15 EYLÜL HANGİ BURÇ OLUYOR? 15 EYLÜL CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI, BAŞAK BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER...

15 Eylül'de dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? Başak burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Başak burcunun cinsiyeti ne, uğurlu günü hangisi? Başak burcunun ortak özellikleri nelerdir? Başak burcundan olan ünlüler hangileri? Başak burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 15 Eylül Başak burcuna dair her şeyi sizin için derledik...

15 Eylül gününde dünyaya gelenler Başak burcu oluyorlar. 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında doğan herkes Başak burcundandır. Bu burç 23 Ağustos ve 22 Eylül günlerini de kapsamaktadır.

15 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

15 Eylül 2017 Cuma KOÇ Burcu Yorumu:

Arkadaşlarınızla aranızda itilaf konusu olan ve tatlı-sert iddialaşmalara neden olan konu ile ilgili olarak, düşüncelerinizi kanıtlama fırsatı bulabileceğiniz anlar yakalayabileceğiniz bir gündesiniz. Bu tür karşılıklı çekişmeleri seven biri olarak; atakta bulunacağınız yeri ve zamanı iyi tahlil edebilen bir zeka yapısına sahipsiniz.

15 EYLÜL 2017 CUMA BOĞA BURCU YORUMU:

Kafanızı olumsuz etkileyen ve günlük performansınızın azalmasına neden olan konuda, aceleci davranıyorsunuz ve performansınızı düşürüyorsunuz. Oysa, bu diğer işlerinizin yanında önemsiz bir mesele. Düşünsel bazda taktığınız bir konuyu giderek yoğunlaştırıyorsunuz. Konuyla ilgili daha ihmalkar davranabilirsiniz.

15 EYLÜL CUMA İKİZLER BURCU YORUMU:

Partnerinizle olan ilişkinizde; dışarıdan aldığınız etkilerin belirleyici rol almasını engellemelisiniz. Bu tür durumlarda; iki kişi arasında olan her şey onları ilgilendirir ve onların sorumluluğu altındadır. Sürekli olarak kendinize "yeterli güce sahip olduğunuzu" telkin ederek, olayın manevi baskısını üzerinizden atın.

15 EYLÜL CUMA YENGEÇ BURCU YORUMU:

Çabalarınızla bulduğunuz çözümlerin; bir adım sonrası için yetersiz kaldığını görmek, sizi sıkıyor. Oysa 'yetersiz kalma' gibi bir durum içinde değilsiniz. Çünkü, belirlediğiniz çözümün uygulanmasıyla gelişen sistem, bir sonraki aşamada giderek artan gereksinimleri doğuruyor. Siz de bunu yanlış yönlere çekmek için hazırsınız.

15 EYLÜL CUMA ASLAN BURCU YORUMU:

Sanki, bilerek kendinize stresli ortamlar hazırlıyorsunuz. Bulunduğunuz ortam da abartılı davranışlarla talepkar olmayın. Doğallığınızdan ileri gelen içsel güven duygularınız ile, istemlerinizi uç noktalarda belirten aşırı davranışlarınız arasında tezatlar var. Kayıp da yaşayacağını bilseniz, geri adım atmayı da becerebilmelisiniz.

15 EYLÜL CUMA BAŞAK BURCU YORUMU:

Partnerinize karşı ihmalkar davranışınızı, maddi konulardaki çabalarınızla örtüştürerek savunmaya kalkmayın. Bugün, böyle bir ruh hali içinde karmaşa yaşamak istemiyorsunuz, yaşamınızdaki tüm yolların kesişim noktasının 'o' olduğunu hissettirmelisiniz. Bunu nasıl yapacağınızı, sizden daha iyi kimse bilemez.

15 EYLÜL CUMA TERAZİ BURCU YORUMU:

Sabah saatlerinde maddi konularla ilgili bir takım görüşmeler için fikirsel yaratıcılığınızı kullanmak zorunda kalabilir, daha sonra mantıksal bir çerçeveye oturtabilirsiniz. İçsel disiplininiz sizin için önemli bir faktör ve amaçlarınıza uygun hareket ettiğiniz zaman, başarı grafiğiniz yükseliyor.Çevre ilişkileriniz düzenli yürütmelisiniz.

15 EYLÜL CUMA AKREP BURCU YORUMU:

Sevdiğinize karşı dayanılmaz kıskançlık gösterileriniz, yaşamınızın diğer boyutlarında ki olumlu davranışlarınızla bir tezat sergiliyor. Ayni hoş görülü davranışlarınızı, aşkınızda gösterebilseniz, ilşkinizden istediğiniz performansı alabilirsiniz. Bugün, onunla aranızdaki sorunları çözmek için uygun bir zaman yaratmalısınız.

