Sene boyunca yükselen grafikler ortaya koyarak gündelik hayata nerede ise her yeni günde yeni zamların yansımasına sebep olan enflasyon, ocak ve temmuz aylarının başlarında duyurulmuş olan maaş zamlarına rağmen tüketicilerin geçim dertlerinin artırdı. Bu durum alım gücünün düşmesine ve dolayısı ile de nakde olan ihtiyacın artmasına yol açarken tüketicilerin de kendi bütçelerine uygun kredi ürünlerini araştırmalarına sebep oldu. 

Ekonomik göstergelerin pek çok faktörden etkilenerek gündelik hayatı ağırlaştırması, bankaların ekonomik dengelerini de alt üst etti. Kredi ürünlerinde faiz artışlarına gitmek durumunda kalan bankalar, vatandaşların en büyük nakit destekçilerinin de bir anda yitip gitmesine sebep oldu. 

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isterken bankaların yüksek faizlerinden ötürü daha büyük bir borcun altına girmek istemeyen tüketiciler 2022 yılının nerede ise tamamı boyunca köşeye sıkışmış gibi hissederlerken beklenen düşük faiz açıklaması senenin son haftasında geldi. QNB Finansbank nakde ihtiyacı olan vatandaşlar için faizleri dibe çektiğini duyurdu.  

QNB FİNANSBANK’TAN FAİZDE İNDİRİM MÜJDESİ!

2022nin-son-haftasi-ugurlu-geldi-qnb-finansbank-faizleri-yuzde-1in-altina-dusurdu-bu-firsat

Hali hazırda geçim dertleri devam eden ve bu sebep ile de nakit ihtiyaçları bir tür bitmeyen vatandaşlara, QNB Finansbank’tan yıl sonu müjdesi geldi. Yeni müşterileri için yepyeni bir hoş geldin hediyesi hazırladığını duyuran özel banka, tüketici kredisi ürününde faiz indirimine gittiğini belirtti. 

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

15 bin TL’ye kadar olan nakit desteği taleplerine yüzde 0,98 faiz ve 12 ay vade avantajları ile yanıt vereceğini ifade eden banka, bu kampanyadan yararlanmak için banka bünyesine mobil uygulama üzerinden dahil olunmasının yeterli olduğunu belirtti. 

QNB FİNANSBAN MEVCUT MÜŞTERİLERİNE DE MÜJDESİNİ VERDİ!

QNB Finansbank yeni müşterileri için yüzde 0,98 faiz avantajı ile 15 bin TL üst limitli yeni bir tüketici kredisi düzenlediğini duyururken mevcut müşterilerini de unutmadığını ifade etti. Bu kapsamda mevcut müşterilerine 130 bin TL’ye kadar nakit desteği vereceğini belirten banka, başlangıç faizinin ise yüzde 1,69 olarak uygulanacağına dikkat çekti.