Vatandaşların artan pek çok ihtiyacı için cazip kredi fırsatları ve kampanyalar sunulmaya devam ediyor. Avantajlı oranlardan yararlanarak alışverişlerini daha kârlı hale getirmek isteyenlere özel bir bankadan daha cazip bir kampanya daha geldi. Alışveriş kredisi desteği ile vatandaşlara büyük destek sunulacak. 

10.000 TL ve altındaki alışverişlerde geçerli olacak kampanya kapsamında yüzde 0 faiz fırsatı ile Yapı Kredi Bankası tarafından ayrıcalıklar sunulacak. World Pay Alış Veriş Kredisi ile fiziki mağazalardan yapılacak alışverişlere özel kredi kullanımı sağlanabilecek. 

YÜZDE 0 FAİZLİ ALIŞVERİŞ KREDİSİ FIRSATI

31-ekim-son-tarih-yuzde-0-faizli-alisveris-kredisiyle-ihtiyaclarinizi-karsilayin-o-bankadan (2)

Yapı Kredi Bankası avantajlı kredi kampanyalarına devam ediyor. Özellikle son dönemde vatandaşların artan pek çok ihtiyacına yönelik düşük faiz oranlarına sahip kredi seçenekleri sunuluyor. 10.000 TL ve altındaki alışverişlerde geçerli olmak üzere, 6 aya kadar yüzde 0 faiz oranlarıyla World Pay Alışveriş Kredisi kullandırılacak. 

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

İlgili tarihler içinde fiziki mağazalarda ilk alışveriş kredisi kullanımına özel, 10 bin lira ve altındaki tutarlar için faizsiz kredinin kullandırılması hedefleniyor. Uygun oranları ve ödeme seçenekleriyle Yapı Kredi Bankası tarafından cazip teklifler sunuluyor. 

31 EKİM’E KADAR BAŞVURU YAPILABİLECEK! 

Yapı Kredi Bankası, 6 aya kadar yüzde 0 faizli World Pay Alışveriş Kredisi ile vatandaşların birçok ihtiyacı için cazip seçenekler sunuyor. Fiziki mağazalarda ilk alışveriş kredisi kullanımına özel, 10.000 TL ve altındaki alışverişlerde geçerli kredi kampanyası, 10 Ekim – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli olacak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK? 

Kampanya kapsamında Yapı Kredi POS’u bulunan tüm anlaşmalı üye işyerlerinde World Pay Alışveriş Kredisi ile yapılacak ödemelerde ilk kullanıma özel faizsiz ve masrafsız 6 ay vadeli kredi sunulacak. World Mobil ve Yapı Kredi Mobil’de yer alan kampanya için belirlenen diğer tüm kredi şartlarının sağlanması gerekecektir. Alışveriş kredisi kullanmak için anlaşmalı firma mağazalarında işlem yapılması gerekecektir.