18 Temmuz Salı günlük burç yorumları, 18 Temmuz hangi burç oluyo - Yaşam

18 Temmuz Salı günlük burç yorumları, 18 Temmuz hangi burç oluyo

18 Temmuz Salı günlük burç yorumları, 18 Temmuz hangi burç oluyor? 18 Temmuz Astroloji

18 Temmuz Salı günlük burç yorumları, 18 Temmuz hangi burç oluyor? 18 Temmuz Astroloji

18 Temmuz'da dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 18 Temmuz Salı günlük burç yorumları... Yengeç burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Yengeç burcunun cinsiyeti ne, uğurlu günü hangisi? Yengeç burcunun ortak özellikleri nelerdir? Yengeç burcundan olan ünlüler hangileri? Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Yengeç burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 18 Temmuz Salı Oğlak burcu , Kova burcu, Balık burcu , Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu , Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik...

18 Temmuz Salı günlük burç yorumları, 18 Temmuz hangi burç oluyor? 18 Temmuz Astroloji

18 Temmuz Salı günlük burç yorumları

18 Temmuz'da dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 18 Temmuz Salı günlük burç yorumları... Yengeç burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Yengeç burcunun cinsiyeti ne, uğurlu günü hangisi? Yengeç burcunun ortak özellikleri nelerdir? Yengeç burcundan olan ünlüler hangileri? Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Yengeç burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 18 Temmuz Salı Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu, Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik...

18 Temmuz'da doğan kişiler Yengeç burcu olurlar.

18 TEMMUZ 2017 SALI KOÇ BURCU YORUMU

Bugün mutluluk çok yakınınızda. ya önünüze çok önemli fırsatlar çıkacak ya da şans oyunlarında önemli bir meblağ kazanacaksınız. karşınıza gelecek fırsatları sadece kısa dönemli olarak düşünmeyin. uzun dönemli plan ve projelerin temelini de bugün atabilirsiniz, çünkü yıldızlar sizden yana.

18 TEMMUZ 2017 SALI BOĞA BURCU YORUMU

Bugün, sabrınızın sınanacağı bir gün olacak. uzun süredir sizi sıkan olaylar etkilerini sürdürmeye devam edecekler. bu gibi sorunları bir anda çözmek için kendinizi zorlamayın. en iyisi,bakış açınızı değiştirmek ve olaylara farklı bir yönden bakmaya çalışmak. belki de bu olayı halledebilmek için bazı şeyleri feda etmeniz gerekecek.

18 TEMMUZ 2017 SALI İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün, bazı şeyler sona erecek. belki bu ''işten'' nihayet kurtulduğunuz için sevineceksiniz, belki de sizin için oldukça önemli olan bir ''şeyden'' ayrılmak zorunda kalacağınız için üzüleceksiniz. her iki durumda da, artık geçerliliği kalmamış olan şeyleri yaşatmak için boşuna çabalamayın. hayatınızdan çıkan olaylar, sizi büyük bir yükten kurtaracak ve içinizi ferahlatacak.

18 TEMMUZ 2017 SALI YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün şanslı bir gününüzdesiniz.beklenmedik bir yaratıcılıkta bulunabilir, çözümü çok zor olan bir problemin çözümünü keşfedebilir ya da çok başarılı bir eser ortaya koyabilirsiniz. ciddi ilişkilere girmek, sert duvarları yıkmak ve gerginlikleri çözmek için, bugün tam biçilmiş bir kaftan.

18 TEMMUZ 2017 SALI ASLAN BURCU YORUMU

Bugün kendinizin karanlık ve gizli kalmış bazı yönlerinizle karşılaşabilirsiniz. belki de inançlarınıza ve kişiliğinize ters bazı adımlar atmak niyetine kapılabilirsiniz. içinizde kin, nefret, kıskançlık, ihtiras gibi özelliklerin farkına varmak, sizi sinirlendirmesin, suçu başkalarında da aramayın. bu olumsuzlukların nedenini, yine kendi içinizde bulmaya çalışın.

18 TEMMUZ 2017 SALI BAŞAK BURCU YORUMU

bugün sizin içinde pek sıkıcı olmayacak. kesinlikle inandığınız bir şeyin gerçekleşmeyeciğine ve bu konudaki hayalinizin yıkılacağına hazır olun. bugün planladıklarınız olmayacak ve sizi üzüp, kızdıracak sürprizlerle karşılaşacaksınız. ama bu olayların sizin bazı sabit fikirleri aşmanıza ve içinizdeki engelleri yıkmanıza yaradığını fark edince, üzüntünüz belki de sevince dönüşecek.

18 TEMMUZ 2017 SALI TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün sevinçli bir gününüz. yıldızlarınız size iyi şeyler söylüyorlar. başlayacağınız herşey, sonuçta sizi mutlu edecek bir şekilde neticelenecek.eğer yeni bir gelişimde bulunmayacaksanız, durumunuza daha yüksek bir perspektiften bir göz atın. çok ilginç bağlantıların farkına varmak, size yeni ufuklar açacak.

