22 NİSAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 22 NİSAN CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI, KOÇ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER..

22 Nisan'da dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 22 Nisan Cumartesi günlük burç yorumları... Koç burcunun özellikleri neler? Koç burcundan olan ünlüler hangileri? Koç burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 22 Nisan 2017 Cumartesi Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu, Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu burç yorumları. 22 Nisan burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik...

22 NİSAN KOÇ BURCU YORUMU

Bugün geleceğiniz ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimler gündeme gelebilir. Başkalarından alacağınız yardımlar karar vermenizi kolaylaştırabilir. Başarmak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız.

22 NİSAN BOĞA BURCU YORUMU

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış sizi zorlayabilir. Duygusal anlamda yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinize daha gerçekçi olmak zorunda kalabilirsiniz.

22 NİSAN İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün geleceğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek keyifli olabilir. İkili ilişkilerinizde ifadelerinize dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Sabırlı davranmalısınız.

22 NİSAN YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Duygusal çatışmalar yaşanabilir. Gün içinde rahatlamak için kendinize fırsat tanımalısınız.

22 NİSAN ASLAN BURCU YORUMU

İlişkilerinizle ilgili ani kararlar vermeyin. Bazı konularda yardım almak isteyebilirsiniz. Gün içindeki değişim içinde olduğunuz konular sizi duygusal olarak etkileyebilir. Haksızlığa uğramayacağınıza çok inandığınız bazı ilişkilerinizde, zor kabulleneceğiniz tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

22 NİSAN BAŞAK BURCU YORUM

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik yapabilirsiniz. Ailevi konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Duygusal olarak sıkıştığınızı hissedebilirsiniz.

22 NİSAN TERAZİ BURCU YORUMU

Gün içinde yaşadığınız olaylar zihinsel olarak sizi yorabilir. Kendi içinizdeki enerjiyi dışa vurmak isteyebilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Düşünceleriniz sizi engelleyebilir. Gerçekçi davranacaksınız. Duyguları tekrar, tekrar dile getirmeniz ve bağlılığınızı kanıtlama çabalarına girişmeniz yararlı olabilir.

22 NİSAN AKREP BURCU YORUMU

Yakın çevrenizdeki değişikliklerden ötürü kararsızlık çekebileceğiniz bir gündesiniz. Detaylara özellikle dikkat etmelisiniz. Unutkanlıklar zarar verici olabilir. İş hayatınızdaki işleriniz için mücadele gerektiren süreçler olabilir. Maddi konularınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının. Aileniz için aldığınız kararları onlarla paylaşmalısınız.

22 NİSAN YAY BURCU YORUMU

Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. Gün içinde hayalleriniz ile gerçekler arasında kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişimler sizi yorabilir. Aşk hayatınızda değişik duygular içerisindesiniz. Bazı şeylerle örneğin bir bakışla veya güzel bir sözle yetinmek yerine daha gerçekçi istekler içerisindesiniz. Kendinize yönelik bazı tereddütlerinizin de bu yolla gidereceğinizi düşünüyorsunuz. Duygu karmaşası içerisinde olduğunuz bugün önce kendi duygularınız netleştirmeli sonra onunla konuşmalısınız.

22 NİSAN OĞLAK BURCU YORUMU

Sevdiğinizle kendinize zaman ayıracaksınız. Birlikte planladığınız şeyleri gerçekleştireceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile düzeyli bir beraberliği sürdürmeye devam edeceksiniz. Ondan alacağınız hoş bir hediye sizi çok mutlu edecek. Tutkulu olduğunuz konularda stresler yaşanabilir. Kadınlarla ilgili konularda zorlanmalar olabilir. Beklediğiniz paralar gelmeyebilir.

22 NİSAN KOVA BURCU YORUM

Bugün kişisel konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda tepkisel olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki iletişim gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda verdiğiniz mücadeleler sıkıntılı olabilir. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler sizi duygusal olarak etkileyebilir. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Verimli çabalarınızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

22 NİSAN BALIK BURCU YORUMU

Duygusal açıdan bazı gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız. Kendinizi duygusal açıdan olumlu etkiler altında hissedeceksiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bir an önce harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsızlık içine girebilirsiniz. Eğitsel konulara özen göstermelisiniz. Gün içinde beklediğiniz maddi desteği alamayabilirsiniz.

NUN ÖZELLİKLERİ NELER? KOÇ BURCU KADINI VE ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Burcunuz: Koç

Gurubunuz: Toprak

Uğurlu Gününüz: Cuma

Uğurlu Sayınız: 5

Uğurlu Taşınız: Koyu mavi zafir

Uğurlu Renkleriniz: Açık sarı, açık mavi, kobalt mavisi

Uğurlu Çiçekleriniz: Açelya, sarı menekşe, lavanta çiçeği

Uğurlu Kokularınız: Leylak, limon, sardunya

Uğurlu Müzik: Eski şarkılar

En Belirgin Özelliğiniz: Temizlik

En Büyük Emeliniz: Toplum tarafından beğenilmek

En Büyük Hatanız: Çekingenlik

En Büyük Arzunuz: İşte başarı

KOLAY KOLAY HOŞNUT OLMAZLAR

Çok aydın fikirli olmadıkları gibi tutucu bile sayılabilirler bir sorunla karşılaşırsa hemen bütün ayrıntıları ile incelemeye koyulurlar. Neden, niçin, nasıl, nere olduğunu bile önemlidir. Bu yüzen iyi araştırmacı olurlar. Yaşam boyunca her şeyin en iyisini istediklerinden herkesi, her şeyi eleştirirler ve kolay kolay hoşnut olmazlar.

MADDESEL ŞEYLERİ SEVERLER

Koç burcu toprak grubunda olduğu için maddesel şeyleri sever, dış görünüşe önem verirler. Tutumlu olmanın ve para biriktirmenin yararına inanırlar, ancak bu tutumluluk merakı pintilik derecesine varabilir.

ÖNLEM ALMASINI BİLİRLER

Hayatın zorluklarına karşı dirençlidir ve kolay kolay pes etmezler. Kendilerine acı veren durumları sona erdirmek in elinden geleni yapar ve her zaman ayakta kalmasını bilirler. Ancak şunu söylemek gerekir, Boğa burcu insanları savaşçı bir ruha sahip değildir. Yine de sorunlara önceden önlem almasını bilirler.

FARKLI BİR RUHSAL YÖNÜ YOK GİBİDİR

Koç karmaşık olmayan ve belki biraz tek yönlü bir burç gibi gözüküyor. Farklı bir ruhsal yönü yok gibidir. Koçların göze çarpan başka bir özelliği de kendilerine çok dikkat etmeleridir. Bu, başka burçların sinirine dokunabilir.

KOÇ BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Michael Jackson, Uğur Dündar, Vitali Hakko, Peter Sellers, Ray Charles, Ingrid Bergman, Agatha Christie, Greta Garbo, Leo Tolstoy, D.H. Lawrence, Sophia Loren, Friedrich Nietzche.