Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Geçtiğimiz yılın son ayından yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında kredi faiz oranlarını düşüren bazı bankalar, faiz oranlarını eski haline getirirken; bazı bankalar indirimli faiz oranlarını yeni yılda da sürdürme kararı aldı. O bankalardan biri olan ING Bank, 2023 yılının en uygun faiz oranını vermesiyle dikkat çekti. Üç ayrı kampanya düzenlemiş olan ING Bank, 2023 yılı ocak ayı ihtiyaç kredisi kampanyalarını tek tek duyurdu. 

Yeni yılda birbirinden cazip ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılamaya hazırlanan ING Bank, aynı zamanda yeni müşterilerini ilgilendiren faiz indirimli bir paket de hazırladı. En avantajlı faiz oranını avantajlar ile dolu olan ‘Turuncu Ekstra’ programı müşterilerine sunan ING Bank, bu üç ayrı ihtiyaç kredisi paketine dair detaylı bilgi verdi. 

ING BANK’TA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİ YÜZDE 0,99’A KADAR DÜŞTÜ

2023-yilinin-en-uygun-faizli-ihtiyac-kredisini-veren-banka-belli-oldu-1

Üç ayrı ihtiyaç kredisi paketi sunan ING Bank, ihtiyaç kredisi çekecek olan mevcut banka müşterilerinin krediden yüzde 1,44’ten başlayan faizler ile yararlanabileceğini bildirdi. Bu faiz oranını yalnızca kredi notu 1850 puan ve üzeri olan müşterilerine sunan ING Bank, kredi puanı düştükçe faizin yükseleceğini hatırlattı.

İlk kez ING’li olacak müşterilerine özel bir kampanya da hazırlamış olan ING Bank, yeni müşterilerinin başlangıç faizini yüzde 1,39’a düştü. En avantajlı faiz oranını ‘Turuncu Ekstra’ programı kapsamındaki müşterilerine sunan ING Bank, bu program kapsamında yer alan banka müşterilerinin 20 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerini yüzde 0,99 faiz ile çekebileceğini belirtti. 

ING BANK’TA İHTİYAÇ KREDİSİ GERİ ÖDEME ERTELEME DÖNEMİ BAŞLADI

Öte yandan ING Bank, kredi kapsamında belirlediği diğer avantajları da nakde ihtiyacı olan vatandaşlar için paylaştı. Kredi kampanyası kapsamında geri ödeme erteleme avantajı sağlayan ING Bank, bu ertelemelerin maksimum üç ay olabileceğini belirtti. 
Vade sürelerine ilişkin de bilgi veren ING Bank, 50 bin TL’ye kadar olan tüm ihtiyaç kredilerinin 36 aya kadar taksitlendirilebileceğini ifade etti. 50 bin TL üstünde vadeyi değiştiren ING Bank, 50 bin TL ile 100 bin TL arasındaki krediler için 24 ay; 100 bin TL ve üzerindeki tutarlardaki krediler için ise 12 ay vade sunuyor.