10.000 TL nakit ihtiyaçları için Kasım ayında da başvurular devam ediyor. Dijital kanallar üzerinden başvurusunu yapan tüm vatandaşların anında nakit fırsatlarından yararlanması sağlanacak. Üstelik yüzde 0 faiz oranları ile nakit avans desteği sunulması hedefleniyor. 

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank tarafından duyurulan kampanya kapsamında, nakde ihtiyacı olanlara en avantajlı oranlar sunuluyor. Bu kapsamda 10.000 TL Taksitli Avans hiçbir faiz uygulanmadan kullanılabilecek. Üstelik sadece mobilden başvuru yapmak yeterli olacak. 

FAİZSİZ 10 BİN TL NAKİT FIRSATI!

30-kasim-tarihine-kadar-basvuran-herkes-yararlanacak-faizsiz-olarak-10000-tl-verilecek-mobi (2)

Sıfır Faizli Taksitli Avans Kampanyası kapsamında vatandaşların nakit sorunları çözüme kavuşuyor. Özellikle son dönemde artan nakit ihtiyaçlarına yönelik avantajlı oranlarla vatandaşların bu sorunlarından kurtulması sağlanacak. Akbank’tan duyurulan Taksitli Avans kampanyasında 10.000 TL nakit avans faizsiz olarak kullandırılacak. 

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

Sıfır faizli taksitli avans sayesinde, son dönemde banka kredilerine erişimin zorlaşmasının ardından birçok vatandaşın avantajlar elde edeceği ifade ediliyor. Uygun geri ödeme seçeneklerinden de yararlanarak vatandaşların rahatça nakit sorunlarını çözmeleri sağlanacak. 

6 AY VADE VE YÜZDE 0 FAİZ SEÇENEKLERİ UYGULANACAK

Yüzde 0 faiz oranları ile kullandırılacak Taksitli Avans kapsamında 6 aya kadar vade seçenekleri de kullanılabilecek. Hiçbir faiz ödemek zorunda kalmadan vatandaşların 10.000 TL’ye kadar nakit desteğinden yararlanması sağlanıyor. Uygun koşullarda geri ödemelerin de yapılarak nakit sıkıntısının çözülmesi hedefleniyor.  

SON BAŞVURU TARİHİNİ KAÇIRMAYIN! 

17 Ekim – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli kampanyadan yararlanmak için Akbank Mobil üzerinden başvuru yapmak yetiyor. Akbank Mobil’den Akbanklı olup, kredi kartı başvurusunu yapanlar 10.000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli ve 6 ay vadeli Taksitli Avans’tan yararlanabilecekler. Uygulama üzerinden ‘’Akbanklı olmak istiyorum’’ butonu ile ilk kez uzaktan Akbanklı olma sürecini tamamlayanlar kredi kartı başvuruları onaylandıktan sonra faizsiz 10 bin TL fırsatından yararlanabilecekler. Kasım ayı boyunca başvurular devam edecek.