Türkiye’de sıfır km ve ikinci el otomobil fiyatları tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmış durumda. Bu dönemde yeni bir araç sahibi olmak isteyen kişiler ise en uygun taşıt kredisi fırsatlarını araştırmaya başladılar. Bu kapsamda vatandaşların hayalini kurduğu araçlara uygun oranlarla sahip olması hedefleniyor. 

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

Sıfır km veya 15 yaşa kadar olan 2. el taşıtlarda geçerli olmak üzere Şekerbank üzerinden taşıt kredisi kullandırılabilecek. Düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile tüm vatandaşların krediden yararlanması hedefleniyor. 

15 YAŞA KADAR TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKALAR

15-yasa-kadar-olan-araclarda-gecerli-aylik-2677-tl-taksitle-herkes-arac-sahibi-olabilecek-c (2)

Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan Şekerbank, düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleriyle taşıt kredisi fırsatları sunmaya devam ediyor. 15 yaşa kadar olan tüm ikinci el araçlarda geçerli olmak üzere düşük faiz oranları ve vade seçenekleriyle kredi fırsatları sunulacak. Bu kapsamda vatandaşların dilediği aracı kolayca satın almaları hedefleniyor. 

Şekerbank Taşıt Kredisi faiz oranları, satın alınacak aracın türüne ve yaşına bağlı olarak değişmektedir. Bu kapsamda en uygun faiz oranları ile kredi sunulması hedeflenmektedir. Aylık düşük taksit oranları ile kredi kullanılabilecek. 

ŞEKERBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

15 yaşa kadar olan ikinci el araçlarda da kullanılabilecek kredi kapsamında en uygun oranlar sunulmaya devam ediyor. Şekerbank tarafından kullandırılacak kredi kapsamında 50.000 TL kredi için yapılan örnek hesaplamada 48 ay vadede aylık 2.677 TL taksit oranları hesaplanıyor. 

100.000 TL taşıt kredisi kapsamında ise 5.354 TL taksit oranları ile vatandaşların taşıt kredisi fırsatlarından yararlanması sağlanacak. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle ister sıfır km ister 15 yaşa kadar olan ikinci el araçlarda geçerli olmak üzere tüm vatandaşların kredi fırsatından yararlanması sağlanacak. Şekerbank’tan cazip oranlarla taşıt kredisi sunulmaya devam ediyor.