Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

Vodafone’un faturalı kampanyalar arasında yepyeni fırsatlar duyurulmaya devam ediyor. 12 ay sabit fiyat garantisi ile faturaları tarifesini, yeni bir taahhüt dönemine giriş yaparak değiştiren bireysel faturaları müşteriler için saysızı avantaj sağlanacak. Vodafone’dan yapılan duyuru sonrasında sadece 2 gün sürecek kampanyaya yoğun ilgi olduğu görüldü. 

24 – 25 Ekim Dijital Günler kampanyası ile faturaları Vodafone müşterileri için kampanya kapsamında birçok fırsat sunulacak. Tüm bu avantajlar ek olarak popüler dijital platformlardan BluTV üyeliği de bu kapsamsa 6 ay boyunca hediye edilecek. 

12 AY BOYUNCA AYLIK EK 3GB FIRSATI!

25-ekim-son-basvuru-tarihi-ilk-ay-10-gb-12-ay-boyunca-3-gb-internet-hediye-ustelik-blutv-uy (2)

Dijital Günler kampanyası kapsamında ilgili tarihler içinde seçili baz aktivitelerinde, bayi, Yanımda gibi seçili kanallar üzerinden faturalı tarifelerini, yeni bir taahhüt dönemine giriş yaparak değiştiren mevcut bireysel faturalı müşteriler için geçerlidir. 

12 ay boyunca aylık ek 3 GB ve ilk aya özel 10 GB internet hediyesi de bu kapsamda verilecektir. Kampanyadan Vodafone’da en az 30 gündür bulunan aboneler yararlanabilmektedir. Hizmet başlangıç tarihinden itibaren kontrat süresi boyunca hizmet sözleşmesine konu olan tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi gerekecektir. 

6 AY BLUTV ÜYELİĞİ HEDİYE EDİLECEK!

Ücretsiz 6 ay BluTV hediye koduyla, kampanyaya katılan kişilerin dijital platformu ücretsiz olarak kullanması sağlanacak. BluTV platformu üzerinde yer alan ilgili alana kupon kodu girilerek 6 ay boyunca ücretsiz üyelik kullanılabilir. Hediye BluTV paketi kapsamında 6 ay boyunca 4 ekrandan izleme yapmak üzere BluTV üyeliğini kapsamaktadır. 

Vodafone’un avantajlı kampanyası sayesinde 6 ay boyunca ücretsiz Vodafone üyeliği ve 24 – 25 Ekim Dijital Günler kapsamında sunulacak diğer hediyeler ile Vodafone kullanıcılarının birçok farklı avantajdan yararlanması sağlanmaktadır. Vodafone’un avantajlı kampanyalarından yararlanmak isteyen ilgili hat sahiplerinin 25 Ekim 2022 itibariyle işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Hızlı başvuru kanallarından anında işlem yapılabilmektedir.