Hemen hemen her gün yeni zamlar ile karşılaşan tüketiciler, artan masrafları sebebi ile ay sonlarını getirememeye başladı. Yeni dönemde yapılan tüm maaş iyileştirmelerine rağmen artmaya devam eden enflasyon sebebi ile geçim dertleri devam eden vatandaşlar, hiç değil ise temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile bütçe desteği araştırmalarına başladı. 

Birçok farklı kurumdan yeni kampanya haberleri gelmeye devam ederken ay sonunu getirmek ve mevcut borçlarını kapatmak amacı ile bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına yönelen vatandaşlar, yüksek faizler karşısında şaşkına döndü. Bankalardan da elleri boş dönen ve bütçelerine uygun destek ödemesi alma hayalleri suya düşen vatandaşlar, Vakıfbank’tan gelen yeni kampanya haberi ile adeta sevince boğuldu.

Her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de kart kampanyaları dahil olmak üzere birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştirerek vatandaşların bütçelerini ferahlatan Vakıfbank, bu kez de düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Banka SMS yolu ile de başvurulara açmış olduğu yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu! EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu!

VAKIFBANK’TAN KAÇIRILMAYACAK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

3-ay-odeme-erteleten-vakifbank-kredisi-tek-sms-ile-hesabinizda-gunluk-174-tlye-100-bin-tl-o

Sektörün önde gelen isimlerinden olan ve kamu bankası olmasının verdiği destek ile tüketicilerin bütçelerini ferahlatmak adına birçok avantajlı kampanya geliştiren Vakıfbank, artan nakit ihtiyaçlarına karşı yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Hem emeklilerin hem çalışanların hem de 18 yaşın üstünde olan diğer vatandaşların başvurularına açık olan ihtiyaç kredisi kampanyasının ayrıntıları paylaşıldı. 

Vakıfbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygulayacak olduğu faiz oranını yüzde 1,55 olarak belirledi. 36 ay azami vade ile hizmete sunulacak olan kredi hizmetinin örnek hesaplama tablosu, şu şekilde oluşturuldu:

  • Kredi tutarı: 100.000 TL
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Faiz oranı: % 1,55
  • Taksit tutarı: 5.249,76 TL

VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU KASIM 2022 

Mobil uygulama, internet bankacılığı ve banka şubeleri aracılığı ile başvurulara açık olan kredi kampanyasına, SMS yolu ile de başvuru yapılabileceği bildirildi. Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. kimlik no, doğum tarihi ve aylık gelir bilgilerinin yazılması gerektiğini belirten banka, ilgili metnin 5724’e gönderilmesi gerektiğini ifade etti.