Otomotiv sektöründe son dönemde yaşanan durgunluğun ardından otomobil markalarından ve bankalardan cazip finansman seçenekleri duyurulmaya başladı. Avantajlı oranlarla kullandırılacak taşıt kredileri kapsamında rahat ödeme seçenekleri de sunuluyor. En cazip oranlardan yararlanarak vatandaşların dilediği bir ikinci el veya sıfır aracı satın alması sağlanacak. 

Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat

Akbank’ın cazip oranlara sahip taşıt kredisi kampanyası kapsamında, ister 0 km ister ikinci el araç alımlarında marka fark etmeksizin araç satın almak isteyenler kredi kullanabilecekler. En cazip faiz oranları ile kredi desteği sunulacak. 

AKBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

0-km-ve-ikinci-el-arac-alimlarinda-yeni-donem-o-banka-avantajli-tasit-kredisi-oranlarini-du (2)

Akbank’ın sıfır km ve ikinci el araçlarda geçerli olmak üzere sunduğu cazip kredi fırsatları devam ediyor. Marka fark etmeksizin kullanılabilecek kredi kapsamında, 2. el taşıt kredisi için Akbank kampanyalı taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,99 olarak belirlenmiştir. 

48 aya kadar vade seçenekleri ile kullandırılacak kredi kapsamında, 2. el taşıtlar için aracın kasko değeri 400 bin TL’ye kadar olan araçlar için azami yüzde 70’ine kadar kredi kullandırılması öngörülüyor. 

AKBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA 

Akbank’tan ikinci el taşıt kredisi kullanarak, yüzde 1,99 faiz oranlarından ve 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanmak isteyenler için en avantajlı oranlar sunulacak. 100.000 TL kredi için hesaplanan maliyet oranları tablosuna göre, 48 ay vade seçeneği ve yüzde 1,99 faiz oranları ile aylık taksit tutarı 3.522 TL olarak belirlenmiştir. 

Vade oranlarına göre taksit oranları değişmektedir. Yüzde 1,99 faiz oranlarına sahip kredi kapsamında ikinci el araç satın almak isteyen vatandaşların rahat bir ödeme döneminden de yararlanması sağlanmaktadır. Bireysel amaçlı ikinci el araç alımlarında araç yaşı ve kredi vadesi toplamı en çok 144 ay (12 yıl) olarak belirlenmiştir. Araç yaşı ise en fazla 10 yaş olarak belirlenmiştir.