Üst üste gelen zamlar, artan enflasyon ve ekonomide görülen diğer pek çok unsur nedeniyle vatandaşların nakit ihtiyaçları artmış durumda. Özellikle alışverişlerini daha avantajlı hale getirmek ve artan maliyetlerinden kaçınmak isteyenler banakların kampanyalarını araştırmaya başladı. 

Fibabanka tarafından duyurulan yeni bir kampanya kapsamında alışverişler çok daha avantajlı hale gelecek. Fibabanka Sonbahar Alışveriş Kampanyası kapsamında 31 Ekim 2022 tarihine kadar işlem gerçekleştirenler için 150 TL’ye kadar hediye verilecek. 

FİBABANKA’DAN 150 TL ANINDA HEDİYE!

31-ekime-kadar-basvuranlarin-hesabina-150-tl-hediye-gonderilecek (2)

Türkiye’de bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından olmayı başaran Fibabanka, Fibabanka Mobil üzerinden katılım kararını ileten tüm Fibabanka Hızlı Kart sahibi müşterileri için Sonbahar Alışveriş Kampanyası sunuyor. 01 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında Hızlı kart ile yapılacak işlemlere hediye verilecek. 

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

İlgili tarihlerde Hızlı Kart ile yapılacak toplam harcama tutarına göre 150 TL’ye kadar ödeme yapılacak. Harcama tutarı 500 – 1.999 TL arasında olanlar 50 TL, 2.000 – 2.999 TL arasında olanlar 75 TL, 3.000 – 4.999 TL olanlar 100 TL ve 5.000 TL üzerinde olanlara ise 150 TL hediye verilmesi hedefleniyor. 

POS VE ONLİNE ALIŞVERİŞLERİNDE DE GEÇERLİ!

Fiziki ya da dijital Hızlı Kart ile yapılacak tüm POS ve online alışverişler ile Hızlı Kart kullanılarak yapılacak fatura ödemeleri de kampanya kapsamında yer almaktadır. Kazanılan hediye TL’nin hesaba yüklenebilmesi için ödül yükleme tarihinde Hızlı Kart’ın açık statüde olması ve kartın bağlı olduğu aktif bir TL vadesiz hesabın bulunması gerekmektedir. 

Alışveriş harcamalarını daha avantajlı hale getirmek ve 150 TL’ye kadar hediye kazanmak için Fibabanka Mobil üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Fibabanka Hızlı Kart sahibi müşteriler kampanyadan kolayca yararlanabilecektir. Dijital kanallar üzerinden hızlı başvuru yaparak vatandaşların alışverişlerini daha kârlı hale getirmeleri mümkündür.