Son dönemlerde olumsuz gelişmeler kaydeden ekonomi piyasaları, vatandaşların büyük bir çoğunluğunu zor duruma düşürdü. Geçim derdi içerisinde olan vatandaşlar nakde olan ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını ararken geçtiğimiz günlerde “Kobra Murat” lakaplı şarkıcı Murat Divandiler’in yaptığı mal varlığı açıklaması gündeme bomba gibi düştü. 

Breaking Bad'in Başrolü: Walter White'a Sadece Bir Şart İle Dönerim Breaking Bad'in Başrolü: Walter White'a Sadece Bir Şart İle Dönerim

Geçtiğimiz günlerde YouTube’da yayınlanan bir programa konuk olan ve hayatına ilişkin önemli açıklamalarda bulunan şarkıcı Kobra Murat, gösterişli yaşantısı ile dikkat çekti. Daha önce de evinin dizaynı ile dikkatleri üzerine çeken Kobra Murat, bu kez de programda mal varlığını açıklayarak herkesi şaşkına çevirdi. 

Yapmış olduğu mal varlığı açıklaması ile gündeme bomba gibi düşen ve telefonlarının susmadığını ifade eden şarkıcı Kobra Murat, yapmış olduğu açıklamanın yanlış anlaşıldığını belirterek doğrusunu anlattı. 

“18 KİLO ALTINIM VAR” DEMİŞTİ!

18-kilo-altinim-var-diyen-kobra-murat-sozlerinin-yanlis-anlasildigini-belirtti-gercek-mal-v (2)

Gösterişli yaşamı ve sahne şovları ile dikkat çeken isimlerden olan Kobra Murat lakaplı şarkıcı Murat Divandiler, geçtiğimiz günlerde Caner Toygar’ın YouTube programına katıldı. Program kapsamında kendisine yöneltilen özel sorular dahil olmak üzere tüm soruları yanıtlayan Kobra Murat, yapmış olduğu mal varlığı açıklaması ile gündeme bomba gibi düştü. 

Senelerdir ekran önünde de performans sergileyen şarkıcı Kobra Murat Caner Toygar’ın programında açıklamış olduğu mal varlığı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. 18 kilogram altını, 4 tane yazlığı ve 18 tane evi olduğunu açıklayan şarkıcı Kobra Murat, herkesi şaşkına çevirdi. 

“YANLIŞ ANLAŞILDIM!”

Yapmış olduğu mal varlığı açıklamasından sonra gündemde en çok konuşulan isimlerden birisi olarak yer almaya devam eden şarkıcı Kobra Murat, “yanlış anlaşıldım” diyerek açıklamalarını düzeltti. O günden beri telefonlarının susmadığını ifade eden Kobra Murat, çocukluğundan beri altın aldığını ve “18 kilo altınım var” ifadeleri ile şimdiye kadar satın almış olduğu altın hacminin o seviyede olduğunu anlatmaya çalıştığını belirtti. 

Gerçek mal varlığını açıklayan Kobra Murat şu ifadeleri kullandı: “1 evim var. Büyük oğluma, kızıma ve küçük oğluma bir ev aldım. Yazlık aldım, 2 adet gecekondum var. 20 metrekarelik 3 katlı bir dükkanım var.”