yaptırım gücünüzü ortaya koyun. Böylelikle istediklerinizi elde edecek ayın ilerleyen günleri içinde kazançlarınızı arttıracak gelişmelerin temelini atacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize ilgili şefkatli davranmalı onu üzecek kıracak davranışlarda bulunmamalısınız. Kendi yakınlarınızla yaşadığınız gerginliği ona yansıtmak sizi de davranışlarınızdan dolayı pişmanlığa ve mutsuzluğa itebilir.

21 NİSAN KOVA BURCU YORUM

İş hayatınızda da aynı enerjiler etkili olmakta. Yeni ve daha önce girmediğiniz bir işe yönelebilir disiplinle çalıştığınızda aynı anda iki işi ya da bambaşka bir sektörün aranılan kişisi olabilirsiniz. Bu enerjiyi doğru kullandığınız takdirde ilişkilerinizi aşk hayatınızı etkileyen sorunları kökünden çözüme kavuşturabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla yollarınız kesişebilir ve hiç vazgeçmeden sevmenin mükafatını hayatlarınızı birleştirerek alabilirsiniz.

21 NİSAN BALIK BURCU YORUMU

İşinizle ilgili mesai arkadaşlarınızla tartışmalar otorite konumunda ki kişilerle karşı karşıya kalıp hukuki boyuta varan zararlar görmenize neden olabilir aman DİKKAT! Hafta bu konularda sizi zorlarken aşk hayatınızda yaşanacak gelişmelerle yüreğinize su serpilecek eşinizle ayrılık aşamasına geldiyseniz bilin ki aşk galip gelecek.

KOÇ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? KOÇ BURCU KADINI VE ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Burcunuz: Koç

Gurubunuz: Toprak

Uğurlu Gününüz: Cuma

Uğurlu Sayınız: 5

Uğurlu Taşınız: Koyu mavi zafir

Uğurlu Renkleriniz: Açık sarı, açık mavi, kobalt mavisi

Uğurlu Çiçekleriniz: Açelya, sarı menekşe, lavanta çiçeği

Uğurlu Kokularınız: Leylak, limon, sardunya

Uğurlu Müzik: Eski şarkılar

En Belirgin Özelliğiniz: Temizlik

En Büyük Emeliniz: Toplum tarafından beğenilmek

En Büyük Hatanız: Çekingenlik

En Büyük Arzunuz: İşte başarı

KOLAY KOLAY HOŞNUT OLMAZLAR

Çok aydın fikirli olmadıkları gibi tutucu bile sayılabilirler bir sorunla karşılaşırsa hemen bütün ayrıntıları ile incelemeye koyulurlar. Neden, niçin, nasıl, nere olduğunu bile önemlidir. Bu yüzen iyi araştırmacı olurlar. Yaşam boyunca her şeyin en iyisini istediklerinden herkesi, her şeyi eleştirirler ve kolay kolay hoşnut olmazlar.

MADDESEL ŞEYLERİ SEVERLER

Koç burcu toprak grubunda olduğu için maddesel şeyleri sever, dış görünüşe önem verirler. Tutumlu olmanın ve para biriktirmenin yararına inanırlar, ancak bu tutumluluk merakı pintilik derecesine varabilir.

ÖNLEM ALMASINI BİLİRLER

Hayatın zorluklarına karşı dirençlidir ve kolay kolay pes etmezler. Kendilerine acı veren durumları sona erdirmek in elinden geleni yapar ve her zaman ayakta kalmasını bilirler. Ancak şunu söylemek gerekir, Boğa burcu insanları savaşçı bir ruha sahip değildir. Yine de sorunlara önceden önlem almasını bilirler.

FARKLI BİR RUHSAL YÖNÜ YOK GİBİDİR

Koç karmaşık olmayan ve belki biraz tek yönlü bir burç gibi gözüküyor. Farklı bir ruhsal yönü yok gibidir. Koçların göze çarpan başka bir özelliği de kendilerine çok dikkat etmeleridir. Bu, başka burçların sinirine dokunabilir.

KOÇ BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Michael Jackson, Uğur Dündar, Vitali Hakko, Peter Sellers, Ray Charles, Ingrid Bergman, Agatha Christie, Greta Garbo, Leo Tolstoy, D.H. Lawrence, Sophia Loren, Friedrich Nietzche.