Sıfır ve ikinci el otomobil fiyatlarının olağanüstü artışı sonrasında araç sahibi olmak isteyenler banka kredilerini araştırmaya başladı. Otomotiv sektöründe yaşanan durgunluğun ortadan kaldırılmasını da sağlaması beklenen kredi olanakları arasında kamu bankaları ise öne çıkıyor. Ziraat Bankası taşıt kredisi fırsatı dikkat çekti. 

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası olan Ziraat Bankası, taşıt kredisi kapsamında 0 ve ikinci el araç alımlarında vatandaşlara kolaylık sağlamaya devam ediyor. 48 aya kadar vade seçenekleri ile kullanılabilecek kredi kapsamında yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları uygulanacak. Aylık düşük taksit oranları ile vatandaşların hayalini kurduğu araçlara kavuşmaları hedefleniyor. Otomobil sektöründe yaşanan fiyat artışlarına karşı taşıt kredisi avantajlarının birçok vatandaşa destek olması ve piyasaların da canlanması bekleniyor. 

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA 

3251-tl-taksit-tutari-ile-ziraatten-arac-alacaklara-kredi-firsati-duyuruldu

Ziraat Bankası Taşıt Ürün Paketi kapsamında yapılan örnek hesaplamaya göre aylık yüzde 1,59 faiz oranları ile kredi seçenekleri sunulması hedefleniyor. 100.000 TL kredi için yapılan örnek hesaplamaya göre 48 ay vadede aylık 3.251 TL taksit tutarı ile vatandaşların araç sahibi olması desteklenecek. Taşıt kredisi kapsamında sıfır km araçların yanı sıra ikinci el araçlar için de vatandaşların en uygun kredi olanaklarından yararlanmaları hedefleniyor. 

5 YAŞINA KADAR İKİNCİ EL ARAÇLARDA GEÇERLİ OALCAK!

Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi! Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi!

Ziraat Bankası taşıt kredisi fırsatları 0 km araçların yanı sıra 5 yaşına kadar olan ikinci el araçlarda da kullanılabilecek. Hızlı başvuru kanallarını tercih ederek başvurularını yapacak vatandaşların hayalini kurdukları araçları satın almak cazip oranlardan yararlanmaları sağlanması hedefleniyor. Avantajlı faiz oranları, uygun vade ve geri ödeme seçeneklerinden yararlanabileceğiniz krediyi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.