18 TEMMUZ 2017 SALI AKREP BURCU YORUMU

Belki de gece gördüğünüz kötü bir rüyanın etkisinden hala çıkamadınız. içinizde garip duygular var. ama kendinizi ne içten gelen, ne de dıştan verilmek istenen korkutucu ya da engelleyici duygulara kaptırmayın. karşılaştığınız olaylar sizde bir korku ve endişe yaratsa da, bilin ki, onları aştığınızda, elde ettiğiniz tecrübeler, size çok daha güzel bir dünyayı müjdeleyecek.

18 TEMMUZ 2017 SALI YAY BURCU YORUMU

Sizin için güneşli bir gün, onun tadını doyasıya çıkarın. bir zafer kazanmanız mümkündür, çünkü bugün koruma altındasınız. yeni bir girişimde bulunabilir, başka insanları dilekleriniz yönünde motive edebilirsiniz. çatışma ve huzursuzlukları sükunetle halledin, herşey yolunda gidecek.

18 TEMMUZ 2017 SALI OĞLAK BURCU YORUMU

bugün sorunlarınız her ne ise, onlara bir çözüm bulabilme şansınız olacak. bu nedenle dikkatli ve uyanık olun, fırsatları kaçırmamaya özen gösterin. sadece hazırlıklı ve dikkatli olmanız bile, işleri halletmeniz için yeterli olacaktır. belki bazı durumlarda küçük bir içsel katılım, sorunun çözümünü daha mükemmel bir hale getirecek.

18 TEMMUZ 2017 SALI KOVA BURCU YORUMU

Bugün kendinizi çok canlı ve dünya ile bir olmuş hissedeceksiniz. herşey sizin isteklerinize uygun olarak gelişecek. bu güzel günün tadını çıkarmaya bakın. eğer ruhsal ve manevi bir arayış içindeyseniz, bugün bu doğrultuda önemli bir adım atabilirsiniz.

18 TEMMUZ 2017 SALI BALIK BURCU YORUMU

Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin

YENGEÇ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ NELERDİR YENGEÇ BURCU KADININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Yengeç burcunun özellikleri neler? Yengeç burcu olan ünlüler hangileri? Yengeç burcu erkeğinin genel özellikleri nelerdir? Yengeç burcu kadının özellikleri nelerdir? Yengeç Burcu en iyi hangi burçla/burçlarla anlaşır? Yengeç burcunun uğurlu günü, rengi, uğurlu sayısı nedir? Yengeç burcu ile ilgili her şey haberimizin detayında...

Gurubunuz:Su, negatif

Uğurlu gününüz: Pazartesi

Uğurlu sayılarınız: 2, 4, 12, 88, 456, 9742

Uğurlu taşınız: Yakut ve aytaşı

Uğurlu renkleriniz: Beyaz, gümüş, açık gri, mor, bazen de koyu siyah

Uğurlu çicekleriniz: Nilüfer, beyaz gül, zambak

Uğurlu kokularınız: Misk, müge, leylak

Emeliniz: Büyük para sahibi olmak

Amacınız: Daima yükselmek

Anahtar Sözcüğünüz: Koruyuculuk

YENGEÇ BURCU KADININ ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir. Evcimen, sıcak kanlı, dürüst ve iyi niyetli ve romantiktir. Yengeç burcu kadını özellikle evine, ailesine fazlasıyla bağlıdır, ev ortamını ve evle ilgili her şeyi çok sever. Duygusal anlamda oldukça hassastır. Etrafındaki kişilerin ona karşı niyetlerini kolayca fark edebilir. Yengeç burcu kadını çok kolay kırılıp incinebilir. Çevresindeki insanlarda daima iyi niyet arar. Yengeç burcu kadını cömerttir, fakat savurgan değildir. Kendisini güvende hissetmek için maddi anlamda güçlü olmak ister. Yengeç burcu derin duygu ve düşüncelere sahiptir. Yengeç burcu kadını eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanır. İkili ilişkilerde partnerine fazlasıyla sadık, fakat bir o kadar da kıskançtır. Onun için asıl olan sevgi ve saygıdır.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekâsı vardır. Olayları kolaylıkla çözümleyebilir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır. Yengeç burcu erkeği dürüsttür ve kendisine karşı dürüst olunmasından hoşlanır. Yalandan hoşlanmaz ve güvenmediği kişilerle bir arada bulunmaz. Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür ve en iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar.

Yengeç burcu en iyi anlaştığı burçlar: Koç, Boğa, İkizler

Yengeç burcu iyi anlaştığı burçlar: Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık

Yengeç burcu anlaştığınız burçlar: Terazi, Yay, Oğlak

YENGEÇ BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Barbara Cartland, Bedrettin Dalan, Bill Cosby, Brigitte Nielsen, David Hasselhoff, Ernest Hemingway, Giorgio Armani, Isabella Adjani, Jul Sezar, Kenan Evren, Lady Diana, Louis Armstrong, Müjde Ar, Nathalie Wood, Pierre Cardin, Sezen Aksu, Sylvester Stallone, Türkan Şoray, Tom Cruise, Yul Brynner.

Yorum Yaz