LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

Türkiye’de bankaların vadeli mevduat hesaplarının faiz oranları artamaya devam ediyor. En düşük yatırım limitlerinde bile cazip net kazanç oranları sunuluyor. 32 günde en yüksek vadeli mevduat faiz oranları ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlere avantajlı oranlar sunuluyor. 

Akbank tarafından duyurulan yeni kampanya kapsamda vadeli mevduat hesabında yüzde 27’ye varan faiz fırsatları sunulacak. Hesabını hemen açanlar için yüksek faiz oranlarının yanı sıra düşük stopaj oranları da sunuluyor. 

32 GÜNLÜK EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA

32-gunde-2249-lira-net-kazanc-sunuluyor-bu-hesaba-parasini-yatiran-kazaniyor-en-yukse-mevdu (2)

Akbank’ın Vadeli Mevduat ile Tanışma Kampanyası kapsamında dijital kanallardan başvuru yapan vatandaşlar için yüzde 27’ye varan faiz fırsatları sunuluyor. TL birikimlerini en cazip oranlarla değerlendirmek isteyenler için 32 günde en iyi kazanç oranları sunulacak. 

Türkiye’de son dönemde artan enflasyon ve döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar ile TL’nin yaşadığı değer kaybı sonrasında kenardaki TL birikimlerini değerlendirmek isteyenler vadeli mevduat hesaplarına yönelmiş durumda. İnternet veya mobilden başvuru yapmak yeterli olacak. 

AKBANK VADELİ MEVDUAT HESAPLAMA 

Akbank’ın vadeli mevduat kampanyası kapsamında 40 gün boyunca 10 milyon TL’ye kadar açılacak her vadeli hesapta yüksek faiz ve düşük stopaj fırsatı sunulacak. Üstelik 1 yıldan uzun vadeli hesaplarda ise yüzde 0 stopaj seçenekleri de devam ediyor. 

40.000 TL için 32 günlük vadede yüzde 27 faiz oranlarına göre yapılan hesaplamada net kazanç 2.249 TL olarak hesaplanıyor. Kenardaki TL birikimlerini en yüksek oranlarla değerlendirmek isteyenler için avantajlı oranlar sunulacak. En yüksek 32 günlük vadeli mevduat fırsatından yararlanmak isteyenler için cazip fırsatlar devam ediyor. 

AKBANK VADELİ MEVDUAT KAMPANYASI 

Akbank İnternet ve Mobil’den vadeli mevduat hesabı açma işlemlerini tamamlayanların yüzde 27’ye varan faiz fırsatından yararlanmaları sağlanacak. 10.000 TL ile 10 milyon TL arasında tüm mevduatlar için kampanya oranları geçerli olacak.