Vatandaşların yakından takip ettiği ihtiyaç kredisi kampanyaları, nakit ihtiyacının arttığı şu günlerde vatandaşlar nezdinde ‘ilaç gibi’ olarak yorumlanmaya başladı. Bu nedenle sadece faiz indirimli değil, aynı zamanda kolay geri ödemeli ihtiyaç kredilerine de yönlenen vatandaşlar, bankaların gerçekleştirdiği ihtiyaç kredisi kampanyalarını daha sıkı takip edip, nakit ihtiyaçlarını avantajlı hale getirmek için araştırma yapar hale geldi.

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

Bankaların rekabet alanlarından biri olan ihtiyaç kredisi kampanyası paketleri arasında en avantajlı olan paketlerden birini Halkbank hazırladı. Yeni bir kampanya ile müşterilerine seslenen Halkbank, sadece maaşını kendi bankasından almak koşuluyla cazip faizler ve esnek geri ödeme planlarından yararlanılabileceğini duyurdu. Öte yandan Halkbank’ın kampanyasına ilişkin detaylarında vade süresine ilişkin açıklamalar da yer aldı.

HALKBANK’TA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI ÇOK DÜŞÜK

Piyasanın altında ihtiyaç kredisi faiz oranı vermesiyle dikkat çeken Halkbank, yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile 100 bin TL’ye kadar kredi vereceğini ifade eden bir açıklama yayınladı. Tek şartı maaşı bankasından almak olan Halkbank, açıklamasında ise hazırladığı bireysek kredi kampanyasının tanımına ilişkin şu ifadelere yer verdi:

“Maaşını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar sunduğumuz bireysel kredi ürünümüzdür.”

HALKBANK’TA GERİ ÖDEMELER DİLENİLDİĞİ GİBİ

100-bin-tlyi-hesabiniza-aktarmak-icin-o-bankanin-musterisi-olmak-yetiyor

Hazırladığı yeni kampanya kapsamında detayları da paylaşan Halkbank, 25 bin TL’ye kadar tutarlarda faiz oranının yüzde 1,55’ten; 25 bin 1 TL ile 100 bin TL arasındaki tutarlarda ise yüzde 1,69’dan başlayan faizler ile 36 aya varan ihtiyaç kredisi verebileceğini belirtti. Kredi vade oranının tutara göre değiştiğini hatırlatan Halkbank, geri ödemelere ilişkin de kolaylık sağladı.

Geri ödemeleri esneten Halkbank, aylık eşit taksitli ihtiyaç kredi paketinin yanı sıra farklı geri ödemelerin sunulduğu kredi paketlerini de devreye soktu. Bu kapsamda artan ya da azalan taksitler ile kredi sağlayabilen Halkbank, aynı zamanda 3 ayda bir eşit taksitli ya da serbest ödemeli krediler sağlayabileceğini de belirtti.