İki Yalancı ne zaman başlıyor? Yaz aylarına girilmesiyle, yayınlanan tv dizilerinin art arda final veya sezon finali yapmasıyla birlikte, birçok yaz dizisi yayınlanmaya başlıyor. Bu dizilerden bir tanesi de Kanal D ekranlarında başlayacak olan ve başrollerini Yağmur Tanrısevsin ve Keremcem’in paylaşacağı İki Yalancı olacak. Peki İki Yalancı ne zaman başlıyor? İki Yalancı oyuncuları kimler?

iki-yalanci-dizisi-1

Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı, yönetmenliğini Eda Teksöz’ün yaptığı yeni dizi İki Yalancı yakında Kanal D ekranlarında başlıyor. Başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı dizinin çekimleri Bodrum’da devam ediyor.

iki-yalancA-dizi-seti

İKİ YALANCI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yalanlarla dolu bir aşk hikayesinin konu alındığı İki Yalancı, Temmuz ayında Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

DİZİNİN FRAGMANI

İki Yalancı fragman İZLE

İKİ YALANCI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin kadrosunda, Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) gibi oyuncular yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek…

iki-yalancA-dizisi-afiA

Yapım: Tükenmezkalem

Proje Tasarım & Senaryo: Gani Müjde

İdari Yapımcı: Selim Aydoğdu

Yönetmen: Eda Teksöz

Müzik: Kıraç

Diyalog Yazarları: Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi