17 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları, 17 Temmuz hangi burç o - Yaşam

17 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları, 17 Temmuz hangi burç o

17 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları, 17 Temmuz hangi burç oluyor? 17 Temmuz Astroloji

17 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları, 17 Temmuz hangi burç oluyor? 17 Temmuz Astroloji

17 Temmuz'da dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 17 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları... Yengeç burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Yengeç burcunun cinsiyeti ne, uğurlu günü hangisi? Yengeç burcunun ortak özellikleri nelerdir? Yengeç burcundan olan ünlüler hangileri? Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Yengeç burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 17 Temmuz Pazartesi Oğlak burcu , Kova burcu, Balık burcu , Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu , Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik...

17 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları, 17 Temmuz hangi burç oluyor? 17 Temmuz Astroloji

17 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları

17 Temmuz'da dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 17 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları... Yengeç burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Yengeç burcunun cinsiyeti ne, uğurlu günü hangisi? Yengeç burcunun ortak özellikleri nelerdir? Yengeç burcundan olan ünlüler hangileri? Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Yengeç burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 17 Temmuz Pazartesi Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu, Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik...

17 Temmuz'da doğan kişiler Yengeç burcu olurlar.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ KOÇ BURCU YORUMU

Olaylara şu ana kadar herhangi bir şüphe duymadan ve yeni arayışlar içinde olarak baktınız. Problemlerin kendi kendine düzeleceğine inandınız ve bu şekilde davrandınız. Siz son derece iyi niyetlisiniz ama çevrenizdeki bazı insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Başarınızı çekemeyen insanlar olabilir.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ BOĞA BURCU YORUMU

Olayların üzerinize gelmesini bekleyin. Sakin olun ve olacakları gözlemleyin. İçinizin sesi sizi uyarmadıkça da hiçbir şeye karışmayın. Sonuçta bugünün ne kadar yoğun ve doyurucu bir biçimde biteceğine siz de şaşıracaksınız. Eğer bugünlerde gördüğünüz ilginç bir rüya varsa onu da mutlaka ciddiye alın.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ İKİZLER BURCU YORUMU

Sevindirici bir gün sizi bekliyor. Belki de tabiatla kucaklaşıp, ruhunuza yeni enerjiler aktaracağınız bir gün olacak. iş hayatınıza da yaratıcı fikirler ve ne zamandır planladığınız projeler için bir açılım ve atılım günü olabilir. Karşılaştığınız her yeni şey sizin içinizdeki yaratıcı sesle birleşerek yepyeni koşulların doğmasına yol açacak.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ YENGEÇ BURCU YORUMU

Yapmayı isteyip de ertelediğiniz ne varsa bugün onu ele alın. Çünkü yeterli güce ve imkana sahipsiniz. Eşyaları düzenlemek, belirsiz konuları aydınlatmak ve eksik şeyleri tamamlamak için bugün biçilmil kaftan sizin için.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ ASLAN BURCU YORUMU

Bugün kendinize güvenin. Anlamlı bir şey yapmak ya da öğrenmek için bugün şanslı gününüz. Eski geleneklere, boş sözlere ve vaatlere kulaklarınızı tıkayın. Dış görüntülerden çok içsel değerlere ve anlamlı şeylere önem verin.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün bir karar alın. aklınızın sizi engellemesine izin vermeyin ve içsel sesinizin size gösterdiği doğrultuda adım atın. Kafanızdaki engelleri ve şüpheleri de bir yana bırakın. İçinizdeki çelişkileri ve çatışmaları aşmaya; kırıp parçalamış olduğunuz şeyleri birleştirmeye gayret edin.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ TERAZİ BURCU YORUMU

Verdiğiniz güven ve aktif davranış biçiminiz diğer insanları etkiliyor. Olağanüstü bir çekiciliğiniz var. Bu sayede karşınızdakilere kendinden emin ve tecrübeli olduğunuzu gösteriyorsunuz. Bu arada başkaları için de bir tehdit faktörüsünüz. Dikkatli olun…

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ AKREP BURCU YORUMU

Artık beklemeye bir son verin. Hedeflerinize konsantre olun ve doanımınızın tam olduğuna emin olduktan sonra bütün enerjinizle yola koyulun. Böyle bir hedefiniz yoksa karşınıza çıkacak olan ve hayatınıza hareket getirecek olayın ne olacağını merakla bekleyin.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ YAY BURCU YORUMU

Bugün kendinizi canlı, enerjik ve yaşama sevinci,ile dolu hissediyorsunuz. Girişimci olun ve gerekiyorsa pençelerinizi de gösterin. Gücünüz ve etkileyici görüntünüzle bütün engelleri kolayca aşabilir, başkaları üzerinde çok olumlu izler bırakabilirsiniz.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün tamamen size ait. Kendinize zaman ayırın, günlük stresten uzaklaşın. Eğer herhangi bir konu hakkında karar almanız gerekiyorsa acele etmeyin ve içinizde o kararın olgunlaşmasını bekleyin. Belki biraz meditasyon ya da yürüyüş yapmak size iyi gelecektir.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ KOVA BURCU YORUMU

Bazı günler kimi görevler ya da durumlardan kendimizi kurtarmamız mümkün olmaz. Yani başımıza gelecek olanları engelleyemeyiz. Eğer değiştiremeyecekseniz olayların üzerine gitmeyin. Belki de o olayın sizin için ileride sağlayacağı faydanın şu an farkında değilsinizdir.

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ BALIK BURCU YORUMU

YENGEÇ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ NELERDİR YENGEÇ BURCU KADININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Yengeç burcunun özellikleri neler? Yengeç burcu olan ünlüler hangileri? Yengeç burcu erkeğinin genel özellikleri nelerdir? Yengeç burcu kadının özellikleri nelerdir? Yengeç Burcu en iyi hangi burçla/burçlarla anlaşır? Yengeç burcunun uğurlu günü, rengi, uğurlu sayısı nedir? Yengeç burcu ile ilgili her şey haberimizin detayında...

Gurubunuz:Su, negatif

Uğurlu gününüz: Pazartesi

Uğurlu sayılarınız: 2, 4, 12, 88, 456, 9742

Uğurlu taşınız: Yakut ve aytaşı

Uğurlu renkleriniz: Beyaz, gümüş, açık gri, mor, bazen de koyu siyah

Uğurlu çicekleriniz: Nilüfer, beyaz gül, zambak

Uğurlu kokularınız: Misk, müge, leylak

Emeliniz: Büyük para sahibi olmak

Amacınız: Daima yükselmek

Anahtar Sözcüğünüz: Koruyuculuk

YENGEÇ BURCU KADININ ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir. Evcimen, sıcak kanlı, dürüst ve iyi niyetli ve romantiktir. Yengeç burcu kadını özellikle evine, ailesine fazlasıyla bağlıdır, ev ortamını ve evle ilgili her şeyi çok sever. Duygusal anlamda oldukça hassastır. Etrafındaki kişilerin ona karşı niyetlerini kolayca fark edebilir. Yengeç burcu kadını çok kolay kırılıp incinebilir. Çevresindeki insanlarda daima iyi niyet arar. Yengeç burcu kadını cömerttir, fakat savurgan değildir. Kendisini güvende hissetmek için maddi anlamda güçlü olmak ister. Yengeç burcu derin duygu ve düşüncelere sahiptir. Yengeç burcu kadını eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanır. İkili ilişkilerde partnerine fazlasıyla sadık, fakat bir o kadar da kıskançtır. Onun için asıl olan sevgi ve saygıdır.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekâsı vardır. Olayları kolaylıkla çözümleyebilir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır. Yengeç burcu erkeği dürüsttür ve kendisine karşı dürüst olunmasından hoşlanır. Yalandan hoşlanmaz ve güvenmediği kişilerle bir arada bulunmaz. Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür ve en iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar.

Yengeç burcu en iyi anlaştığı burçlar: Koç, Boğa, İkizler

Yengeç burcu iyi anlaştığı burçlar: Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık

Yengeç burcu anlaştığınız burçlar: Terazi, Yay, Oğlak

YENGEÇ BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Barbara Cartland, Bedrettin Dalan, Bill Cosby, Brigitte Nielsen, David Hasselhoff, Ernest Hemingway, Giorgio Armani, Isabella Adjani, Jul Sezar, Kenan Evren, Lady Diana, Louis Armstrong, Müjde Ar, Nathalie Wood, Pierre Cardin, Sezen Aksu, Sylvester Stallone, Türkan Şoray, Tom Cruise, Yul Brynner.

Yorum Yaz