Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için avantajlı oranlarla kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. 20.000 TL’ye kadar kredi seçeneklerinde en cazip oranları duyuran ING Bank, düşük faiz oranları ve avantajlı geri ödeme seçeneklerini bir arada sunuyor. 

Kredi kartı olanlara müjde! Başvuranlar parasını alacak Kredi kartı olanlara müjde! Başvuranlar parasını alacak

Vatandaşların son dönemde artan nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bankalardan gelen avantajlı kredi teklifleri sayesinde birçok kişinin nakit sıkıntılarının ortadan kaldırılması hedefleniyor. 20 bin TL yüzde 0,99 faizli kredi için başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. 

YÜZDE 0,99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ 

20-bin-lira-ihtiyac-kredisinde-gorulmemis-faiz-oranlari-yuzde-099-yansiyan-faiz-oranlariyla (2)

ING Bank’ın ilk defa ING müşterisi olacaklara özel sunduğu avantajlı kredi kampanyası devam ediyor. 20.000 TL’ye kadar kullanılacak ihtiyaç kredisini Turuncu Ekstra programı kapsamında kullananlar, nakit iade avantajlarından faydalanabilecek. Kerdi faizi ne olursa olsun yüzde 0,99 faiz oranları ile kampanya kapsamındaki kişilerin avantajlı kredi fırsatlarından yararlanması sağlanacak. 

Kampanyaya katılım için Turuncu Ekstra programına katılarak aylık harcamalarının 1.250 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapılması gerekecektir. İlk defa ING Bank müşterisi olanlara özel kapmaya kapsamında 20.000 TL’ye kadar cazip kredi fırsatından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kapsamında ayrıca cazip vade seçenekleri de sunuluyor.  

12 AY VADE SEÇENEKLERİ SUNULACAK!

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yüzde 0,99 faiz oranlarının yanı sıra 12 aya kadar vade seçenekleri de uygulanacak. 20.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında geçerli olacak 12 ay vade seçeneği ile vatandaşların rahat bir ödeme planından yararlanması sağlanacak. Cazip oranlar ve avantajlı geri ödeme seçenekleriyle kredinizi ING Bank’tan alarak birçok ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. 

Belirlenen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerli olacaktır. Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faiz oranları kampanya faiz oranlarından yüksek olması durumunda sözleşme faiz oranları geçerli olacaktır. Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faizi değişmeyecek olup, yüzde 1,54’ten başlamaktadır.