Enflasyonun artması ve TL’nin yabancı paralar karşısında tarihi değer kaybı yaşamasının ardından TL birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler bankaların vadeli mevduat hesaplarını araştırmaya başladı. Bankalar ise yüksek faiz oranları ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlere cazip teklifler sunmaya devam ediyor. 

ING Bank’ın yüzde 22’ye varan hoş geldin faizi ise en yüksek kazanç oranları arasında yerini aldı. Ekstralı Hoş Geldin Faizi kapsamında 32 günde en yüksek getirinin sağlanması hedefleniyor. Birikimlerini yüksek faiz oranları ile değerlendirmek isteyenlere avantajlı seçenekler sunulacak. 

32 GÜNLÜK EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA HANGİSİ?

32-gunluk-vadeli-mevduat-faiz-oranlari-rekora-kosuyor-aylik-getirisi-916-liraya-cikti (2)

32 günlük vadeli mevduat hesaplarında en yüksek hoş geldin faiz oranlarını sunan bankalar son dönemde birçok kişi tarafından araştırılıyor. Bu kapsamda en yüksek oranlar ve avantajları ile dikkat çeken bankalardan biri ING Bank oldu. Yüzde 22 hoş geldin faiz oranları ile ilk kez e – Turuncu Hesap açanlar avantajlı oranlardan yararlanabilir. 

TL birikimleri için yüzde 22, USD için yüzde 5 ve EUR birikimleri için yüzde 1,5 faiz oranları belirlenmiştir. Ayrıca ING Bank her zaman ekstralı faiz kazanma seçenekleri de sunuyor. 

50 BİN TL AYLIK FAZİ GETİRİ NE KADAR?

ING Bank’ın e – Turuncu Hesap kapsamında sunduğu hoş geldin faizinden yararlanacaklar için 32 günde en yüksek faiz getirisi ortaya çıkıyor. Kenardaki 50 bin TL’sini e – Turuncu Hesap’ta değerlendirecekler için 32 günlük vadede 916 lira net kazanç sunuluyor. 

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

Dijital kanallar üzerinden hızlı hesap açma adımlarını takip ederek birikimlerini değerlendirmek isteyenler için ayrıca birçok cazip bankacılık avantajı da sunuluyor. Faize faiz kazancı, her an para çekme yatırma imkanı ve daha pek çok ayrıcalık da sunuluyor.