İzmir'de şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan bir firmada çalışan otobüs şoförünün, İzmir-Aydın Otoyolunda otobüs seyir halindeyken cep telefonundan oyun oynaması tepkiye neden oldu. Yolcuların uyarılarına aldırış etmeyen otobüs şoförünü görüntüleyen bir yolcu, görüntüleri sosyal medyada paylaşınca tepkiler çığ gibi büyüdü.

Otobüsü sürerken bir yandan da oyun oynadı! İZLE

YOLDAN ÇOK TELEFONA BAKTI

İzmir'den Bodrum'a gittiği öğrenilen şehirlerarası yolcu taşıyan bir otobüsün şoförü, sabah saatlerinde İzmir-Aydın otoyolunda seyir halindeyken sol şeritte telefonuyla oynamaya başladı. Gözünü yoldan ayırarak sadece telefona konsantre olan otobüs şoförünü gören yolcular, şoförü ikaz etti.

İKAZLARA RAĞMEN OYUN OYNAMAYA DEVAM ETTİ

Yapılan ikazlara da aldırmayan otobüs şoförü cep telefonuyla oynamaya devam edince, bir yolcu o anları saniye saniye cep telefonuyla görüntüledi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde şoförün ikazlara rağmen telefondan oyun oynamaya devam ettiği ve yolla olan bağlantısını kestiği görülüyor. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine otobüs şirketine ve şoföre tepkiler çığ gibi büyüdü.

Ayrıca, sosyal medyada yayınlanan görüntüler üzerine otobüs şirketi açıklama vermekten kaçındı.