Otomobil piyasalarında her geçen gün yükselen fiyatlar vatandaşları uygun finansmanlar yönlendirdi. Banka kredisi ile 0 km veya 2. el araç almak isteyenler ise cazip fırsatlardan yararlanabilecekler. Uygun geri ödeme seçenekleri ve avantajlı faiz oranlarının yer aldığı birçok kredi çeşitli bankalar tarafından sunuluyor. Aylık düşük taksit ödeyerek vatandaşlar istediği marka ve model 0 veya 2. el araç satın alabilecekler.

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Yeni yılda da 0 km ve 2. el taşıt kredisi kampanyalarına devam eden Vakıfbank, en uygun faiz oranları ile taşıt kredisi kampanyası sunan önde gelen kamu bankaları arasında yer alıyor. 3 aya kadar erteleme seçeneklerinin ve esnek geri ödeme planlarının yer aldığı kredide yüzde 1,59 faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçenekleri uygulanıyor.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

0-ve-2-el-tasit-kredisinde-ocak-2023-faiz-oranlari-guncellendi-tasit-kredilerinde-yeni-done

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

Türkiye’de artan otomobil fiyatlarına yönelik bankalardan cazip faiz oranları ile kredi seçenekleri sunuluyor. Önde gelen kamu bankalarından Halkbank ise Yeşil Işık Taşıt Kredisi kapsamında yüzde 1,59 faiz oranları ile 3 aya kadar ertelemeli olarak kredi sunuyor. Üstelik 7 yaşına kadar ikinci el araç alımlarında da yüzde 1,61 faiz oranları ile kredi kullanılabilecek.

YAPI KREDİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi ile 0 km veya 10 yaşa kadar olan ikinci el araçlarda geçerli olmak üzere yüzde 2,49 faiz oranlarıyla kredi veriyor. Ticari taşıt kredilerinde ise faiz oranları yüzde 1,42 olarak belirlendi. 48 aya kadar vade seçenekleriyle vatandaşlar taşıt kredisi kullanabilecek.

AKBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Akbank’ın taşıt kredisi kampanyasında ister 0 km ister 2. el taşıtlarda geçerli olmak üzere yüzde 1,89 faiz oranları ile kredi veriliyor. Kredi miktarı ve vadelere göre oranlar farklılık gösterebilir.