Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

Konut kiraları ve konut fiyatlarının son yıllarda gösterdiği sert fiyat artışları nedeniyle ev sahibi olmak isteyen birçok vatandaş uygun kredi seçeneklerini araştırmaya başladı. Bu kapsamda bankalar tarafından kullandırılacak kredilerin faiz oranlarının da yükselmesi birçok kişinin ev alma hayallerini ertelemesine neden oldu. 

Konut sektöründe başlayan durgunluğun giderilmesi ve ev sahibi olmak isteyenlerin uygun finansman ile satın alma işlemlerini gerçekleştirmeleri için birçok banka harekete geçti. Bu bankalardan biri olan Odeabank ise cazip kredi oranları ve İndirimli Mortgage gibi alternatif konut kredisi kampanyaları ile vatandaşlara destek olmaya hazırlanıyor. 

120 AY VADELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI 

120-ay-vadeli-ve-indirimli-mortgage-konut-kredisi-firsati-duyuruldu-odeabanktan-herkese-ev- (2)

120 ay vade seçenekleriyle uzun vadede kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için en uygun oranlar hesaplanıyor. Türkiye’de aktif olarak bankacılık sektöründe faaliyet gösteren birçok banka tarafından benzer vadeler ve oranlara krediler sunulmaktadır. Odeabank’ın cazip konut kredisinde ise 120 ay vade seçenekleri ve gelir durumunuza göre özel geri ödeme planları ve faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. 

Uzun vadede düşük taksit oranlarına sahip konut kredisi ile rahatça ödemelerinizi gerçekleştirerek aynı zamanda kendi evinizde de oturmaya hemen başlayabilirsiniz. Odeabank avantajlı konut kredilerinin aynı zamanda piyasalarda da hareketliliğe neden olması beklenmektedir. 

ODEABANK İNDİRİMLİ MORTGAGE KONUT KREDİSİ 

İndirimli Mortgage kapsamında vatandaşların ev sahibi olmalarına destek veren Odeabank, kredi kullandırımı sırasında ek komisyon ve faiz oranları ile taksit tutarlarının düşürülmesini sağlamaktadır. Ev sahibi olmak ya da daha güzel bir eve taşınmak veya yatırım amaçlı ev almak isteyen herkes için uygun oranlar sunulmaktadır. 

ODEABANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Odeabank konut kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyenler en uygun oranlarla kredi kullanabiliyor. Örnek hesaplama tablosuna göre 120 ay vadede 150.000 TL kredi için aylık taksit tutarı 5.193 TL olarak hesaplanmıştır.