Vatandaşların yaşadığı nakit sıkıntılarına bankalardan çözüm önerileri gelmeye devam ediyor. 10.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacı olanlara faizsiz olarak nakit fırsatı sunuluyor. Uygun vade oranları ve geri ödeme koşullarıyla vatandaşların acil nakit arayışlarına çözümler sunulacak. Faizsiz nakit seçenekleri ile uygulanan nakit fırsatından mobilden başvuru yapanlar kolayca yararlanabilecek. 

Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor

Akbank tarafından duyurulan faizsiz nakit avans kampanyası kapsamında 30 Kasım’a kadar başvuru yapanlar avantajlı oranlardan yararlanabilecek. 10.000 TL’ye vatan yüzde 0 faizli taksitli avans ile vatandaşların birçok ihtiyacını karşılaması hedefleniyor. 

FAİZSİZ 10 BİN TL TAKSİTLİ AVANS KAMPANYASI 

30-kasima-kadar-devam-edecek-sifir-faizli-10-bin-tl-odeme-yapiliyor-mobilden-aninda-basvuru (2)

Akbank tarafından nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli avans fırsatı sunuluyor. Akbank Mobil üzerinden başvurularını yapanlar kolayca kampanyadan yararlanabilecekler. 17 Ekim – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında avantalı geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

6 aya kadar vade seçenekleriyle kullandırılacak taksitli avans kapsamında herhangi bir faiz oranı uygulanmayacak. Kampanyadan uzaktan Akbanklı olma sürecini tamamlayan vatandaşların yararlanması hedefleniyor. Vatandaşların artan nakit ihtiyaçları için avantajlı seçenekler sunulacak. 

SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ AVANS KAMPANYASI BAŞVURSU 

30 Kasım 2022 tarihine kadar Akbank Mobil üzerinden ‘’Akbanklı olmak istiyorum’’ butonu ile uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklıların 10 bin TL fırsatından yararlanması sağlanacak. Kampanya tarihleri içinde Akbanklı olanların ilk kez Axess veya Wings karta başvuru yapmaları ve 15 Aralık 2022 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekiyor. 

Onaylanan kredi kartı başvurularının ardından taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 31 Aralık 2022 tarihine kadar yeni Akbank müşterilerinin yararlanması sağlanacak. 6 aya kadar vade seçeneklerinin uygulandığı kampanya kapsamında yüzde 0 faiz oranları ile 10.000 TL’ye kadar ödemeler yapılacak. Mobil üzerinden hızlı başvuru işlemlerinin yapılabildiği taksitli avans ile vatandaşların nakit sorunlarının çözülmesi sağlanıyor.