Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Bankaların son dönemde artan faiz oranları nedeniyle kredi kullanmak isteyen pek çok vatandaş farklı kredi kampanyalarını araştırmaya başladı. Özellikle Türkiye’de enflasyon oranlarının her geçen gün artması, yüksek vergi oranları ve döviz kurunda yaşanan olumsuzluklara bağlı ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarına yönelik vatandaşların çare arayışları devam ediyor. 

20.000 TL’ye kadar nakit desteği arayanlar için en uygun faiz oranları ile kredi desteği sağlayan ING Bank, uygun geri ödeme seçeneklerini de sunmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda nakit ihtiyacı olanlara en cazip oranlar uygulanacak. 

YÜZDE 0,99 FAİZLİ 20 BİN TL’YE KADAR İHTİYAÇ KREDİ!

20000-tlye-kadar-sadece-yuzde-099-faiz-orani-uygulanacak-nakit-ihtiyaci-olanlar-o-bankaya-k (2)

İlk defa ING Bank’lı olanlara özel cazip kredi kampanyası duyuruldu. 20.000 TL’ye kadar kullanılacak kredi kapsamında Turuncu Ekstra’lı olarak kullananlar, nakit iade avantajlarından yararlanabilecekler. Kredi faizi ne olursa olsun kampanya kapsamında yer alanlara özel yüzde 0,99 faiz oranları ile kredi sağlanıyor. 

Turuncu Ekstra programına katılanlara özel, aylık harcamalarının 1.250 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı ile gerçekleştirenler cazip ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilecekler. Kampanya ilk kez ING’li olacak müşteriler için 20.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında geçerli olmaktadır. 

ING BANK 20 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI 

İlk defa ING Bank müşterisi olacaklara özel Turuncu Ekstra programı kapsamında 20.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerinde 12 aya kadar vade ve yüzde 0,99 faiz oranları ile kredi seçenekleri sunulacak. Belirtilen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerli olacaktır. 

Turuncu Ekstra’lı kredilrde sözleşme faiz oranı kampanya faiz oranından yüksek olması halinde, sözleşme faiz oranları geçerli olmaktadır. Turuncu Ekstra kredilerde sözleşme faizi değişmeyecek olup yüzde 1,54 ‘ten başlamaktadır. Kampanya koşullarına göre birçok vatandaşın avantajlı oranlardan yararlanması hedeflenmektedir.