Yapmış olduğu açıklamalarla izdivaç programlarını hedef alan ve "Bu programa katılanların yarısı escort" çıkışıyla gündeme gelen Nihat Doğan, damat adayı Birkan'ın fuhuştan gözaltına alınması sonrası çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

'ARALARINDA KADIN SATIP, JİGOLOLUK YAPANLAR VAR'

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının bugün yayınlanan bölümünde konuya değinen Nihat Doğan "O zaman söyledim, bugün de söylüyorum. Sözde damat adayları arasında kadın satanlar, jigololuk yapanlar var" dedi.

nihat_dogIan_4_1

'SÖZÜM ONA O AHLAKLI KIZLARIMIZ DA YAKALANIRSA ŞAŞIRMAYIN'

Zuhal Topal'a ve gelin adaylarına da ağır sözlerle yüklenen Nihat Doğan, "Gün gelecek o evlilik programındaki sözüm ona o ahlaklı, namuslu kızlarımız yakalanırsa şaşırmayın. Ben hep doğruları söyledim. Şimdi söylüyorum. Üstüne alınan da alınsın" şeklinde konuştu.

nihat_dogIan_2_1

YATAK GÖRÜNTÜLERİ OLAY YARATMIŞTI

Evlilik programındayken sürekli tartışma ve gerilime sebep olan Birkan K.'nın iki gelin adayıyla yatak görüntüleri internete sızmıştı. Görüntülerin ardından pek çok kişinin tepki göstermesine rağmen programda kalmayı sürdüren Birkan K., ekranlarda kalmaya devam etmişti.

nihat_dogIan_5