4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak - Temmuz ayında beklenen rekor zam müjdesini alamayan emekliler büyük hayal kırıklığı yaşarken kök maaş hesabı nedeni ile en düşük emekli aylığı gelen yüzde 25 zamma rağmen 7.500 TL seviyesinde kalarak büyük tepki çekmişti. 

Emekliler yoğun tepki gösterirken  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama ile emeklilere ek zam verileceği ilan edilmiş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım ise yaptığı açıklama ile meclis açıldığı anda yeni zammın gündeme alınacağını ifade ederek Ekim ayını işaret etmişti. Emeklilere yönelik olarak Akbank emekli maaşı promosyonu kampanyasını duyurdu. 

AKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU AĞUSTOS 2023 KAMPANYASINI DUYURDU! 

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Emekli maaşı olan kişilere yönelik olarak Akbank tarafından yapılan açıklamada "SGK Emekli Maaşını Akbank'tan Alanlara 7.000 TL’ ye Varan Promosyona ek 3.000 TL chip-para ile birlikte Toplamda 10.000 TL Ödül Fırsatı" denilerek 10 bin TL'ye varan ek ödeme yapılacağı ifade edildi. 

Akbank yapmış olduğu açıklamasında "SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşını 01 Ağustos – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında Akbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını Bankamızdan almayı taahhüt eden emeklililerimiz 7.000 TL’ye varan promosyondan faydalanabileceklerdir. Buna ek olarak kampanya dönemi içerisinde, aktif Akbank bireysel kredi kartı olmayanlar veya ilk kez Axess veya Wings başvurusu yaparak onaylanan kartını teslim alanlar, 12 ay boyunca tek seferde veya toplamda her ay en az 2.500 TL harcama sözüne 3.000 TL chip-para ile toplamda 10.000 TL ödül fırsatından yararlanabileceklerdir. Üstelik, Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarınızı kolayca Akbank’a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz" diyerek kampanya koşullarını ilan etti. 

akbank kampanya koşulları

Kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilerin maaşlarını 31  Ağustos 2023 tarihine kadar Akbank şubelerine taşımaları yeterli olacak. Kampanyadan yararlanan emeklilere 10 bin TL'ye kadar promosyon ödemesi olarak ek ödeme yapılacak. Emekliler promosyona ek olarak 3 bin TL chip para ödülü fırsatından da yararlacaklar.