HIZLI VE ÖFKELİ 9 NE ZAMAN ÇIKACAK? HIZLI VE ÖFKELİ 10 NE ZAMAN ÇIKACAK?

2001 yılında The Fast and the Furious (Hızlı ve Öfkeli) olarak hayatımıza giren, Vin Diesel ve Paul Walker'ın başrolleri paylaştığı filmin 16 yıl devam edeceğini yapımcısı bile tahmin edemezdi. Beyaz perdede sevilen ve devamı bekelen film haline gelen Hızlı ve Öfkeli'nin serisi 16 yıl boyunca devam etti. Geçtiğimiz haftalarda ise Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. filmi vizyona girdi. Genelde ilk hafta sonunda 532 milyon dolar kazanç elde eden Hızlı ve Öfkeli 8, Türkiye ise 5 günde 1 milyondan fazla hayranıyla sinemada buluştu.

HIZLI VE ÖFKELİ HAYRANLARINA İYİ VE KÖTÜ HABERLER VAR

Tam 16 yıldır hayatımızın bir parçası haline gelen Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. ve 10. filmlerinin geleceği açıklandı. Bununla kalmayan yapımcı, Hızlı ve Öfkeli 9 ile Hızlı ve Öfkeli 10'un çıkış tarihlerini de açıkladı. Peki Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman çıkacak? Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman çıkacak?

Yapılan açıklamada, Hızlı ve Öfkeli 9’u 19 Nisan 2019'da, Hızlı ve Öfkeli 10 ise 10 Nisan 2021'de izleyebileceğiz. Biraz da dinlenmeleri lazım değil mi? Örneğin Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 8'i çekerken, Return of Xander Cage'i de çekti. Yani XxX 2, ilk adıyla Yeni Nesil Ajan.

Kötü haber ise Hızlı ve Öfkeli 10. filmden sonra bitiyor. Açıklamayı yapan Neal Moritz, son film hakkında bilgi verdi.

Serinin son filmi

Hızlı ve Öfkeli serisinin yapımcısı olan Neal Moritz, Collider'ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda önemli açıklamalar yaptı. Serinin bitiş noktası olarak Hızlı ve Öfkeli 10’un belirlendiğini söyledi. Bu konudaki düşüncelerini ise “Serinin son bulacağı noktayı biliyoruz ancak henüz bu arada neler yaşanacağı belli değil. Planımız iki film daha çekmek. Hepimiz kafa kafaya verip ortaya özel bir şeyler çıkartmaya çalışıyoruz” sözleriyle dile getirdi.