Evlilik programının formatını değiştirip üçüncü sayfa olayları işlemeye başlayan Seda Sayan, eski sevgilisi Nihat Doğan'ın Beyaz TV'de yer alan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı. Seda Sayan, Müge Anlı'ya "O magazin sunarken ben kayıp arıyordum." diyerek laf çarptı.

NİHAT'LA SAMİMİ HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Ahu Tuğba ile ilgili bir konuda Beyaz TV'deki "Söylemezsem Olmaz" programına bağlanan Seda Sayan, önce dün ilk programında işlediği Ahu Tuğba ve kayıp kızı ile ilgili konuştu. Bu arada en çok dikkati çeken durumsa, kavgalı olarak ayrıldığı Nihat Doğan'la artık son derece "sevecen" bir görüşme içinde olmalarıydı. Hem Seda Sayan, hem de Nihat Doğan, birbirlerine karşı o kadar kibar ve naziktiler ki bu konuşmalardan sonra "Seda Sayan-Nihat Doğan aşkı yeniden mi?.." diye dedikodu çıkmaması imkansız gibiydi.

MÜGE ANLI'YA GÖNDERME YAPTI

Birden konuyu programın içinde de işlediği kayıp arama konusuna getiren Seda Sayan, dikkat çekici kelimeler kullandı. Sayan, "Ben kayıp ararken, bazıları daha magazin programı sunuyordu!.." diyerek "sıkı" bir göndermede bulundu!.. Hemen geriye dönüp baktığımızda, Seda Sayan'ın kayıp arama tarzı programlar yaptığında magazin programı sunan tek isim Müge Anlı'ydı!..

2006 YILINDA AYRILMIŞLARDI

Seda Sayan ve Nihat Doğan'ın uzunca bir süre magazin gündeminde yer almıştı. Çift her fırsatta birbirlerini ne kadar sevdiklerini, reklam aşkı yaşamadıklarını medyaya haykırıyordu. Herkes tam ilişkilerini benimsemişken, sevgililerin arasına “kuaför krizi” girmişti.

NİHAT DOĞAN KISKANÇLIĞI

Program için Sayan’ın saçlarını hazırlayan 18 yaşındaki kuaförü, sanatçıya jest olsun diye çevresini güllerle donattı. Bunu gören ve çok kıskanan Nihat Doğan, sinirlerine hakim olamamış ve kuaförü yumruklamıştı. Bu duruma çok sinirlenen Seda Sayan, Nihat Doğan'la kavga edip ilişkisini sonlandırmıştı.