15 EYLÜL CUMA YAY BURCU YORUMU:

Çevrenizle iletişiminiz olağan üstü iyi. Aranılan bir kişi olmanıza rağmen, yaşamın merkezi siz değilsiniz. Bu konuda her zaman hayal kırıklığı yaratacak davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Ay yaratcı yönünüze destek verirken, kişisel egolarınızın da beslenmesine neden oluyor. Kısa yollardan istediğiniz kazancı sağlayabileceksiniz.

15 EYLÜL CUMA OĞLAK BURCU YORUMU:

Karşınıza çıkacak problemlerinizi, bu konuda önceden sahip olduğunuz bilgi birikimlerinizle kolayca çözümleyeceksiniz. Bazıları sizi şanslı olarak niteleyecek. Bugün güçlü Satürn etkisi altındasınız ve sabırlı yaklaştığınız işlerde başarı sizin oluyor. Bugün görüşeceğiniz kişilerden olumlu elektrik alarak isteklerinizi yaptırabileceksiniz.

15 EYLÜL CUMA KOVA BURCU YORUMU:

Olayların akışı çerçevesinde yaptığınız doğru analizleriniz sizi her zaman haklı çıkarıyor. Bu konularda ki tespitlerinizi çevrenizle paylaşırsanız, işinizle ilgili önünüzün açılması daha kolay olacak. Maddi konularda başarınızı bazı görüşmeler sonunda yeniden değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz.. Randevularınızı takip etmelisiniz.

15 EYLÜL CUMA BALIK BURCU YORUMU:

İçinde bulunduğunuz koşulları sizden iyi, kimse değerlendiremez. Uzun dönemde faydası olmayacak fikirlere ve önerilere kulak asmayın. Bugün Ay, duygularınızda karışıklık yaratabilir. İkili ilşkilerinizde yaşadığınız kaoslardan bir an önce kurtulmalı ve kendinize daha gerçekçi bir gözle bakmayı öğrenmelisiniz..

BAŞAK BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? BAŞAK BURCU KADINI VE ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Burcunuz: Başak

Gurubunuz: Toprak

Uğurlu Gününüz: Çarşamba

Uğurlu Sayınız: 5

Uğurlu Taşınız: Koyu mavi zafir

Uğurlu Renkleriniz: Açık sarı, açık mavi, kobalt mavisi

Uğurlu Çiçekleriniz: Açelya, sarı menekşe, lavanta çiçeği

Uğurlu Kokularınız: Leylak, limon, sardunya

Uğurlu Müzik: Eski şarkılar

En Belirgin Özelliğiniz: Temizlik

En Büyük Emeliniz: Toplum tarafından beğenilmek

En Büyük Hatanız: Çekingenlik

En Büyük Arzunuz: İşte başarı

KOLAY KOLAY HOŞNUT OLMAZLAR

Çok aydın fikirli olmadıkları gibi tutucu bile sayılabilirler bir sorunla karşılaşırsa hemen bütün ayrıntıları ile incelemeye koyulurlar. Neden, niçin, nasıl, nere olduğunu bile önemlidir. Bu yüzen iyi araştırmacı olurlar. Yaşam boyunca her şeyin en iyisini istediklerinden herkesi, her şeyi eleştirirler ve kolay kolay hoşnut olmazlar.

MADDESEL ŞEYLERİ SEVERLER

Başak burcu toprak grubunda olduğu için maddesel şeyleri sever, dış görünüşe önem verirler. Tutumlu olmanın ve para biriktirmenin yararına inanırlar, ancak bu tutumluluk merakı pintilik derecesine varabilir.

ÖNLEM ALMASINI BİLİRLER

Hayatın zorluklarına karşı dirençlidir ve kolay kolay pes etmezler. Kendilerine acı veren durumları sona erdirmek in elinden geleni yapar ve her zaman ayakta kalmasını bilirler. Ancak şunu söylemek gerekir, Boğa burcu insanları savaşçı bir ruha sahip değildir. Yine de sorunlara önceden önlem almasını bilirler.

FARKLI BİR RUHSAL YÖNÜ YOK GİBİDİR

Başak karmaşık olmayan ve belki biraz tek yönlü bir burç gibi gözüküyor. Farklı bir ruhsal yönü yok gibidir. Başakların göze çarpan başka bir özelliği de kendilerine çok dikkat etmeleridir. Bu, başka burçların sinirine dokunabilir.

BAŞAK BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Michael Jackson, Uğur Dündar, Vitali Hakko, Peter Sellers, Ray Charles, Ingrid Bergman, Agatha Christie, Greta Garbo, Leo Tolstoy, D.H. Lawrence, Sophia Loren, Friedrich Nietzche.